Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

Iz istog filma kao i My Sharona, zato ti je došla ta asocijacija. MTV je toliko smarao sa My Sharona da posle nisam mogao da slušam ništa od tzv, power popa sve do prvog Weezerovog albuma.

 

 

A Baby I love your way nije čak ni ljigava, nego je skroz užasna, zadnji put slušao 1994, neka i ostane tako.

Link to comment
1 minute ago, Jeremija said:

Iz istog filma kao i My Sharona, zato ti je došla ta asocijacija. MTV je toliko smarao sa My Sharona da posle nisam mogao da slušam ništa od tzv, power popa sve do prvog Weezerovog albuma.

 

 

A Baby I love your way nije čak ni ljigava, nego je skroz užasna, zadnji put slušao 1994, neka i ostane tako.

 

Ima i gore

 

Mada sam ja nešto prezupčio pa sam bio ubijeđen da iza ovog napada na sluh stoji legenda KDP Cuko

 

 

Link to comment
  • 5 weeks later...

Why so serious? Ako si razumio šta sam napisao, onda si valjda skapirao da sam pokušao da napravim štos apropo njihovog imena, no ako moram da ti objašnjavam vic, e onda jebga. :lolol:

Link to comment

^^ pa vidiš da nije ozbiljno čim sam počeo sa izvini ;)

reko' još jedan što nije čuo bend, ali mu smeta ime. jbg, x puta su i razmišljali da ga promene. sad je sve to nevažno.

 

jedna od najdražih mi pesama i spot koji je napravio bog otac marcus aurelius littler, šef slowboat films, a jedina uloga u istom kamuflirani delaney davidson

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...