Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Fudbal

Recommended Posts

teacher

Kineskinje povele protiv favoritkinja za medalju, šveđanki. Igraju u transu.

Musharaf
Brazilke bi ponizile skoro svaki naš prvoligaški tim...
većina timova sa kopakabane bi ponizila naše večite gigante...

Drug Chabor

U međuvremenu, podanice blaženopočivšeg Kim Il Sunga objašnjavaju Nigeriji, 1:0 na poluvremenu

teacher
U međuvremenu, podanice blaženopočivšeg Kim Il Sunga objašnjavaju Nigeriji, 1:0 na poluvremenu
Uz to su i promašile penal, na neobjašnjiv način - 10m pored gola u stilu Goge Obradovića...

Drug Chabor

Sud za arbitražu u sportu u Lozani je presudio protiv FIFA, u korist Barselone, Verdera i Šalkea. Objašnjenje je da takmičenje nije uvršteno u kalendar FIFA?!Šta li će se sada desiti?

Edited by Drug Chabor

dranata
Klik Lepo smo mogli da se sudimo kao ljudi....

t-mac

jel su kanarinci sleteli u kinu :unsure:

Filipenko

Jel mi sutra igramo u 11 po našem nevremenu? Dajte neki potok, a.k.a. stream za nas uboge...:)

mandingo
Jel mi sutra igramo u 11 po našem nevremenu? Dajte neki potok, a.k.a. stream za nas uboge...:)
Bice valjda neki P2P stream na P2P-u. :)

tsva

jedini stream za koji znam je onaj sa Blakaniyuma ali taj kosta

Zli Gli

Ma ne treba stream, samo da dobijemo iz iksa... i da Brazilci udju u 3+... i svi zadovoljni.

Drug Chabor

Gleda li neko od nezaposlenih forumaša prenos?U kom sastavu izlaze naši na teren? Kakvu frizuru ima Guma? <_<

tsva

sretno momci bez opzira na sveSastavStojkovicTomovic - Rajkovic, Jovanovic, KolarovGulan, Fejsa, Tosic, SmiljanicRakic i jos jedanDusan Tadic

Edited by tsva

Bane5

Djuka igra 4-3-2-1, ako sam dobro shvatio njegove namere. Viskovic prenosi utakmicu, rekao bih iz Bg studija.edit: Za one sa crno-belim televizirima, 'orlovi' igraju u belom kompletu dresova.

Edited by Bane5

Sign in to follow this  

• Create New...