Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

Koje boje imaju?
crno-beleinace meni se ne svidja font na majicama...zasto ne bude kao onaj sa logoa...i kad ce to da bude gotovo...hoce li biti u svim velicinama...ja sam malo sitniji pa zato pitam...mislim da nosim L Edited by shimpr
Link to comment
Uh, vec 15 komata...treba smisliti i kako da ih pokupite?Bice distribucioni centri BG i NS (samo da nadjem neku naivnu Kingmakerku da to preuzme za BG)? Kontam da je tako najbolje...
jel može pola km? :D daklem, u nedostatku efikasnijeg rešenja, mogu da volontiram transport i distribuciju tih majica na relaciji ns - bg.i oću 1 žensku rozla. valjda M. Edited by MaryPoppins
Link to comment
daklem, u nedostatku efikasnijeg rešenja, mogu da volontiram transport i distribuciju tih majica na relaciji ns - bg.
ko je sada glavni grad ^_^
Link to comment
Ja nosim L a nisam sitniji... tebi onda M?
tako je nosim M sto znaci medium odnosno srednje...L je large - veliko...S je small - malo...XL - extra lerge - extra veliko...ima sada prave i XS sto znaci extra small odnosno extra malo...hocu ja tu jednu M...a glupo je da cene budu iste...neka se krecu po veliciniXS - 400 dinS - 500 dinM - 300 dinL - 600 dinXL - 700 dinXXL - 800 din
Link to comment

samo jedna stvar.... mislim da bi bilo dobro da upodobite font sa onim zvanicnim. kako god, uzimam dva komata, javio mp-u na pm.

Link to comment

jedva čekam zimu, pa da štampamo kapute :D+ ideja - da štampamo i onesies (one bebeće bodije) za sve forumske bebe. zaslužile su :Dpi, gugl mi mako ideju google-onesie.jpg

Edited by MaryPoppins
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...