Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

Skroz mi je cool kako entuzijasti na bandcampu izbace svoje novo izdanje na 1) obojenom LP-u, 2) običnom LP-u, 3) CD-u, 4) kaseti, 5) digitalnom downloadu...  Od viška glava ne boli.

 

 

Link to comment
On 11.8.2020. at 6:31, Indy said:

Skroz mi je cool kako entuzijasti na bandcampu izbace svoje novo izdanje na 1) obojenom LP-u, 2) običnom LP-u, 3) CD-u, 4) kaseti, 5) digitalnom downloadu...  Od viška glava ne boli.

 

 

Na moju zalost cesto izostave CD. Bila sam i na vise koncerata bendova cije bih albume kupila, da nisu bili u fazonu iskljucivo ploca (ceger je u danasnje vreme obavezan)

  • +1 1
Link to comment

Neka klinka koja je...nešto uticajno, je napala Kleptona i optuzžila ga za rasizam. Što je izgleda tačno, i za mene novost. Pa su to propratili svi živi i usput iskopali podatak da pijanistkinja koja je svirala klavir na Layli nije potpisana, tj. oduzeto joj je autorstvo. Ne znam da li će iskopati još nešto...

 

edit: "Napala" = isprozivala u pesmi"

opet edit: ipak je muzičarka, odmah sam prešao na meni zanimljiv deo:D

Edited by ragasto
Link to comment
2 hours ago, ragasto said:

^Gomila prljavog veša na threadu, ako nekoga zanima...

 

Ovo je ista ona cancel culture koja se neki dan bila ostrvila i na Nick Cavea, o čemu sam pisao na nj. topiku. Onima koji kao Sladž ne znaju o tome preporučujem da ne gube vreme na to... Nije vredno truda. Čak (štaviše) je neopisivo gubljenje vremena.

 

1 hour ago, Sludge Factory said:

Ja ovo nista ne razumem.

 

 

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, Indy said:

 

Ovo je ista ona cancel culture koja se neki dan bila ostrvila i na Nick Cavea, o čemu sam pisao na nj. topiku. Onima koji kao Sladž ne znaju o tome preporučujem da ne gube vreme na to... Nije vredno truda. Čak (štaviše) je neopisivo gubljenje vremena.

 

 

Ma znam ja za ta desavanja, video sam ovo sa Kejvom (ciji je tekst zbog kog su se ostrvili na njega eksli zanimljiv i mogao bi i da se kritikuje i da se sa njim polemise), krajickom oka i ovo sa Kleptonom, ali ovo je je zaista na ivici da bude incomprehensible. Ona sad proziva Kleptona, coveka od 75 godina, koji se skoro pa penzionisao i koji je sada bas relevantan u tom smilu u p. materinu i silji patku na njemu. Kao da nema mnogo ozboljnijih i vecih problema i zlikovaca na ovom svetu trenutno kojima bi mogli da se pozabave. 

 

A Kleptona verujem mnogo vise zanima sta je imao da kaze recimo BB King 

 

 

Link to comment

Пратим ја те ствари онако пошире (ненамерно) и није то ограничено само на Клептона и Кејва... Има ту 1 pattern, нису то различите појаве, хоћу рећи.

 

(Морам ћирилицом, смара ме неки глупи ауто-корект овде који не зна шта да ради са ћирлицом, хаха).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...