Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Fudbal

Recommended Posts

tsva

nije ovo tako ni loseklima ne dozvoljava visok tempo sto nama potpuno odgovaramomci se maksimalno trude ali je postavka igre takva kakva je - bez rizika.Veoma smo limitirani u kreativi i napadu ali solidno stojimo pozadiKenguri osim zadnjih 5 minuta poluvremena - nista nisu pokazali.U drugom poluvremenu ocekujem da jedan nekako umuljamo jer smo realno bolji barem za jedan gol.

borris_

Realno i ne moze postaviti drugaciju igru jer i nema nekog kreativca. Jedini koji je to mogao odigrati je izgleda jos u Nantes-u.

mandingo

Ovaj Tadic bese iz Vose, right? Dosta dobar u prvom, Lola slab, FaceA neprimetan. Kolarov, koji izvodi sve prekide (kad je u igri) za Lazio je sjebao 1 korner i sada sve Gulan izvodi, jebem ti logiku...

Dorando Pietri

Pre meca bio bih zadovoljan i sa bodom, ali kenguri demonstriraju takvo odsustvo talenta da prosto i mi ovako smesni moramo to da iskoristimo. Uz to je jasno da australijski tim cine neuspeli ragbisti. Da nam je vezni red iole pristojan bilo bi vec 2:0.

harper

Ne igramo lose ali u napadu nemamo nikog ozbiljnog da makar zapreti necim. Jedino sto smo napravili su sutevi Tosica od koji je onaj koji je zavrsio na precki bio stvarno spektakularan i steta sto nije usao. Gulana prvi put gledam i realno nema veze, svaka cast onome u Partizanu koji ga je uvaljao za dobre pare. Tosic, Kolarov i Rajkovic su nekako odskocili. Kolarova jebe sto ispred njega igra Tadic koji nijednom nije uspeo da nesto napravi po toj strani kad ga Kolarov izbaci 1 na 1.Za ljubitelje 1 Djooke info da igramo dosta povezano i organizovano.Za Beowla koji je ziveo za dan kada ce neka nasa ekipa da napravi uigranu akciju iz kornera vreme je da plati pice. Napravili smo jednu pravo seksi akciju iz kornera koja je trebalo da zavrsi golom da se jedan od kengura iz odbrane nije dobro postavio ispred gol linije i napravio ono sto nije uspelo golmanu.

tsva

Koliko sam razumio oba pravila sa 18 igraca - Guma i Ninkov su na putu kuci

Fins fleet

Sasvim fino izgleda, pogotovu kad usporedimo sa onim od sinoc. A nije mi bash jasno, shto se Toshic forsira na desnoj strani?

teacher
Sasvim fino izgleda, pogotovu kad usporedimo sa onim od sinoc. A nije mi bash jasno, shto se Toshic forsira na desnoj strani?
Meni nije jasno što se Tošić forsira?

borris_

Ucitelju kakis, Tosic uopste nije los. Valjda igra desno da bi njegov udarac dosao do izrazaja.

tsva

Viskovic sere o gol razlici

Bane5

Fejsina igra je totalna Uefa.

tsva
Ucitelju kakis, Tosic uopste nije los. Valjda igra desno da bi njegov udarac dosao do izrazaja.
uzasno skrt sa katastrofalnim greskama u sredini terenaprva izmjenaMrdakovic za Rakica

mandingo

Mrdakovic? Na koju foru je on usao u 18?

borris_

Tumbakovic preporucio

tsva
Fejsina igra je totalna Uefa.
mrzim alibi igrace

Sign in to follow this  

• Create New...