Jump to content

Fudbal

Recommended Posts

• Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• tsva

52

• teacher

32

• Filipenko

26

• borris_

21

samo_opusteno

Jovanovic je tragikomican, kao i sudije. Nasi se slabo krecu ali realno ovo nikako nije losa igra, jedino je preglupo sto smo primili gol bespotrebnim faulom na ivici 16. Mislim kad vec igramo sa Argentinom neka nam bar daju golove iz akcija, a ne da im mi poklanjamo...

da damo 3 komada
Ovo je sasvim dovoljno za :lol: Argentinci ne deluju preterano napaljeno, tako da možda možemo da prođemo bez 5 komada u mreži.
Кристофер Лумумбо

dobra izmena djookica, posto je jovanovic bio najgori. sve vreme je desna strana bila prazna, pa su centralni vezni igraci morali tu da uskacu i ostavljali su prostor za kontre. fejsa i kacar su bili neprimetni, a tosic pokusava da ostavi umetnicki dojam, bez ikakvog ucinka. mrdakovic mi nije nije jasan. vidi se neka koncepcija, ali fali kvalitet. mnogo fali.

Retar.D možda nume digra, ali zato ume da krlja i da okružuje.I stvarno, koji će nam uopšte presing... Samo gube snagu bez veze. Nijednu loptu nisu oduzeli, svaki put je akcija prešla na našu polovinu i morali su da prave faul. Dok naša dvojica priđu Argentincu koji ima loptu da ga pritisnu, ovaj je već dao pas sledećem.

Jovanovic je tragikomican, kao i sudije. Nasi se slabo krecu ali realno ovo nikako nije losa igra, jedino je preglupo sto smo primili gol bespotrebnim faulom na ivici 16. Mislim kad vec igramo sa Argentinom neka nam bar daju golove iz akcija, a ne da im mi poklanjamo...
Majke ti nemoj da se zajebavas. Sreca nasa sto su Argentinci posle 15 minuta videli s kim imaju posla pa 'lade jaja celo poluvreme. A i za tih 15 minuta moze samo da se kaze - hvala Stojkovicu. Vazno je samo da ne damo gol, da ih ne ljutimo. :lol: Brzina, snaga, tehnika, taktika, _________ (upisati po zelji), apsolutno u svim ovim kategorijama izgleda kao da je izmedju ovih timova jedno dve kvalitetne lige.
dobra izmena djookica, posto je jovanovic bio najgori. sve vreme je desna strana bila prazna, pa su centralni vezni igraci morali tu da uskacu i ostavljali su prostor za kontre. fejsa i kacar su bili neprimetni, a tosic pokusava da ostavi umetnicki dojam, bez ikakvog ucinka. mrdakovic mi nije nije jasan. vidi se neka koncepcija, ali fali kvalitet. mnogo fali.
Meni su Fejsa i Kačar bili ok u onom delu utakmice kad su Argentinci spustili tempo. Kačar je bio opasan kad god je imao loptu i dodavanjima je napravio šanse Mrdakoviću i (kao) brzom™ Z. Tošiću. Fejsa prvi put nije dodavao samo unazad i otkrivao se da primi loptu. S druge strane, ono što je igrao Jovanović, odn. Karleuša, pa i Mrdaković, ne može da se objasni rečima.

Argentina je bolji tim i ima bolje igrace, ali Srbi nisu inferiorni i imaju svoj momente u utakmici. Meni ovi drugi deluju bolje nego, na primer, Partizan protiv Intera.

