Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

On 4.8.2018. at 17:25, kurdi said:

Novi swansi? Novi period? Nova postava? Novi zvuk?

Nema nikakvih drugih informacija. Ne znam da li treba da bude indikativno za dalju karijer to što je samo 1 portal preneo to što si ti pretpostavljam video...

 

A pošto pojma nisam imala o čemu se radi, guglah Swans news i zgodno naleteh na ovo:

https://www.popmatters.com/swans-sacrifice-and-transcendence-soulsby-2597646491.html

Sigurno interesantno...

Svet/Skandal o čiča Điri :D 

Link to comment

Čitam sada da Happy House,  niška prodavnica ploča, kaseta, cd-ova... prestaje sa radom.

Bio sam tamo redovan neko vreme (khm) pre 28 godina: kupovao, prodavao, menjao, presnimavao. No to je pre svega uvek bilo mesto da se divani o muzici i upoznaju ljudi sličnih afiniteta.

Kasnije više nisam navraćao, posebno ne otkako se prodavnica preselila sa originalne lokacije, možda svega par puta.

Pozdrav za Arčija, Zvonka , Nikolu...

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

na nekom od fox-ova ide omnibus new york stories u kom se, između ostalih, nalazi i kopolina priča life without zoe. film koji, što se mene tiče, ne bi bio vredan pomena da nije jednog detalja koji mi je ogrejao srce. naime, negde pri kraju filma kao zabavljači na dečijoj žurci se pojavljuju pianosaurus! nažalost, toliko kratko da nisam stigla ni da pljesnem rukama od iznenađenja.

 

pianosaurus, verovatno najbolje od muzike što se može dobiti na igračkama

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Sad nešto razmišljao na temu najtiražnijih zapadnih pop muzičara poreklom iz Srbije.

Pa bi tu šampion bio Weird Al Yankovic. Od evropskih su mi pali na pamet Lene Lovich i Pete Vučković (3 Colours Red). 

Imal još neki da je prodao bar nekoliko stotina hiljada nosača zvuka?

 

Edited by Malkmus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...