Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Najbolje je da nazoveš kurirsku službu i pitaš. Kod PTT Srbije je najbolje otvoriti sumnjivu pošiljku po prijemu pa ako nešto nije u redu sastavljaš zapisnik o tome sa poštanskim službenikom. Moralo bi isto tako biti i sa kurirskim službama.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Jel mogu negde da narezem duplikatkljuca od lanca za biciklu? Nije klasican kljuc nego je okrugao onaj deo za otkljucavanje/zakljucavanje.

 

edit: ko ovaj levi

ulock_keys.jpg?sfvrsn=2

Edited by katamaran
Link to comment

Jel mogu negde da narezem duplikatkljuca od lanca za biciklu? Nije klasican kljuc nego je okrugao onaj deo za otkljucavanje/zakljucavanje.

 

edit: ko ovaj levi

ulock_keys.jpg?sfvrsn=2

 

 

kaze legenda da se te okrugle brave otvaraju presecenom okruglom hemijskom olovkom odgovarajuceg precnika ili necim slicnim cevastim.

Link to comment

Verovatno nije bas tako. Komsija kupio isti lanac pa sam probao njegovu bravu mojim kljucem i nije islo.

 

edit: znam da je daleko od neke sigurnosti al znam da je i onaj lanac laganica preseci sa pravim alatom. Koristim ga samo kad treba na kratko da vezem i kad mi je sve vremena oku pa zavrsava posao.

Edited by katamaran
Link to comment
  • 1 month later...

Kada ljudi iz UK zovu neki call centar prakticno se podrazumeva da ce im se javiti neki John Smith (pravo ime Kumar Shri Ranjitsinhji Jadeja) sa teskim akcentom koji ce folirati da je tu iza coska a ne par hiljada km odatle?

 

Imam ponudu za tako neku sljakicu al znam da nema sanse da prodjem kao neko ko zivi tamo sa mojim akcentom. Ne mogu cak ni da kazem ni da govorim perfektno jezik al sam bolji od 99% onih technical support scamera sto ih kace po yt.

 

edit: ne nameravam da postanem jedan od tih scamera :) Legitiman posao je u pitanju.

Edited by katamaran
Link to comment

ne znam za to, ali znam coveka iz bg koji radi kao dispecer u LA taxiju :D

 

ispostavilo se da sam ja neupucen i da takve stvari nisu retke, ali meni je bilo prilicno neverovatno kad mi tad covek rece sta, odnosno "gde" radi

Link to comment

Odavno oni to autsorsuju jer moze najnormalnije da se radi na daljinu a lakse nadju ljude spremne da to rade za male pare za 1st world a opet ogromne za nas.

 

Ovde me je jedino smorilo sto je originalna prica bila da bih trebao da radim chat/email varijantu pa sad ispadose pozivi.

 

edit: a inace prezirem telefon  :cry:

Edited by katamaran
Link to comment

Bolje ti mene ubaci na brod, ko se jos usrecio sa telefonom :)

 

Lako se izgugla, nude bas gomilu takvih poslova.

 

Ovaj konkretan i nije nesto placen po satu al kontam da je laksi od vecine. Za nase prilike opet odlicna kinta.

Link to comment
  • 2 months later...

Zašto Copkillah još nije oslobođen?

 

Znaš ono kad neko iz nečega što je donekle duhovito pređe u preterivanje pa uništi ceo koncept i fazon? Ti si sad u toj nekoj fazi. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...