Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

imal jos neko ko koristi slsk?ako ima, el ima isti problem ko ja; ne prihvata user name/pass... ? nemas sanse da se konektujem/ulogujemako nema, sta koristi/imal neki drugi program za skidanje zike?
radi slsk normalno.a šta se desilo pa da si morala ponovo unositi username i pass?ja sam po reinstalaciji slska morao da kucam novi username i pass jer stare nije hteo da prihvati. isto tako kad sam pokušavao da se logujem sa svojim usernameom na drugom kompu.
Link to comment
Imam isti user i pass jedno pet godina na Seeku, bezbroj instalacija, verzija i kompova, nije me nikad izdao...
blagiš tebi. ja sam u 10 godina promenio brdo usernameova, gubio i ponovo pronalazio vredne prijatelje :)poslednji put sam uspeo da se ulogujem sa istim usernameom ali sam izgubio friendlistu dok sam ja friendovima ostao u listi :o
Link to comment

pa bem li ga.... nista nisam uradila, samo mi je odjednom nesto user name, i ja probala da unesem ponovo/da se ulogujem i nema sanse... reinstalirala, probala druge verzije i nista.... cak i kad mi palo na pamet da uzmem novi nik, neam pojma gde i kako... morachu malo da procackam onda obzirom da vama sve super radi, naci da je do mene nesto...fala!

Link to comment

probala da se ulogujem sa starim nikom od pre 8 godina [prosto ne verujem da sam se sifre setila] i ulogovala se :huh: sta mi se u medzuvremenu desilo sa novim nikom, pojma neam.. uglavnom nema sanse da ga ponovo koristim.. slsk kaze da je vech uzet [???]

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...