Jump to content
Sign in to follow this  
Muwan

Komentatori

Recommended Posts

Kudravi Gaucos
izrodi angry.gif
Nisu izrodi, nego Iranci.

Bane5

Kleka dao jos jedan intervju. Doduse, Gazeti nije verovati ni kada prenosi necije reci date nekom drugom, ali opet, spektakl je tu:

NISAM GEJ PA DA VOLIM TIJANIĆA! NAJPOZNATIJI srpski TV komentator Duško Korać priznao je da nikako ne može da voli direktora RTS-a Aleksandra Tijanića, pošto nije homoseksualac! U veoma zanimljivom intervjuu za magazin "Sport end lajf“ Korać je otkrio da je svojevremeno prao sudove u piceriji Srđana Đokovića, da je Majkla Džordana učio da skija i šta bi se desilo da je komentarisao flnalnu trku u kojoj je Majkl Felps "pobedio" Milorada Čavića... - Tijanić ima svoj stav. On je čudak kao i ja, ali sa neuporedivo većim uticajem. Ja ga ne volim jer nisam homoseksualac. Kao novinara ga veoma cenim i danas mi je najžalije to što više ne čitam njegove tekstove, već uredbe, naredbe i saopštenja, bez obzira na to da li me u njima hvali ili suspenduje. Biti menadžer u današnje vreme ili direktor RTS-a sa takvim nasleđem nevideno je težak posao. Mislim da ni tim nobelovaca, pa ni svi Kinezi, ne bi moglida reše takav finansijsko-organizacioni čvor. Lakše je napraviti "Ptičje gnezdo" nego razrešiti problem RTS-a. Verovatnije je to i jeftinije... Divim se Tijaniću što me trpi - kaže Duško Korać. Korać ne krije da obožava porodicu Đoković i da je imao volonterski posao u njihovoj piceriji. - Oduševljen sam Đokovićima. Nole je momak bez "mrlje" i najzrelija sportska ličnost u Srbiji. Ljudi Srđana doživljavaju kao nervoznog čoveka. Njegov brat Goran, žena Dijana i on mnogo su rizikovali zbog dece. Da li iko zna da se u milionima evra merio dug porodice Đoković. Šta bi se desilo da je Nole povredio palac desne ruke? Kako bi Đokovići vratili dugove? Niko im nije pomogao! Ja sam im bar prao sudove u piceriji da bi im uštedeo koji dinar... Naš poznati komentator otkriva i da se družio sa najboljim košarkašem u istoriji. - Džordan je talentovan za sve sportove, takvim ga je Bog dao. Učio sam ga da skija, a već posle šest dana, skijao je barabar sa mnom. Sve mu polazi za rukom i neverovatan je šmeker. Svaki put kada bih pobedio u bilijaru častio je ceo bar turom pića. Svih sedamsto ljudi. Imali smo nesporazume oko skijaške opreme, pošto je bila crveno-crna, kao da dolazi iz Prištine. Objasnio sam mu šta znače te boje, pa je poslednjeg dana došao u drugoj opremi. Duško je zahvalan sudbini što nije morao da radi prenos trke u kojoj je Čaviću oteto olimpijsko zlato... - Sam Bog me je pogledao kada je ispalo da će trku prenositi Rale (Radoslav Simić), a ne ja! Šta vidim, to i kažem, pa makar morao neko da me ubije zbog toga! Sigurno se ne bih vratio iz Pekinga, već bih me doneli u olovnom sanduku, a probleme bih napravio i konzulu i predsedniku. U ozbiljnim zemljama samo je video-zapis relevantan u pravosuđu, dok digitalni zapis niko ne poštuje. U fotošopu možete i mene smestiti na Mesec - kaže Korać. Antrfile:ŽAO MI JE ANE!Duško Korać ne krije da o Ani Ivanović ima specifično mišljenje. - Žao mi je što je Ana pala u ruke Švajcarcima. Ona je trebalo da bude "srpski projekat Kurnjikove". Trebalo je da eksponira nivo znanja koje poseduje. Ana nije trebalo da trči za ekstremnom snagom i lakvim udarcima, niti da potpiše ugovor sa čovekom koji proizvodi dečju hranu. Plašim se da bi tata Ane Ivanović mogao da se pokaje kao tata Janice Kostelić. Daj Bože da nisam u pravu. Ona je kao i Isinbajeva - dar majke prirode. Sa takvim detetom se ne ide na ekstremnu snagu, pošto se ona kako se do nje dolazi - rekao je Korać. Autor: NN
Neka je rekao i 50% ovoga pa da ne verujem sta prica. Edited by Bane5

Quizmaster

Verovatno je od svoje skromne novinarske plate, koju daje za osvojeni set protiv Amera, išao u Aspen, gde je sreo Džordana i prijateljstvo je rođeno... Prave veličine odmah se prepoznaju cool.gif

Sludge Factory
:kralj: Kakvo mi blago imamo medju poslenicima javne kuce, nismo ni svesni. On je kao Isinbajeva - dar majke prirode.

pp34

kakve halucinacije .. isuse .. on se druzio sa jordanom :D:D:D:D:D

Papovac

Pa Majkl je, zapravo, i upoznao Duska sa teskom situacijom afro amerikanaca i on otad ne voli Ameriku.

ArleKino

Čovjek je poremećen. Nadam se da ne prenosi utakmice AC Prištine zbog crveno-crne kombinacije. <_<

Teixeira
Naš poznati komentator otkriva i da se družio sa najboljim košarkašem u istoriji. - Džordan je talentovan za sve sportove, takvim ga je Bog dao. Učio sam ga da skija, a već posle šest dana, skijao je barabar sa mnom. Sve mu polazi za rukom i neverovatan je šmeker. Svaki put kada bih pobedio u bilijaru častio je ceo bar turom pića. Svih sedamsto ljudi. Imali smo nesporazume oko skijaške opreme, pošto je bila crveno-crna, kao da dolazi iz Prištine. Objasnio sam mu šta znače te boje, pa je poslednjeg dana došao u drugoj opremi.
za ovo je i milion :Hail: malo. ne verujem da sam neshto neverovatnije prochitao u zivotu.

Sign in to follow this  

• Create New...