Jump to content
IGNORED

Prison Break


Zeka Peka

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    24

  • Lloyd Wyman

    15

  • nbg4ever

    15

  • Filipenko

    13

Po meni sezonu je izvukao sjajni William Fichtner koji tumači agenta Alexanera Mahone-a. Jedan od retkih kome je izgleda gluma pravo zanimanje, za razliku od braće i co.
Fichtner je faca, kako u S2 tako i u S3. Ima jako neobično lice, i prilično zanimljiv lik u PB u poređenju sa nekim drugima. Sad, to što je scenario đubre, nije on kriv.Sinoća sam ga video u Strange Days na HRT-u, iznenadio se prijatno. :)
Link to comment
  • 2 weeks later...
prison break nastavljam da gledam po inerciji. realno je treca sezona smece. neverovatno je da je prva sezona, gde su svi uglavnom zatvoreni kao zverovi, dramaturski deset kopalja iznad ove u kojoj su dramaturzi nesputani fizickim preprekama i pravilima, a scenaristi mogu da se razmasu kako god zele. zali boze para.
Zaboravljas da je big deal jedino oko love,tu je pravi zaplet,ako izostavimo znojava tela koja treba da ti raspale mastu!Daj favorite po inerciji.
Link to comment
Zaboravljas da je big deal jedino oko love,tu je pravi zaplet,ako izostavimo znojava tela koja treba da ti raspale mastu!Daj favorite po inerciji.
jel to znaci da ima seksa u seriji? A da nije silovanje!
Link to comment
  • 4 weeks later...
Inače, gluma dvojice glavnih likova, braće majkla i linkolna, je kriminalno. Najgori glumci u celoj seriji. Realno, mnogo bolje se snalaze sporedni likovi poput T Baga ili Mahonea. Jako aljkav casting za glavne uloge, to je definitivno. Još im se sad u tećem delu priključuje kao jedan od značajnih likova ona mala što je glumila ćerku Nasha Bridgesa. Tek ona što veze sa životom nema. Još kao glumi neku nadrkanu i opasnu ribu...
Ovo je surovo - skroz!Osim sto Wentworth dobro izgleda (Majkl), nije mu ni gluma za bacanje, a ni Dominic nije los u glumi. Jes da ima malo neku debilnu facu, ali je smeker (u seriji). Naravno, :Hail: za Roberta Kneppera i William Fichtnera - extra majstorski odigrano- glumcine i po!
:pera:

Druga je i Bože pomozi. Po meni sezonu je izvukao sjajni William Fichtner koji tumači agenta Alexanera Mahone-a. Jedan od retkih kome je izgleda gluma pravo zanimanje, za razliku od braće i co. U trećoj sezoni već počinju sa "krpljenjem" scenarija. Izvesno je da je serija imala smisla u prvoj sezoni i da je brižljivo pripremana, kao i da su se scenaristi našli u frci i žurbi nakon ogromne gledanosti i narudžbine narednih sezona od strane FOX-a.
E da su ga skrpili, vala bas jesu.. ali opet, i pored toga, neizvesno je sta ce biti... @beholderNema more sxa u seriji, a ni silovanja...bar ga jos nije bilo...
Link to comment
Nema more sxa u seriji, a ni silovanja...bar ga jos nije bilo...
Pa jeste, odnosno, bilo je, ali nisu explicitno prikazali, nego samo nagovestili...Lincolna ne mogu ozbiljno da shvatim, uvek mi sine slika njegove uloge policajca iz "Nestasnih godina" :lol:Inace, serija mi je potpuno razocaranje, ukljucujuci i prvu sezonu.
Link to comment
:o
Mozda su mi je previse nahvalili, pa su mi veca bila ocekivanja, dunno :unsure:
serija je shpanska™
Kinda like, totally. Edited by Reggie Lampert
Link to comment
Mozda su mi je previse nahvalili, pa su mi veca bila ocekivanja, dunno :unsure:
Pa ne znam kakva su to veca ocekivanja ali je svakako moja ocekivanja prevazislo... Da mi je da mogu da stegnem ruku onom ko napisa scenario... Edited by 7
Link to comment

ja prije neki dan pogledao ovih par epizoda trece sezone. sta znam, meni nije toliko loshe. mislim, ne ocekujem od nje nesto specijalno, osim da bude uzbudljiva. sto jeste.

Link to comment
Lincolna ne mogu ozbiljno da shvatim, uvek mi sine slika njegove uloge policajca iz "Nestasnih godina" :lol:
Kromanjonac prokleti. :yucky:Počela da gledam treću sezonu (stigla tek do bijedne četvrte epizode) i za sad mi se dopada. Uzbudljivija je od druge sezone i to je plus u startu. We shall se kako će dalje biti.
Link to comment
Kromanjonac prokleti. :yucky:Počela da gledam treću sezonu (stigla tek do bijedne četvrte epizode) i za sad mi se dopada. Uzbudljivija je od druge sezone i to je plus u startu. We shall se kako će dalje biti.
Kad smo vec kod trece sezone, koliko je uopste epizoda snimljeno pre strajka scenarista?
Link to comment
Inace, serija mi je potpuno razocaranje, ukljucujuci i prvu sezonu.
i meni, uglavnom.osim one sveobuhvatne tetovaze koju je uvek bilo prijatno prouciti.sto kaze nas narod, na lepom coveku i mapa lepo izgleda.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...