Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

  • 1 month later...
The Dead Weather: New Album DetailsThe Dead Weather have revealed that the title of their forthcoming second album will be "Sea Of Cowards", reports Nme.com. As previously reported, Jack White announced that the follow-up to 2009's "Horehound" would be due out in April, but now according to reports at Entertainment.ie, the album will be released on May 7. Preceding the LP, the band are set to issue a new single "Die By The Drop", with a release date expected to be announced soon. Jack White also announced the single would feature him on lead vocals, not singer Alison Mosshart. When asked about the new album's sound, White stated the material is "bluesier and heavier than we ever thought we could be".
Link to comment

da li neko hoće-može da mi pomogne oko 1 pesme. do sada sam je čuo 2x juče poslednji put na radiju. to je ono kada ide noću i nema nikoga u studiju nego mašina pušta sve vreme. ne znam ništa osim refrena (guglao sam te stihove ali izvođači nemaju veze sa tom pesmom)c'mon c'mon dance with meeeeeeee (to razvuče)i don't want to dieglas je nešto između urge overkill i joe strummer

Link to comment

Girls su super! a i Dum Dum Girls isto!Ne baš originalni, ali super. :D Nego, na pitchfork.tv one week only, valjda do sl. petka:WE FUN: King Khan, the Black Lips, and others are featured in this documentary on the Atlanta music scene, directed by Matthew Robison and scheduled for DVD release on Record Store Day.

Edited by Midnight
Link to comment
Od ponedeljka Pinball Wizard Records radnja radi punom parom. Svacega ima zaista: Serge Gainsbourg, Curtis Mayfield (180g), Dylan (180g), Young (180g), remasterovani REM, Big Star, Shellac, John Coltrane, Blue Note izdanja, James Brown, Townes Van Zandt, Yo La Tengo, Gene Clark, svi remasterovani Byrdsi, Calexico, lep izbor (za pocetak) bluza, kantrija i surfa. Pored vinila ima i par stotina CD-ova i nekoliko desetina fantasticnih muzickih knjiga! Lokal izgleda do jaja, na gornjem nivou tog ukletog trznog centra (EUROCENTAR, Makedonska 30) preselice se ovih dana i poceti sa radom i BEOPOLIS. Tako bih voleo da Ziki i drugarima ova avantura uspe...post-622-12653040745799.jpg
17. april - Dan muzičkih prodavnica"Dan muzičkih prodavnica" ili "Record Store Day" od 2007. godine održava se svake treće subote u mesecu aprilu u stotinama nezavisnih muzičkih prodavnica širom sveta.To je dan kada nezavisne muzičke prodavnice zajedno sa umetnicima slave umetnost muzike. Specijalna izdanja na vinilu i CD-u i razni promotivni materijali prave se za taj dan, a mnogi umetnici sviraju male i neobične koncerte u prodavnicama koje su se uključile u proslavu.Svaka muzička prodavnica koja učestvuje u "Record Store Dayu" organizuje samostalno svoj program, a uz nastupe muzičara, često su u prvom planu i body-painting, pravljenje klope, mućkanje pića, puštanje muzike i slično. Sve u svemu – to je žurka koja traje celog dana. Mnogo više o "Record Store Dayu" možete da vidite na www.recordstoreday.com.Ove godine "Record Store Day" će se održati u subotu 17. aprila. Prodavnica iz Beograda Pinball Wizard Records (Eurocentar, Makedonska 30) priključila se ovoj manifestaciji i tog dana će zajedno sa prijateljima organizovati celodnevnu zabavu. Specijalno za ovu priliku, bendovi Bo, Ika, Autopark i Kralj Čačka sviraće u prodavnici, biće održano "Pesničenje“ sa temom o muzici, a podršku će dati i Indie-go ekipa i pab „Brod“.Za "Record Store Day" sva muzička izdanja u prodavnici prodavaće se sa značajnim popustom.
izvor:b92
Link to comment

Znate li mozda da je neko iz francuske obradio pesmu it don't mean a thing (if it ain't got that swing)? Cini mi se da je bila neka onako dance obrada, devedesetih recimo (eventualno pocetkom dvehiljaditih), ali ne mog' da se setim da me ubijes. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...