Jump to content

Fudbal

Recommended Posts

• Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• tsva

52

• teacher

32

• Filipenko

26

• borris_

21

Кристофер Лумумбо

sjajan sutpravovremeno uvodjenje jos jednog napadaca.

Edited by kojot
samo_opusteno

Boze koji debil Tomovic. Jebem ti klub koji ovog debila i konja proglasi talentom. Kada je ispao i krenuo da juri Argentinca znao sam, ali znao da ce napraviti penal. Ako ovaj debil zaigra za Zvezdu pocecu da navijam za Partizan.

Retar.D ispunjava očekivanja crvenim kartonom i okruživanjem sudije koji je ruku na srce takođe retard.Ove scene pred argentinskim golom su neverovatne. Dva minuta im igramo presing u njihovom kaznenom, jurcamo od jednog do drugog i na kraju ovi iznesu loptu bez da moraju da je podignu.

Boze koji debil Tomovic. Jebem ti klub koji ovog debila i konja proglasi talentom.
Pa ono...u Radu je za njega važila mantra "ne bi ni igrao da ga Zvezda nije poslala".
Ove scene pred argentinskim golom su neverovatne. Dva minuta im igramo presing u njihovom kaznenom, jurcamo od jednog do drugog i na kraju ovi iznesu loptu bez da moraju da je podignu.
Neverovatna razlika. Dok naši gruvaju loptu kako stignu, oni sasvim fino i ljudski iznose, školski...
stojkovic spasio srbiju u vishe navrata danas....
Nikakvu Srbiju on nije spasao. On je spasao Đukićev tim™. Zašto Đukićev tim™? Zato što:1) je Đukić tako zvao ovu ekipu dok nisu počeli da nastupaju, u svom karaktersitičnom ego tripu2) ekipa u kojoj igraju Smiljanić, Gulan i Fejsa u istom trenutku ne može biti reprezentacija ni mesne zajednice Veljko Vlahović, a kamoli reprezentacija ove zemljeSve u svemu, očekivano izdanje naših, poslednje mesto u grupi, iza Australije. Ko je očekivao da se može više u ovakvoj situaciji bio je nerealan, ko misli da je realnost našeg fudbala da bude iza Australije nema pojma i neka se ubije.

Konacno se zavrsilo i ovo mucenje sto se Djookinih momaka tice. Zalosno kako se i ocekivalo. Argentina je mogla da nam da 5 komada kao iz sale, ali je dobro da nisu igrali ni Mesi ni Rikelme, ne zbog rezultata vec zbog cinjenice da smo videli neke nove igrace koji ce uskoro postati svetske zvezde.

Smarate nevidjeno. Drugo poluvreme je izgledalo sasvim solidno dok ovaj slepac od sudije (bog te, sta smo mi Bogu skrivili da nam na svakoj Olimpijadi sudi po jedan debil) nije krenuo da cascava Argentinu penalima i slobodnjacima oko gola. Karleusa jeste saban ali ne bih smeo da se zakunem da ja ne bih isamarao onu budalu da sam bio na terenu.Najvise je skripalo u odbrani, prosto zato sto je ova fantasticna cetvorka koja je danas igrala pozadi verovatno najsporija grupa ljudi koja je ikad istrcala na fudbalski teren. Sreca je da je postavljanje u situaciji 1 na 1 razlog zbog cega je Stojkovic odlican golman. Koliko je danas takvih situacija skinuo? Ja sam brojao do cetiri.Kacara prekomandovati u A tim i oko njega i Kuzmanovica praviti igru.

Nisam gledao utakmicu, ali citam ove komentare, i ne mogu da verujem da nam je sudija opet ponavljao penale protiv nas. Odakle je taj debil? Nevermind, sad sam pronasao, iz Omana :rolleyes: . Dabogda se vise nikada ne plasirali na ovaj Mickey Mouse fudbalski turnir angry.gif

• Create New...