Jump to content
Sign in to follow this  
Goksi

Verili se Jelena Karleuša i Duško Tošić

Recommended Posts

Goksi
v74149p0zj8.jpg
Folk diva Jelena Karleuša i fudbalski reprezentativac i novo pojačanje bremenskog "Verdera" Duško Tošić verili su se u Nemačkoj! Jelena je za tabloid "Svet" ispričala sve o romantičnom izlasku, traženju zajedničkog ljubavnog gnezda i slavi koju je par već stekao u Bremenu."U Nemačkoj su nas još na aerodromu dočekali paparaci, dajemo intervju njihovoj štampi, i proglasili su nas za domaću verziju Dejvida i Viktorije Bekam. Pišem kolumnu za njihove novine, a moram priznati da sam učestvovala i u Duškovom prelasku u novi klub" kaže plavokosa seks-bomba."Kada je vaš dečko fudbaler, on ne želi da sluša o tome kako ste mu probili limit na kartici, sve drugarice vas mrze, a vas prati slava. Pored toga, uz fudbalera u krevetu, imaćete najbolju guzu" našalila se Jelena.Pevačica sa dečkom trenutno živi u hotelu "Park Plaza", a već je bacila oko na luksuznu vilu od tri sprata. "Znam da zaslužujemo takvu nekretninu, iako je papreno skupa. Na sred sobe ima stakleni lift, kao iz filma "Skarfejs". Stvorena je za nas! Inače, pregovaramo sa televizijom "RTL" da u kuću ubacimo kamere i napravimo svoj realiti šou" kaže Karleuša.Nedavno je "procurela" vest da su se Jelena (29) i Duško (22) verili, nakon oko godinu dana veze."Oko mog rodjendana, Duško me je odveo u "Šopar" radnju da izaberemo poklon. Insistirao je da probam neki prsten, i kada sam konačno pristala, kleknuo je i zaprosio me. Prodavci su aplaudirali, a ja sam rekla da ću se udati za njega" rekla je pevačica, kojoj će to biti drugi brak."Prsten je od belog zlata, ukrašen plavim dijamantom i brilijantima. Neću otkriti koliko košta, jer mi materijalne stvari odavno više ništa ne znače. "Iživela" sam se po tom pitanju, i sada mi je bitna samo ljubav" zaključuje pevačica.
v67779p0.jpg
Karleuša: Moj Duško je lepši od Bekama!Folk zvezda Jelena Karleuša, verenica Verderovog fudbalera Duška Tošića, očekuje da njen budući suprug postane najbolji fudbaler na Balkanu."Znate da sam ja više od obične fudbalerove žene. Ja sam prva pevačica Balkana. Isto tako, hoću da moj Duško postane najbolji fudbaler Balkana", izjavila je pevačica o svojim očekivanjima za nemački tabloid Bild.Pod naslovom “lepe i divlje” Nemci su predstavili atraktivne devojke Verderovih fudbalera, koncentrišući se najviše na “Divljakušu Jelenu”."Moj Duško izgleda puno bolje od Dejvida Bekama. Ima predivne zelene oči i neverovatnu guzu. Uz to je pravi gospodin koji zna kako tretirati ženu. Uprkos našem sjajnom odnosu, znamo se posvadjati. Mirimo se dobrim seksom", izjavila je Karleuša.
Edited by Goksi

Host

Predlazem da se ovaj topik zakljuca™ u spomen na 1 Filipenka.

pp34

Ne znam gde bih sa ovim, a morao sam da podelim sa forumasima :D. Molim admina da otvori jedan sport/glamur trach topic.

Friday, October 19, 2007 Prostitutka iz hotela MetropolSta znaci kod nas biti "trendseter"?To znaci biti bivsa prostitutka iz hotela Metropol koju nisu gazili oni koji nisu pitali. Tako je Dzaja NJU nabacio Piksiju da se malo razonodi jer je i kao mladic bio tunjavko cak i da pribavi sebi kurvu za jedan snosaj.Piksi je nastavio da se vidja sa glavatom nocnom damom iz Vrchina, koja je i tada jos tvrdila da je Vrchin sam centar Beograda, a da biti brucos arhitekture, znaci "jos dva ispita pred diplomiranje".Ostala je u drugom stanju, ALI se tunjavko okurazio jer je taman je otkrio cari seksa i neobavesnih telesnih uzivanja, a ona je htela da ga veze brakom!Ostavljena je. Poslata na abortus, ali ona nije htela da odustane.Zacrtala je sebi da ce postati trendseterka i da ce dusmanima zacepiti usta i pokazati im ko je opaka Sneza iz Vrcina i da nema za dzabe onoliku glavu jer je u njoj koncentrisana sva zenska vaginalna lukavost ovog sveta.Kruzila je snezana sa stomakom do zuba oko Marakane. Cekala na parkingu jer su joj zabranili ulaz.Ljudi su se smejali, nastao je skandal, pricalo se, pisalo, ismejavalo i tada je Dzaja presekao. Doneo je odluku za pegavog tunjavka slamnate kosice jer se mozda i osetio krivim sto je Piksiju nabacio tu prepredenu Metropolku."Napravio si dete, nije abortirala, sada je ozeni i prekini ovu sprdnju i sramotu koja se nadvila nad tebe i na Crvenu Zvezdu".Tako je i bilo. Sve ostalo znate.Otisli su u Japan, Snezana je rodila jos dvoje dece i vratili su se u Srbiju kao svetski mega giga sega ekstra vrh vrhova, par, eksperti za stil i hedonisti, magistri za odabir rukavica, parfema, dugmica, lakova za nokte i uopste svih tih stvari koje su od egzistencijalnog znacaja za populaciju.Dama iz Vrcina je totalno zasluzila titulu trendseterke i dame od stila, jer, svakako, ima svoj licni pecat, tj. generalni je uvoznik marke "danonocno pratim sta radi i sta oblaci Viktorija Bekam i kopiram je, zato sam dama od stila, a Dara Bubamara je MOJA kopija, e ne Viktorijina, jer sam ja pocela prva da kopiram VB i imam vise para, plus sam udata za fudbalera, a to je IN"I umesto da rade na svom intelektu i konstantnom unapredjivanju istog, kao sto to radim ja, oni se razbacuju novcem na periferne stvari kako bi tesili sebe da su IZNAD materijalne bede i siromastva koji vladaju u nasoj zemlji i kako bi potirali svoje poreklo i zemljoradnicku krv, iako je i sam Dejvid Bekam ponikao iz jedna veoma siromasne porodice i ne krije to.Na takve stvari glavata srpska kopija Viktorije Bekam razbacuje novac, jer je niko nije obavestio da bi cak njenom imidzu vise doprinelo nek dobro delo koje bi za nekoga bilo PUNO, a za nju MALO i neprimetno.Ali, ipak je to djavolja krv i nikada od njih dvoje nece postati ljudi, vec ce zauvek ostati vesalice za najnovije modne detalje i vecito ce biti u frci da li su dobro uklopili nijansu cipela sa intimnom frizurom.Sve je to TAKO STAJLISH.

nebojsapetkovic

Kad smo vec kod Vendi!vendi1.jpgvendi2.jpgvendi3.jpgvendi4.jpgvendi5.jpgvendi6.jpg

Costanza (Karma Police)

Prangija. Znao sam da je oduvek navijala za milionere iz Roorske oblasti.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...