Jump to content
IGNORED

PPP majice za dijasporu


dragance

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mei

    22

  • paculla

    16

  • jms_uk

    9

  • dragance

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

izbor je jmsov, ali hvala ;)
izvinjence jmsu zbog mog previda.
da li si cula za provilo da svako kome dodje MAJCA mora da se uslika u MAJCI u svom gradu i okaci ovde?
:inn: cula sam, ali sam htela da izvrdam pravilo ;-) posto po posedovanju pojedine tehnike zivim u 19.-om veku, bice fotki cim dodjem u kontakt sa civilizacijom narednih dana.
Link to comment
razgovarala sam sa ljudima iz spreadshirta i kazu moze, ali ne mogu da garantuju 100% pre nego sto probaju. bice kao sto je rekla mei. probaju, zovu te, zovu mene, i nekako se razresi. najsigurnije ti je da kupis ove zenske majce, one su prosle test kod mene i mei ;)
Znaci zenske majice rade. Odlicno! :lol: Kupicu jednu za missus, mada bi za nju bilo prilkladnije da se promeni design da bude nesto u stilu PPP widow. Evo znaci ideje da se prosiri ovo, napravis novi dizajn za lepse/jace polovine clanova foruma, nesto kao "my husband/wife/boyfriend/girlfriend left me for PPP" :)
Link to comment
my husband went to ppp and all i got was this lousy t-shirt.
my other half... pa onda moze i za musko i zensko? :Dili super ljiga: somebody who loves me very much, went to .... Edited by jms_uk
Link to comment

meni majica izgleda dobro. dizajn pozadi je isprintan nize nego sto je trebalo, mada meni to uopste ne smeta. nisu isti proizvodjaci za sve modele. istog proizvodjaca imaju jedino muska majica bez rukava i prvi model zenske majice - od neskupljajuceg pamuka su. ostale su od standarnog pamuka i od razlicitih proizvodjaca. ako treba javicu rezultate testa moje neskupljajuce t-shirt :) na pranje, boju, skupljanje i peglanje (mada pise da se ne pegla, a moze u susac). ;-). uslikacu je kada budem u prilici.

Link to comment
  • 2 weeks later...

stigose i meni majice juce. ups se bas potrudio da cela procedura potraje. uzela sam jednu tanku i jednu debelu, ali su toliko slicne da sad vise ne znam koja je koja. obe se bas dobre, malo deblje nego sto sam ocekivala. print je odlican, na jednoj su bela slova malo kremasta, ali je ok. bice slika ovih dana, a izvescu ih uskoro i na trcanje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...