Jump to content
IGNORED

Foto tehnike


micke

Recommended Posts

  • Replies 830
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    108

  • jms_uk

    103

  • Zmitjkoe

    99

  • Caligula

    75

Top Posters In This Topic

Posted Images

plemenito, ali lynda je sve to vec uradila. google lynda photoshop rapidshare.inace, dok sam radio, uvek sam malo prosirivao zenice. google pupil dilation attraction

Može nekome da bude korisno. Uradio sam jedan video i okačio na youtube fotošop kuvanje :)
Link to comment

ovo sve pišem zbog onog 'ali' koje stoji u tvojoj rečenicimožda sam trebao da napišem u naslovu: "ne otkrivam toplu vodu i rupe na saksiji" možda je tako izgledalo budući da sam svestan toga što si napisao. razlozi zašto sam ono uradio:

  • okačio sam prvi put nešto na youtube što ima smisla
  • možda nekome pomogne nešto*

*koliko sam se nagledao tih tutorijala sličnih do istih, uvek sam našao nešto novo, možda to novo nije senzacionalno, ali je nešto što mogu da uparim sa nečim ili olakšam samu šljaku u fotoćopsu.ako nekad zvučim kao da se palim, možda, ali samo paljenje onako kroz šalu. na ozbiljno paljenje se ne ložim jer mogu da se zapalim :lol:

Edited by bob mould hair style
Link to comment

nema. baš sam malo potražio da vidim da li ima za vas mekovce i nema. ono... tako se ja osećam kada vi mekovci imate neke vst instrumente za ableton live, a mi, ono.. kao zazubice što nemamo. ili neki programi koji su samo napisani za vas, a nas ko šmirgla tupom šmirglom. :lol: ne, stvarno ume to da baći u očaj. nekad je blag očaj, nekad je hevi očaj. kako kad i da li je važno :)

Link to comment

ne bi bilo loše ako već znaš ili znate nešto tako da sipate ovde te linkove ili kako si spomenuo: "google lynda photoshop rapidshare"ovako sam video onaj plugin virtual photographer:meni je ovaj video zanimljiv zbog same tehnike budući da se sada bavim layerisanjem i teksturama, tako da je svaka "nova" tehnika ili neki zahvat koji pokaže - dobro došao. The Making of Old Together

Link to comment

to ti je barem prosto. skineš 4 i instaliraš 3 :Dprobaj da ga ubaciš u 4 i ako baguje... primeniš onaj jednostavniji savet ili zaboraviš na plugin jer ništa nije revolucionarno poseban. nije loš, ali nije sada ono... sečem vene i turpijam nokte na nogi. mada.... sa layerima kada se primenjuje je keva. fini su rezultati. :)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...