Jump to content
IGNORED

Dizajn Worldwide


iDemo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Onaj koji sedi na njemu ne bi imao nikakvih problema (prosto zato što kad sediš na njemu ne vidiš ništa od kosina osim malo naslona), ali kapiram da bi se oni koji sede prekoputa krivili :lolol:

Link to comment

Ne znam, dok ne probam, ali ovakve stvari znaju da budu vrlo zajebane: jedini put kada sam skoro pa dobio morsku bolest je kada sam duze boravio na brodu koji je zbog nekog sranja bio poprilicno nagnut na jednu stranu.

Jeste mirovao, dakle nije se ljuljao, valjao ili posrtao, sto je sve sasvim drugaciji utisak nego kad predmeti stoje ali su 'neprirodno' nagnuti, odnosno svo vreme ih tako vidis.

Posle izvesnog vremena to itekako pocne da utice na stajaznam koje sve organe i cula, ali na zeludac sigurno  :(

Link to comment

Jeste, ali meni barem, kad ga gledam malo duze... :lol:

Ne znam, ima nesto sto smeta kod ovakvih stvari, i u sopstvenom primeru koji sam pomenuo, problem je verovatno u tome sto horizont, u ovom slucaju pucina plava i nesto obale stoje savrseno 'ravno'...

Link to comment

U stvari, da, u pravu si.

Opet, nisam siguran da ne bi - i kad bi sedeo na njemu - bacivsi pogled niz njega - imao problema.

Treba proveriti, ali bice da ova andrmolja kosta poprilicno za tu vrstu provere.

A bice i da odosmo u sitna crevca  :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...