Jump to content
IGNORED

Foto tehnike


micke

Recommended Posts

  • Replies 830
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    108

  • jms_uk

    103

  • Zmitjkoe

    99

  • Caligula

    75

Top Posters In This Topic

Posted Images

^^:lol: Cak i takav neugledni™ zutomrljas biva lako primecen. Evo covek daje na znanje da ne zeli biti slikan:*

G9 je odlicna ulicna kamera ali je spora kad treba ukrasti™ snimak. G11 bi bio bolji izbor: dobro radi u low light conditions i ima stabilizaciju. Edited by Zmitjkoe
Link to comment
imam i ixus 75 ali to je bulja. objektiv mu je mnogo malen. i nema raw format kao opciju, spor a, idealan je za ruku i đep
Nije losiji sigurno od iPhone ugradjene kamere? (Naravno, uz post-procesovanje). iPhone u poziciji za slusanje muzike (znaci, sluske na usima obavezno, da zavaraju neprijatelja, a iPhone ili drugo slicno sokocalo u ruci ispred grudi, taman iznad dlana da proviruje onaj malecni objektiv) je superiska za candid street shots...

3889844482_f393811fd3.jpg

Podrazumevam da materijal nije za stampu na vel. formatu, sto cenim da slabo ko od prisutnih i radi na masivnijoj bazi (neka budem ispravljen).

Link to comment
^^:lol: Cak i takav neugledni™ zutomrljas biva lako primecen. Evo covek daje na znanje da ne zeli biti slikan:*
da, to je mnogo smešno. i ja sam to pomislio kada sam 1 put gledao, ali imaj u glavi da je bio sa ekipom™ (kamerman i drugovi)
Nije losiji sigurno od iPhone ugradjene kamere? (Naravno, uz post-procesovanje). iPhone u poziciji za slusanje muzike (znaci, sluske na usima obavezno, da zavaraju neprijatelja, a iPhone ili drugo slicno sokocalo u ruci ispred grudi, taman iznad dlana da proviruje onaj malecni objektiv) je superiska za candid street shots...

3889844482_f393811fd3.jpg

Podrazumevam da materijal nije za stampu na vel. formatu, sto cenim da slabo ko od prisutnih i radi na masivnijoj bazi (neka budem ispravljen).

nije loš toliko da se baci od beton i može da se izvuče i mene je služio kool i dalje ga nosim sa sobom, eksperimentišem. hteo da naglasim da nije to to (za ulicu) kada je kelt pitao. da gleda od ovoga što smo mu rekli ako se raspituje za kupovinu da se ne ispali u smislu.. šta je to kvalitetno i za ulicu. a, sa druge strane uvek paralelno mi je u glavi da neko može i sa iphone da pravi umjetnost
Link to comment
Nije losiji sigurno od iPhone ugradjene kamere? (Naravno, uz post-procesovanje). Podrazumevam da materijal nije za stampu na vel. formatu, sto cenim da slabo ko od prisutnih i radi na masivnijoj bazi (neka budem ispravljen).
Ja imam Nokia 6220c telefon koji ima 5mpx kameru, Carl Zeiss Tessar 2.5/5.6 objektiv i blic, sto je sve super - samo ne moze da joj se iskljuci onaj zvuk okidanja :fur:[ kazu da su u pitanju neka EU prava na privatnost... <_< ]Tako da nije bas za ulicu... Edited by jms_uk
Link to comment

Da li poznajete neke stranice za polovnu opremu osim ebaya a da su iz EU-a?Treba mi superpravomnogovelikofromatna film kamera :)Salim se, samo 4x5. Trazim nesto hendi, kao neku pres kameru tipa graflex, MPP (linhof otpada zbog love :( ) ili slicno.Fala

Link to comment
Doslo vreme da se neki RAW fajlovi malo proberu i prociste :)screenshot20100201at224.png
Hrčak sindrom, skupljat sve! I ja sam takav pa me onda uhvati zuta minuta i nemilosrdno(realno) pobacam sve ona mutne, lose kadrirane, kopije bursta itd.
Link to comment

JBG, bolje je od broja (novčanica) sa tri ništice za koje dobijaš metal i kontrolni točkić pride. Što se mene tiče, Oly, Pana, Samy- samo nek' se množe u ovoj priči- kapitalizam, konkurencija, cene padaju, napredniji proizvodi za manje baksa i tako...

Link to comment
  • 1 month later...

Promaklo mi je.Sad naleteo na NotCot-u, a tamo uglavnom stavljaju sveze stvari:)edit:ali ovaj Mug za kafu/chaj nisi sigurno video :lol:link

Edited by CowBoy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...