Jump to content
IGNORED

zubar, zubar, e pa sta je :-/


betty

Recommended Posts

ima neko preporuku za zubara na krstu, da prosti dig? moze i vracar en generale. ova moja se mucki i podlo odselila dok me nije bilo, a koliko mi je jaka motivacija, odustacu usput ako je predaleko. uzgred, kakvi su drzavni zubari sada? ja sam nekad u proslosti prestala da idem jer su mi plombe ispadale i lomile se posle kojih mesec-dva, ali nemam nista protiv domova zdravlja ako je to sad ok. samo jos da se setim kako i kome da uplatim zdravstveno...

Link to comment
ima neko preporuku za zubara na krstu, da prosti dig? moze i vracar en generale. ova moja se mucki i podlo odselila dok me nije bilo, a koliko mi je jaka motivacija, odustacu usput ako je predaleko. uzgred, kakvi su drzavni zubari sada? ja sam nekad u proslosti prestala da idem jer su mi plombe ispadale i lomile se posle kojih mesec-dva, ali nemam nista protiv domova zdravlja ako je to sad ok. samo jos da se setim kako i kome da uplatim zdravstveno...
akosh kosanchicev venac, imam 1 odlichan. krst neam, vrachar takodje.
Link to comment

imam bas veliki problem sa zubima i idem kod zubara jednom u 3 meseca i to ne na pregled nego na popravku i sve vreme boli jebote ali ima sad anestezija i onda ne boli a ranije neki zubari nisu hteli da je daju posto onda ne mogu da vide kad udare u zivac medjutim tu je bila u pitanju njihova nestrucnost a sad dolaze nove generacije koje su obucene i obrazovane dojaja...inace nisam bio kod drzavnog zubara evo ima tri godine a i tad sam svratio samo po neki uput

Link to comment

Koliko anestezija uvećava cenu popravke i jel' se još uvek daje injekcijom ili se i tu malo napredovalo?Neko mi reče da imaju nove fore za čišćenje karijesa (neka vrsta blage kiseline koja nagriza samo karijes), da ima i lepših načina od burgije.Koliko je nauka napredovala u stomatologiji?

Edited by ion
Link to comment

hvala svima na pm-ovima!utvrdih da bg-a nema na google maps, posto su mi sad u ostroj konkurenciji dve ordinacije a jedna mi je garant bliza od druge jedno 50 metara. moracu da proverim na planplus... a stomatologija napreduje, vidim da se za nesto za sta su mi nekad ranije predlagali odsecanje komada desni oko svih zuba (ugh) sada radi laserska hirurgija za sasvim pristojnu cenu. super mi je i jedan sajt za zdravstveni turizam, gde je sve napisano na srpskom i na engleskom, gde je cenovnik na engleskom vise nego duplo veci do onog na srpskom :) za anesteziju ne znam, mene uvek bodu. u kanadi su mi nezno premazali desni necim jednom pre desetak godina i radilo je jednako dobro. al jos pamtim ukus :yucky:

Link to comment

Ja sam nova , ali molim vas za informaciju...treba mi dobar proteticar ... imam 42 godine i potreban mi je remont :lol: tj.vreme je za navlake.Zivim na Vracaru i ako neko ima u steku nekog stvarno dobrog zubara neka mi posalje pp ili neka napise ovde. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...