Jump to content
IGNORED

Foto tehnike


micke

Recommended Posts

  • Replies 830
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    108

  • jms_uk

    103

  • Zmitjkoe

    99

  • Caligula

    75

Top Posters In This Topic

Posted Images

Može li u CS3 da se napravi animacija spajanjem više sličica/frejmova i kako? Da li postoji neki free program za to ili samo oni za pare wink.gif ?edit: našao sam za CS3, ali je mnogo komplikovano ima li neka brža & lakša metoda?

Edited by micke
Link to comment
Može li u CS3 da se napravi animacija spajanjem više sličica/frejmova i kako? Da li postoji neki free program za to ili samo oni za pare wink.gif ?
U starijim verzijama Photoshopa (od 5.5 - 9) nalazio se podprogram ImageReady (web oriented) kao sastavni deo. U njemu si vrlo lako mogao da pravis gif animacije. Imas li Fireworks? Edited by Zmitjkoe
Link to comment

Nemam :( Možda neki manji/prostiji programčić, mislio sam da napravim mali animacijicu od više frame-ova.edit: Imam ImageReady CS2 v 9.0 ali ga nikad nisam ni otvorio.

Edited by micke
Link to comment
edit: Imam ImageReady CS2 v 9.0 ali ga nikad nisam ni otvorio.
Pa onda imas sve sto ti treba. Napravis u Photoshopu onoliko frame slicica koliko ti treba za animaciju i onda ih otvoris u ImageReady, kliknes na play i gledas svoj prvi animirani film (podesis brzinu, loop etc). :P
Link to comment

I šta mi kažeš: klikneš play i gotovo... :) Gde je bre taj play, ubih se tražeći, meni ovo sve izgleda isto kao i PS zato ga nisam do sad ni otvarao. :frust:

Edited by micke
Link to comment
ima li neko iskustva sa Canon EF 70-300mm f4-5.6 IS USM objekivom?
Nemam iskustva ali sam bas ovih dana "izucavao" Canonove objektive i ovaj mi je zapao za oko (mada mi je potreban jedan sirokougaoni zoom). Ali znam gde moze da se kupi za neverovatnih 360 eurona. :)Ups, zaboravih link Edited by Zmitjkoe
Link to comment
Nemam iskustva ali sam bas ovih dana "izucavao" Canonove objektive i ovaj mi je zapao za oko (mada mi je potreban jedan sirokougaoni zoom). Ali znam gde moze da se kupi za neverovatnih 360 eurona. :)Ups, zaboravih link
Di?
Link to comment
ima ovde za ?313 plus se dobije nazad ?40 od Canon-a
Dobro, to je +/- isto, nego interesuje me sta ce ti toliki tele (to je skoro 500mm u poredjenju sa klasicnim kamerama). Slikas avione na 30.000 feeta, ptice u letu, divokoze na susednoj planini?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...