Jump to content
IGNORED

PPP majice za dijasporu


dragance

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mei

    22

  • paculla

    16

  • jms_uk

    9

  • dragance

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

ZENE, GACE, ZENE, KVALITET
^_^ sto je slatka ova radnja. hvala, paculla - mnogo&puno! (kvalitet bi trebalo da je dobar, ovde kod mene su narucivali neke "geekovske" majice i delovale su mi skroz O.K.)
Link to comment

moram jos jednom da sredim dizajn, trenutno nemaju nacin da odstampaju dizajn na crne majce, ali ako sredim nesto, mozda ce moci. mei ce malo sacekati svoju majcu. par dana, nadam se :(

Link to comment

paculla, sad su me zvali ovi iz spreadshirt-a, prvo su rekli da ne mogu da stampaju dizajn pozadi na crnu pozadinu, a zatim su nesto cackali sa opcijama i otkrili da ce ipak da radi preko digital-printig-a. sad cemo da vidimo, mozda ce biti sve u redu bez ispravljanja dizajna. :).

Link to comment

pa sto to meni nisu rekli, debili :D meni su javili mailom da ne mogu da stampaju posto mi je mnogo detaljan dizajn, pa su predlozili da stavim belu majcu ili malo "zaokruzim" ivice. zvacu ih ja kad dodjem kuci.

Link to comment

majca bi trebalo da ti stigne za oko 4-5 dana. upravo sam dobila potvrdu. uzgred, ljudi su stvarno bili fenomenalno usluzni i od velike pomoci, pa mislim da je i kvalitet dobar. posle zilion peripetija, uspela sam da im posaljem promenjeni dizajn (nista previse, samo malo razlicit dpi i dimenzije), pa ce ga oni prepevati u digitalni print. sredicu to i na sajtu, kad ugrabim malo vremena........

Link to comment

paculla najverovatnije ima vise informacija. mislim da nista ne gubis ako probas da narucis majicu u drugoj boji. ukoliko dizajn ne radi, osoblje iz spreadshirta ce ti se javiti da postoji problem sa porudzbinom (i ne skidaju novac sa kreditne kartice dok dizajn nije spreman za stampanje).

Link to comment

razgovarala sam sa ljudima iz spreadshirta i kazu moze, ali ne mogu da garantuju 100% pre nego sto probaju. bice kao sto je rekla mei. probaju, zovu te, zovu mene, i nekako se razresi. najsigurnije ti je da kupis ove zenske majce, one su prosle test kod mene i mei ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...