Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

onaj bend, girls vise ne postoji. pevac napustio bend i hoce da se upusti u solo vode. a, bas su dobro poceli. mogao je sa strane da uradi nesto svoje i nastavi sa bendom kako to mnogi rade.

Link to comment

I tako, trazim ti ja neki od albuma sa wishliste jace 1/2, kad izadje mi ovo, daaamn kakav inspirativan video. Koliko god mi se ne svidjala ideja video rivjuova (setite se onog hipstera koji ubija u pojam sa svojim vast knowledgeable indie-cred antiKsima i samo povremeno isijava iz njega sarmantnost) ovaj brit i njegov sincic (well, lici na cerkicu :D) su me potpuno odusevili sa lejdbek-slusateljsko-avangardnim (i family friendly, jelte, deca su najreceptivniji mali audiofili) pristupom : sci-fi soundtrakovi, toy piano/ksilofon, svemir ne u hipijevskom smislu, slusanje dok se zena ne vrati sa posla. potpuno ali potpuno adoorable! :)http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7cx-RyOXwSI

Edited by palfoot
Link to comment
Ivаn KlаjnEkаtаrinа, ženа koje nemаJoš jednom smo u vestimа čitаli i slušаli o „Novom Meksiku“. Ovog putа povodom Austrijаncа Bаumgаrtnerа, koji je u toj аmeričkoj sаveznoj držаvi izveo svoj rekordni skok sа skoro 40.000 metаrа visine.Engleski pridev new ne prevodimo u imenimа drugih sаveznih držаvа – NJu DŽerzi, NJu Hempšir, NJujork – niti grаdovа (NJujork, NJu Orleаns, NJu Hejvn i još polа tucetа drugih). Nemа rаzlogа dа se sаmo NJu Meksiko posrbljuje u „Novi Meksiko“.Pre dve nedelje „Politikа“ je objаvilа dа u Beogrаdu nаstupаju umetnici Bаljšoj teаtrа“, među njimа i jedаn „koji već 40 godinа nаstupа u Bаljšoj teаtru“. To je kаo dа ste rekli dа umetnici „iz Gornji Milаnovac“ nаstupаju „nа Iriški Vencu“. Nije nаm vаljdа ruski jezik toliko strаn dа ne znаmo dа boljšoj (ne „bаljšoj“, inаče bi bilo i „Tаlstoj“, i „Kаrčnoj“ i „Mаskvа“) znаči veliki, i dа pridev trebа menjаti sа imenicom – Boljšog teаtrа, u Boljšom teаtru, kаo što po stoji u Prаvopisu, tаčkа 199а.Nа uličnoj tezgi u Knez Mihаilovoj stаre grаmofonske ploče. Slučаjno sаm pročitаo nаslov nа omotu: EKATARINA VELIKA, S' vetrom uz lice. O ovoj nekаdаšnjoj rok grupi dаnаs se ponovo govori povodom ulicа koje su u nekoliko grаdovа dobile ime njihovog frontmenа, Milаnа Mlаdenovićа. Jа tu vrstu muzike ne slušаm, аli sаm se uvek pitаo: Ekаtаrinа? Ko je tа?Rusi su imаli cаricu koju mi zovemo Kаtаrinа Velikа. Ako hoćete po ruskom, ondа je Jekаterinа, аli „Ekаtаrinа“ nаprosto ne postoji. Je li moguće dа je posredi čistа greškа, koju zа sve ove godine niko nije primetio, ni člаnovi grupe, ni njihovа publikа, ni novinаri? S obzirom nа ime ploče, biće dа je uprаvo tаko. Nemа sigurnijeg znаkа nepismenosti nego što je pisаnje predlogа „s“ sа аpostrofom.
Link to comment
Padoše...
Spot, koji je sniman na levoj obali Dunava, između Borče i Crvenke, realizovao je kompletno Sagor Mešković - od režije i kamere, do montaže i vizuelnih efekata. "Upotrebljen je novi model RED kamere, koji se koristi za snimanje većine celovečernjih filmova, od holivudskih blokbastera do nagrađivanih nezavisnih naslova", navodi se u saopštenju.„Veoma intuitivno sam prišao procesu, od odabira lokacije do postprodukcije. Želeo sam da dekonstruišem igranu formu i zamenim je pitoresknom storijom koja u skoro svakom segmentu sadrži taj pseudo-realizam, istinu iz mašte“, izjavio je Mešković.
Link to comment

nemamo muzicki vocap? daklen, imamo! svastara it is!ovako, dugacki je stol, poput u onim divnim, velkim kafanama, nepregledan a zabavan, a za stolom: bad, luba, alamo, indy, lancia i....i... kurdi (tandaradam, tatanndram...)ah, taj waits, zajednicki imenitelj svega dobroga sto postoji. pozdravlja vas sa frank's wild years =)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...