Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

26 minutes ago, Delija67 said:

I bogougodno je da dete moze da place i vristi, pa i da se usere tokom ceremonije, dok se od odrasle osobe ocekuje da se ponasa kao odrasla osoba.

Jbg, svašta očekuju od ljudi... :(

Link to comment
I bogougodno je da dete moze da place i vristi, pa i da se usere tokom ceremonije, dok se od odrasle osobe ocekuje da se ponasa kao odrasla osoba.
ni to nije bash pozdravljeno kod deteta, mrshte se babe svakako shta se pagani dernjaju :happy:



sent from bubamoto

Link to comment
6 hours ago, Frank Pembleton said:


Jesi li ti ta odrasla osoba ili ?

 

Ja sam krsten vec (tj tako su mi bar rekli) tako da ovaj put ja treba da krstim odraslu osobu.

Link to comment
5 hours ago, Delija67 said:

I bogougodno je da dete moze da place i vristi, pa i da se usere tokom ceremonije, dok se od odrasle osobe ocekuje da   se ponasa kao odrasla osoba   to uradi posle crkve, u kafani.

 

Link to comment
On 10.11.2017. at 10:32 PM, Блок_64 said:

Ни роналдо не би тамо добио стипендију за фудбал.

Pa nije baš, sin mog poznanika dobio pre dve godine i to kao golman.

Link to comment
Pa nije baš, sin mog poznanika dobio pre dve godine i to kao golman.


I klinci mog kolege prošle godine i to obojica. Blizanci. Pri tome oni nešto i ne misle da se bave fudbalom baš do koske. Primarno im je da se školuju ;-) .
Ali im ide lopta...
Link to comment
  • 9 months later...

Ne znam gde da pitam. Imam problem sa tepih servisom. 4 puta mi odlazu donosenje tepiha, sce traje preko 2 nedelje. I jutros sam popizdeo kad sam ponovo kao debil bezveze cekao. Rekao sam da sad ni ne moraju da donesu.

 

Hocu da ih projavim, al ne znam kome. Nekoj inspekciji, samo kojoj. Trzisna? 

 

Hvala. 

Link to comment

Jesi li platio unapred?

Prvo ide reklamacija. Uputi tepih servisu (da ima dokaz da si im predao, neposrednim uručenjem (onda odštampaj u dva primerka, jedan im predaješ, a na drugi stavljaju njihov pečat sa datumom prijema) ili preporučeno pismo- (u tom slučaju na samoj potvrdi o slanju napiši da je reč o reklamaciji) . Preduzetnik je obavezi da tu reklamaciju zavede u knjigu reklmacija  (koju je dužan da ima) i da te obavesti pod kojim brojem je ona zavedena, kao i da ti odgovori na reklamaciju u roku od 8 dana. Traži umanjenje cene zbog kašnjenja.

Obrazac

http://www.parlament.org.rs/res/Obrazac-reklamacije.pdf

Tek ukoliko ti ne odgovori na reklamaciju, onda ide tržišna inspekcija.

Link to comment
  • 4 weeks later...

 

Nekome se zapalilo nešto u povećoj sobi. Taj mali požar je bio, srećom, lokalizovan, ali je gorela plastika i bilo je "dosta" dima.

Posle koliko vetrenja se prostorija može smatrati bezbednom?  Znam da je zeznuto pitanje, ali ne znam kako drugačije da ga formulišem u ovom trenutku. Plašim se ugljen-monoksida.

Ne pitam za sebe.

Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...