ma vidim, nego malo zajebavam filipenka :D
Ja bih Jovanovića zamenio posle 20 minuta, tako da podržavam potez. Jedino mi nije jasno i ponovo pitam odakle se on i njemu slični uopšte pojavljuju u reprezentaciji? Kako neko ko ne može da igra ni u svom klubu može da bude reprezentativac i to na ovako značajnom™ takmičenju? Što ga je uopšte zvao?
Nikako, čak mislim da je odlična igra, realno. Agresivnom Đorićevom zonom (bez udvajanja, svaki igrač ima prostor u kome juri svog, to on predaje kao idealan sistem) smo naterali Argentince da se dodaju bez prestanka po pet minuta i to u više navrata. Posle Jovanovića najgori Smiljanić, ubedljivo. Samo trčkara okolo. Tošić i Živković se polome, imaju po 2-3 igrača na sebi a on trčkara unazad i to sakriven na 3-4 metra od toga mesta, ne pada mu na pamet da proba da se otvori. Odvratno. Mrdaković pokušava, ali nume™. A i takav ume više od ostalih, barem se otkriva, trči, pokušava ašto™. Živković najbolji, ponovo, što je tragikomično.Najteže je palo kada je Kovinjalo rekao da je sve ovo u stvari dobro™ jer će OI poslužiti kao proba za kvalifikacije za SP našem selektoru i mnogi igrači će igrati za A tim :(
samo_opusteno
Majke ti nemoj da se zajebavas. Sreca nasa sto su Argentinci posle 15 minuta videli s kim imaju posla pa 'lade jaja celo poluvreme. A i za tih 15 minuta moze samo da se kaze - hvala Stojkovicu. Vazno je samo da ne damo gol, da ih ne ljutimo. :lol: Brzina, snaga, tehnika, taktika, _________ (upisati po zelji), apsolutno u svim ovim kategorijama izgleda kao da je izmedju ovih timova jedno dve kvalitetne lige.
Pa i jeste razlika dve kvalitetne lige, zato i kazem da ovo nije losa igra. Ocekivao sam da nas natamburaju samo tako, ali nije se to desilo, cak sta vise i mi ponesto odigramo i pripretimo. Slazem da Argentina ne zapinje previse, ali ni nasi nisu na vrhuncu motiva.
Argentina je bolji tim i ima bolje igrace, ali Srbi nisu inferiorni i imaju svoj momente u utakmici. Meni ovi drugi deluju bolje nego, na primer, Partizan protiv Intera.
To i nije neka pohvala.
Кристофер Лумумбо
Meni su Fejsa i Kačar bili ok u onom delu utakmice kad su Argentinci spustili tempo. Kačar je bio opasan kad god je imao loptu i dodavanjima je napravio šanse Mrdakoviću i (kao) brzom Z. Tošiću. Fejsa prvi put nije dodavao samo unazad i otkrivao se da primi loptu. S druge strane, ono što je igrao Jovanović, odn. Karleuša, pa i Mrdaković, ne može da se objasni rečima.
zar to ne bese smiljanic? ili sam se ja istripovao? :unsure:
Ja bih Jovanovića zamenio posle 20 minuta, tako da podržavam potez. Jedino mi nije jasno i ponovo pitam odakle se on i njemu slični uopšte pojavljuju u reprezentaciji? Kako neko ko ne može da igra ni u svom klubu može da bude reprezentativac i to na ovako značajnom™ takmičenju? što ga je uopšte zvao?Nikako, čak mislim da je odlična igra, realno. Agresivnom Đorićevom zonom (bez udvajanja, svaki igrač ima prostor u kome juri svog, to on predaje kao idealan sistem) smo naterali Argentince da se dodaju bez prestanka po pet minuta i to u više navrata. Posle Jovanovića najgori Smiljanić, ubedljivo. Samo trčkara okolo. Tošić i živković se polome, imaju po 2-3 igrača na sebi a on trčkara unazad i to sakriven na 3-4 metra od toga mesta, ne pada mu na pamet da proba da se otvori. Odvratno. Mrdaković pokušava, ali nume™. A i takav ume više od ostalih, barem se otkriva, trči, pokušava ašto™. živković najbolji, ponovo, što je tragikomično.Najteže je palo kada je Kovinjalo rekao da je sve ovo u stvari dobro™ jer će OI poslužiti kao proba za kvalifikacije za SP našem selektoru i mnogi igrači će igrati za A tim :(
Da, zaboravih Smiljanića. Ubedljivo naš najgori igrač na celom turniru.
zar to ne bese smiljanic? ili sam se ja istripovao? :unsure:
istripovao si se (bar sam siguran za onu šansu kod Mrdakovićevog "šuta")

Ne, ako se misli na izbacivanje u šanse. Smiljanić je onaj koga Kovinjalo ozbiljno precenjuje kada kaže "Dobra zamisao, ali loša realizacija".edit: odgovor kojotu, Profesor™ se ubacio :)

Edited by Filipenko
  • Create New...