Jump to content
IGNORED

Dizajn Worldwide


iDemo

Recommended Posts

Meni ovo mnogo primijum za Drinu. Jes da nije nesto originalno pakovanje niti previse klasi (kao npr. Davidov i slicno) ali je brate crno pa jos sa parcijalnim lakom.

 

Ne znam hoce li ubosti ciljanu grupu koja sedi ispred prodavnice i cevci pivo.

 

btw. staaara Drina ima jedan ikonican, vanvremenski dizajn, mogli su vise da se oslone na njega (sem sto su uzeli ovu figuru). Aj bas da vidimo kako ce da se prodaje.

 

btw. PMorris je planski gusio srpske brendove DIN-a od kad ih je kupio. Nije ulagao u Klasik ili Drinu vec ih je potiskivao internacionalnim brendovima.

Link to comment

Pa nije se bas drina pusila samo ispred prodavnice. Dosta shmekera a i foliranata je pusilo drinu. Mozda sa ovim sad gadjaju bradate hipstere? Solidan redizajn, malo mi nije jasna ova svetlo plava, je l to drina light?

Btw koje su vam najlepse paklice cigareta trenutno?

Ni za jedan redizajn ne mogu reci da je lepsi od starih pakovanja

Edited by maheem
Link to comment

Ja otkidam na Sobranie, i dizajn paklice, i cigareta, kako izgled tako i ukus, al skupe u pičku materinu.

Klasicno pakovanje il ono fensi?

Klasicno pakovanje podseca na Davidoff al to je ta klasa. Cini mi se da i Dunhill ima slican pack

Link to comment

Pa nije se bas drina pusila samo ispred prodavnice. Dosta shmekera a i foliranata je pusilo drinu. Mozda sa ovim sad gadjaju bradate hipstere? Solidan redizajn, malo mi nije jasna ova svetlo plava, je l to drina light?

 

 

 

Tesko ce savamalski hipster da zapali neku drinu koju nije nasao u poslednjem kucnom odelu koje je nosio pokojni deda.

 

btw. meni novi Marlboro i stari meki Kamel najdraza pakovanja

 

ccc60a648fd094735f79a32a2c07088d.jpg

 

 

camelnonfilter.gif

 

5e02017bdcf0fa2928d8d5e62377784a.jpg

Edited by Caligula
Link to comment

sobranie imaju one šarene? sprdnja sa pušačkim svetom

 

meni je najlepši dizajn marlboro red code. jednostavno i efektno. samo su lihvarski smanjili paklu(doduše, nešto je jeftinija)

Link to comment

Tesko ce savamalski hipster da zapali neku drinu koju nije nasao u poslednjem kucnom odelu koje je nosio pokojni deda.

 

btw. meni novi Marlboro i stari meki Kamel najdraza pakovanja

a vidis camel je po meni najvise izgubio redizajnom. btw je l ima taj camel bez filtera koda nas? jos uvek je old school pakovanje.

a sto se tice marlbora, slozicu se sa simovicem da je stari dizajn ipak bolji.

 

 

sobranie imaju one šarene? sprdnja sa pušačkim svetom

 

meni je najlepši dizajn marlboro red code. jednostavno i efektno. samo su lihvarski smanjili paklu(doduše, nešto je jeftinija)

kad smo kod marlbora, pusio sam neko vreme plavi (onaj tamniji), ok light cigareta kad preteras sa normalnim

Edited by maheem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...