Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Rukomet

Recommended Posts

teacher

Turnir u rukometu održaće se u Olympic Sports Center Gymnasiumu i National Indoor Stadiumu (samo finala) od 9. do 24. avgusta 2008.Img214078540.jpgZvaničan sajtWikipedia

mandingo

Jako popularan topic, vidim. LM, fenomenalan rukomet na tekmi Danska vs. Egypt. Nisam siguran ali mislim da je 1 Irfan Smaijlagic :Hail: :Hail: :Hail: trener "faraona". Inace juce Hrvati dobili Spance, manje - vise bez Baljica.

Delija67

Krenulo jako. Island dobio Rusiju na startu.Kad ce 1 Grenland da oformi olimpijski komitet, pa da gledamo njihove rukometase i rukometasice? To su mi omiljene ekipe na svetskim prvenstvima.

Joe D

samo da konstatujem da su Islandjani dobili i svetskog prvaka Nemacku, pa ovaj topik moze opet da potone,

Boza_zvani_Pub

ajd da pitam komsije: kako je ivano?

Eidyia
ajd da pitam komsije: kako je ivano?
Na terapijama. Jos se ne zna koliko utakmica propusta, 2 ili 3, ali radi se na tome da bude osposobljen kad dodje do nokaut tekmi. On sam kaze da se vraca na teren cim mu bude iole bolje, naravno.

John Coltrane

za pola sata Hrvatska-Francuska, bice lepog rukometa...jedva cekam Bozu Sushesca :) ...

Dorando Pietri

Ovo sto se desilo na mecu Danska-Rusija u zivotu nisam video. Do 20 sekundi pred kraj Rusi su vodili 24:23(a imali su i 22:18). Danci poslali i golmana u napad i izjednacili. Rusi pokusali da pogode prazan gol s pola terena i pogodili precku, i kao vrhunac Danci dali gol iz deveterca po isteku vremena.Ali lepo, odigrao sam na Dance :rolleyes:

KennyDalglish

edit: kasnim :lol:

Edited by KennyDalglish

Joe D

Rukometni turnir izgleda nikad jaci, intersovanje na forumu nikad manje.

Dorando Pietri
edit: kasnim :lol:
Sad je bilo na ES :) Ja rezignirano batalio gledanje uzivo kod 22:18 za Ruse.

John Coltrane
Ovo sto se desilo na mecu Danska-Rusija u zivotu nisam video. Do 20 sekundi pred kraj Rusi su vodili 24:23(a imali su i 22:18). Danci poslali i golmana u napad i izjednacili. Rusi pokusali da pogode prazan gol s pola terena i pogodili precku, i kao vrhunac Danci dali gol iz deveterca po isteku vremena.Ali lepo, odigrao sam na Dance :rolleyes:
video sam ludilo na terenu...inace josh jednom hebem mater Tijanicu shto ne mogu da slusham HRT, pa cak bi i RTS bio OK naspram ove neznalice na EUROSPORT-u...btw tekma je egal mada su FRA imali prednost od 3 gola jedno vreme u prvom poluvremenu, a pocelo je bash tvrdo 1-1 je bilo skoro do 8minuta... Edited by John Coltrane

ushko

Znaju li se mogući parovi četvrtfinala?

Carolostadien

jako je spetljano u obje grupe, dosta je opcija:u nasoj grupi vjerojatan rasplet je: Prvi Francuzi ili Poljaci, igraju medjusobno, Francuzima je dosta i remi.Mi smo gotovo sigurno treci, Spanjolci cetvrti, osim ako ih nekim cudom u posljednjem kolu ne iznenadi Brazil, no to je apsolutno nemoguce. U teoriji Spanjolci bi mogli do treceg mjesta ako Francuzi pobijede Poljsku, a oni pobijede Brazil s devet golova razlike vise nego sto cemo mi dobiti Kinu. Isto nemoguce.U drugoj grupi je totalni metez. Vodi Koreja sa 6 bodova, Njemacka i Island imaju 5, Danska 4, Rusi 3, parovi zadnjeg kola su: Koreja-Rusija, Danska-Njemačka i Island-EgipatZa pretpostaviti je da ce Island svladati otpisani Egipat i time biti ili prvi ili drugi, ovisno o rezultatu Koreja-Rusija.

Edited by Carolostadien

Carolostadien

Balic koji je bio upitan cak i za cetvrtfinale iz nepoznatog razloga igra protiv Kine.sluzbeno osvajamo zlatnu medalju za najvece idiote Olimpijade

Sign in to follow this  

• Create New...