Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

On 18.6.2020. at 23:25, klimt said:

Raspevani Hooky.

Ceremony ubedljivo najbolja.

 

 

 

meni LWTUA

ne pratim Huka od kad se popičkao s ostalima, iznosio je i prljav veš, šta mu to treba pod stare dane?

i dalje svira i peva pesme koje volim i dočekao je svojih pet minuta gde je on glavni, nekako mi je uvek s orderima i odavao takav utisak, da želi da zaseni pevača, koji je, ruku na srce, uvek glavni, ali meni više nije isto. ima ljudi koji nakon raspada podjednako prate i vole oba benda, ja sam ostala verna Barniju. 🙂

Link to comment
Quote

As part of the ongoing curation of their selected history, Kraftwerk will release German versions of some of their best loved albums to stream next month. Available from July 3, the records which will be available digitally are Trans Europa Express, Die Mensch-Maschine, Computerwelt, Techno Pop and The Mix, as well as the German language edition of the 3-D The Catalogue documentary. This will be a boon to hardcore fans, already doubtless very familiar with these recordings, who feel that Kraftwerk always sounded better “auf Deutsch”, more fluent, less open to accusations of gauche, risible attempts at English.

 

Link to comment

Ovi sto prate Automobili podforum znaju da volim voznju, a nedavno sam odradio 4,000 km turu Chicago - Sarasota i nazad. Jedna od omiljenih zabava mi je da slusam lokalni radio kroz krajeve koje prolazimo, da vidim koje lokalne teme su aktuelne, gdje ima galon votke na popustu, sta se raspravlja u lokalnoj skupstini, i ima li sta na radiju a da nije radio-difuzno (odnosno da je promaklo corporate play list editorima, onih 3-4 koroporacije koji kontrolisu 90% medijskog prostora Amerike).

 

I tako, prosli Atlantu i vozimo kroz Dzordzijska polja kikirikija, celjad i psi u autu spavaju, ja picim 85 mph u lijevoj liniji, siber malkice odskrinut i onda naletim na Khruangbin & Leon Bridges, "Texas Sun". 

 

Pure bliss, mozda bi jedino bolje bilo da sam vozio relaciju Houston - McAllen. Nek se ujedine crnci i bijelci,  prva i druga Amerika, @ObiW i @mustang :-)

 

 

 

 

NIje da nije prijemcljivo, ali nikad ni prije ni poslije nisam cuo ni na FM, nit na AM radiju.

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, Peter Fan said:

NIje da nije prijemcljivo, ali nikad ni prije ni poslije nisam cuo ni na FM, nit na AM radiju.

 

Redovno ih spominjemo ovde. Ovi iz komsiluka su ocigledno bili pod utiskom:

 

 

Link to comment
9 hours ago, vladavsnarod said:

 

Redovno ih spominjemo ovde. Ovi iz komsiluka su ocigledno bili pod utiskom:

 

 

Mislio sam na ovu stvar, ne na Khruangbin generalno. Takodje, pricam o super-segmentiranoj FM radio sceni u Americi, gdje bukvalno imaju 3-4 firme koje pokrivaju cijeli prostor sa jednom te istom playlistom. Koledz radio je izuzetak, pa ga zato i pokusvam uhvatiti kad se vozim.

Link to comment
8 hours ago, Peter Fan said:

Mislio sam na ovu stvar, ne na Khruangbin generalno. Takodje, pricam o super-segmentiranoj FM radio sceni u Americi, gdje bukvalno imaju 3-4 firme koje pokrivaju cijeli prostor sa jednom te istom playlistom. Koledz radio je izuzetak, pa ga zato i pokusvam uhvatiti kad se vozim.

 

Got ya... Koledz radio jos uvek postoji kao "institucija"?

Link to comment
4 hours ago, vladavsnarod said:

 

 Koledz radio jos uvek postoji kao "institucija"?

Mozda medju studentarijom i hipsterima. Medju tzv. normalnim svijetom, je ne znam da iko to slusa. Zapravo i terrestrial radio kao medij je odavno u opadanju. Ljudi slusaju podcaste i razne streaming servise, a i satelitski radio se (jos) uvijek drzi.

 

Ja u autu imam 3 lokalne stanice sacuvane kao presets i onda  ponekad dok vozim po gradu prebacujem s jedne da na drugu. Od te tri, dvije su  dosta dobre i imaju dobar odasiljac. 

 

Link to comment
19 hours ago, Peter Fan said:

Mozda medju studentarijom i hipsterima. Medju tzv. normalnim svijetom, je ne znam da iko to slusa.

 

:(

 

king khan sprema jazz album

Quote

“The Infinite Ones” feat. Marshall Allen and Knoel Scott of the Sun Ra Arkestra, Martin Wenk and John Convertion from Calexico, Brontez Purnell from Younger Lovers, Torben Wesche from The Shrines and Davide Zolli from Mojomatics....

 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nekoliko domaćih portala juče i danas piše da će Spotify već od 15. jula biti dostupan u svim balkanskim zemljama, što uključuje i Srbiju. Izvori nisu sasvim pouzdani, niti nalazim zvaničnu potvrdu ove vesti. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...