Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

ne mogu da verujem da googlam o brojevima na carapama :DdakleM, ti brojevi oznacavaju model carapa. koliko sam uspeo da nadjem ti brojevi idu od 001 do 007. jedino jos ne znam po cemu se pojedini modeli razlikuju.

Link to comment
dakleM, ti brojevi oznacavaju model carapa. koliko sam uspeo da nadjem ti brojevi idu od 001 do 007. jedino jos ne znam po cemu se pojedini modeli razlikuju.
Verovatno po veličini. Čarape su elastičnije od cipela, pa nije logično da koriste istu jedinicu mere.
Link to comment

Sto s' tice carapa, tih brojeva nema na svim carapama, cak ni ako su iste marke. A inace vrlo ruzno deluju, moglo je to elegantnije resiti ma sta im znacili ti brojevi...

Link to comment

Zašto na nekim USB kablovima ima onaj valjak blizu manjeg džeka? Dajem vam 12 sati da mi odgovorite, inače rasturam valjak da vidim šta ima unutra.

Link to comment
Zašto na nekim USB kablovima ima onaj valjak blizu manjeg džeka? Dajem vam 12 sati da mi odgovorite, inače rasturam valjak da vidim šta ima unutra.
Meni su rekli da se tako ubijaju neke parazitivne kapacitivnosti, ali nikad nisam dobio sasvim teorijski potkovano objasnjenje. Naravno, sekao sam kablove i nasao savijen isti taj kabl i zaliven u plastiku. Jedino sto mi pada na pamet je da je to zaista nacin da se imitira kondenzator na krajevima koaksijalnog kabla (posto su ovde zice jedna pored druge).
Link to comment

Ti si to otvorio i našao ko-zna-šta i sada to želiš da sakriješ od mene i ostalih slobodoljubivih ljudi, sve pod plaštom priče o namotanim kablovima.Zavera!edit: Unutra je garantovano ćip koji šalje Amerikancima podatke o sadržaju mp3 plejera, kartica i ostalih stvari koje se kače na USB port.

Edited by vasudeva418
Link to comment
Ti si to otvorio i našao ko-zna-šta i sada to želiš da sakriješ od mene i ostalih slobodoljubivih ljudi, sve pod plaštom priče o namotanim kablovima.Zavera!edit: Unutra je garantovano ćip koji šalje Amerikancima podatke o sadržaju mp3 plejera, kartica i ostalih stvari koje se kače na USB port.
Amerikanci znaju te stvari i bez tvog cipa.1) Obrati paznju na spikera dok cita dnevnik - stalno gleda u tebe, a ne u papir sa koga cita. Zasto? Zato sto ti gleda po gajbi. "Ah, Jankovici kupili novi frizider. A kasne s kamatom u banci...".2) Sateliti znaju sve sto radis i gde se kreces.3) Svaki Windows je napravljen tako da salje podatke u centralu u Pentagon. Amerikanci znaju za tvoj mp3 pre nego i sto si ga skinuo.4) Danas vec postoje citaci mozdanih talasa koji NE MOGU da se sprece jednostavnim drzanjem alu folije na glavi. Sve sto mislis se snima.Ove stvari su tek vrh ledenog brega i zato slobodno iseci svoj kabl. Unutra ces naci samo zicu obmotanu oko komada gvozdja.
Link to comment
4) Danas vec postoje citaci mozdanih talasa koji NE MOGU da se sprece jednostavnim drzanjem alu folije na glavi. Sve sto mislis se snima.znala sam jednu koja je nosila šerpicu na glavi i pričala u šiframa. siguran način da zezneš svakog čitača misli.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...