Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Fudbal

Recommended Posts

Zli Gli

Realno, odbrambeni je kriv bar koliko i gosha.

Nomad

Realno, ako njima ne damo gol onda smo stvarno jadni.

pacey defender

realno, golman nema sta da trazi na 11 metara u ovakvim situacijama. isto tako, jos realnije, obaljanima su noge teske od priprema, tako da ovaj gol ide na dusu i kondicionom treneru. Da su pripreme lakse, siguran sam da bi defanzivac stigao do lopte, a golman odbranio kao od sale. ALi, u ovom stadijumu priprema, ovakve greske su posledica umora i manjka koncentracije.[goranz mode]Videcemo mi kako ce obaljani biti utrenirani protiv nase reprezentacije, realno, ne isplati nam se da izlazimo na teren.[/goranz mode]Ako dozvolite jednu licnu notu, mislim da ovakav gol nema sanse da im damo na olimpijadi. Nema sanse da dopuste sebi ovakav propust na najvecoj sportskoj smotri.

Patrick Mbomba
"Nisam igrao na OI u Atini 2004. godine jer sam bio premlad, u Londonu 2012. ću biti previše star, tako da mi je ovo poslednja prilika da učestvujem na Olimpijskim igrama i želim da je iskoristim. želim da igram za Srbiju. Fudbalski tim je prvi stigao u Kinu, ali nameravamo poslednji da se vratimo. Ne želim za džabe da idemo na drugi kraj sveta, ostajemo do kraja!", poručio je Tošić optimistički.
Ambicioznosti vidim da ne nedostaje.... Edited by Patrick Mbomba

Boza_zvani_Pub

aj pljusnite satnicu nasih na oi, da znam kada da bezim/navijam sat!

Edited by Boza_zvani_Pub

Dorando Pietri

7. avgust: Australija - Srbija (11.00)10. avgust: Srbija - Obala Slonovače (13.45)13. avgust: Argentina - Srbija (13.45)

Dimitrije

U trening utakmici: Srbija 6 - Reprezentacija Sanhaja 0.

borris_

Dolaze Medzik Babo i dijete

Dorando Pietri
Dolaze Medzik Babo i dijete
Odakle ti to?

Dimitrije

Odlicno!

Psihodelija

Sranje!Ova dvojica samo mogu doprineti pojacavanju vec sada jake™ konkurencije i oslabljenju vec prilicno jadnog kvaliteta.

Dorando Pietri

Njih dvojica jos nisu otputovali za Kinu. Sve i da krenu danas, nema sanse da ce biti u timu protiv Australije, obzirom da se taj mec igra vec prekosutra.

Serpico_86

Olimpijske igre su pre sat cuke pocele, trima tekmama zenskog turnira u fudbalu. :)

teacher

Brazilke bi ponizile skoro svaki naš prvoligaški tim...

Sign in to follow this  

• Create New...