Jump to content
IGNORED

PPP majice za dijasporu


dragance

Recommended Posts

Drugarice i drugovi gastarbajteri, strani placenici i salonski strateZi,Drug eMPejac je obecao elektronsko dostavljanje dizajna to yours truly.U duhu akcije zapocete za domace petokolonase, otadzbinsko PPPredstavnistvo u dijaspori (sifra: juzna hemisfera) se odlucilo da nam ustedi na postanskim troskovima i mesecima putovanja, prolazeci kroz birokratski pakao domacih ministartstava za istrazivanje ruda, ekonomskih odnosa sa inostranstvom i gubljenjem vremena.Znaci, svi forumasi i forumasice iz Australije, Novog Zelanda, Pacifika/Okeanije i blizih delova Azije, javite mi koliko primeraka majica i koje velicine zelite. Naravno, zavisno od broja primeraka, cena jos nece biti poznata, ali sumnjam da ce biti vise od nekih 10-15 evra maksimalno + postarina.2vmyotj.jpgDijaspora u US of A i Evropi, neka se javi po jedan dobrovoljac da preuzme dizajn i sredi stampanje majica u vasim delovima sveta (1 u SAD i 1 u EU je sasvim dovoljno) kako bi izbegli placati astronomske cene postarine iz zemlje pingvina i kivija.Drugarice Meri, molim da ovo pinujete.

Edited by dragance
Link to comment
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mei

    22

  • paculla

    16

  • jms_uk

    9

  • dragance

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

(PPP postaje world-wide korporacija :) )Na ovom sajtu ->cafepress je moguce uploadovati dizajn u USA, vidim da se majice prodaju za 15-ak dolara. Mozda je base-price cak i nizi. Ako neko moze da uploaduje dizajn i posalje link na forum, svi mogu da nabave majice preko neta.

Edited by mei
Link to comment

posaljite mi dizajn na pm ili se javite, pa cu da vam dam email.p.s. radnju sam otvorila, link kad pripremimo proizvode.

Edited by paculla
Link to comment

Nazalost "Upload failed. You are not permitted to upload this type of file".Znaci, javite mi se na PM ko hoce dizajn i na koji email da posaljem, pa cu proslediti ono sto mi je drug eMPejac poslao.

Edited by dragance
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...