Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Fudbal

Recommended Posts

Drug Chabor

Ako sam te dobro shvatio, Kačar i D.Tošić oko kojih je bilo toliko buke nisu u prvom timu?Na utakmici Brazil-Belgija tri žuta kartona u tri minuta...

tsva

da covjek ne povjeruje - imali smo uigranu akciju

tsva
Ako sam te dobro shvatio, Kačar i D.Tošić oko kojih je bilo toliko buke nisu u prvom timu?Na utakmici Brazil-Belgija tri žuta kartona u tri minuta...
tek su stigli u Kinu - moraju da se naviknu

Bane5

Tim Srbije:Stojkovic, Tomovic, Jovanovic, Rajkovic, Kolarov, Smiljanic, Tosic, Fejsa, Tadic, Gulan, RakicNapomena, Tomovic igra desnog beka, Jovanovic i Rajkovic su u sredini, a Kolarov je levi bek.

Edited by Bane5

Tinman

Puce arkada... <_<

borris_

I kakva je igra?

Schmeling
I kakva je igra?
Evo sad je V. rekao "tempo utakmice zaista nije zhestok, a verovatno nece ni biti". Sudija je najjaci, lici na dete Koline i Jode.

nautilus

Utakmica je krs, imamo jalovu inicijativu, Rakic ima calmu, Australijanci su veci raspad od nas i igraju bunker, cekaju kontru. Jedna sansa do sada.Edit: strasan sut i precka Tosica sa 30 metara.

Edited by nautilus

Bane5

prechka joj materina :-)sjajan shut z.tosica.

Edited by Bane5

KennyDalglish
Koje je jacine™ ovaj stream za tekmu, meni se nikako ne otvara?
Kod mene radi bez problema, samo sam morao instalirati plugin za windows media player za firefox. Jacina se prilagodi tvojoj brzini konekcije, kod mene je 1000 kbps. Edited by KennyDalglish

borris_

Ovo ne izgleda tako loseHvala mandingo

Sokrat

Hvala MandingoNi meni ovaj Kennyjev link ne radi

nautilus

Rakicu spala calma, odbrana nam je sklona panici i kiksevima, Tomovic na glumi desnog beka i uspjesan je koliko i Pantic, Tosic imao jos jednu sansu i najbolji je od sve djece. Lola neprimjetan. Australijanci se oslobodili i kao nesto pokusavaju.

Sign in to follow this  

• Create New...