Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Fudbal

Recommended Posts

Nomad

Realno za zlato ce da se bore Argentina i Brazil imaju mnogo dobre timove, za bronzu Holandija i Italija. Ako nasi izbegnu u drugoj rundi (ako prodjemo,a mislim da mozemo) neku od ovih reprezentacija tacnije Holandiju, mozda i mozemo da se prosvercujemo do polufinala, dakle morali bi da budemo prvi u nasoj grupi ili da Holandjani budu drugi u njihovoj, mislim da je druga opcija povoljnija jer bi u eventualnom polufinalu igrali sa Italijom, a ne sa Brazilom.

Delija67

Ne treba potcenjivati ekipe iz Afrike. Verujem da mogu do jedne od medalja, iako je izuzetno jaka konkurencija. Za nasu reprezentaciju bi prolazak grupe bio senzacija.

Dorando Pietri
Realno za zlato ce da se bore Argentina i Brazil imaju mnogo dobre timove, za bronzu Holandija i Italija. Ako nasi izbegnu u drugoj rundi (ako prodjemo,a mislim da mozemo) neku od ovih reprezentacija tacnije Holandiju, mozda i mozemo da se prosvercujemo do polufinala, dakle morali bi da budemo prvi u nasoj grupi ili da Holandjani budu drugi u njihovoj, mislim da je druga opcija povoljnija jer bi u eventualnom polufinalu igrali sa Italijom, a ne sa Brazilom.
Da, obicno ekipe koje se skrpe na jedvite jade i krenu na takmicenje sa ovakvom atmosferom naprave veliki rezultat <_< Nemamo sanse da prodjemo grupu i ne treba tu uopste gajiti neke iluzije.Argentina i Brazil jesu najjaci, ali na OI su iznenadjenja cesta. Uostalom, Brazil je bez titule, a slali su dosta jake ekipe u proslosti. Ko bi ocekivao na proslim OI Paragvaj na drugom, a Irak na cetvrtom mestu? Ko bi ocekivao da ce Irak da pokida Portugalce, koji su u timu imali Kristijana Ronalda, Bosingvu, Meiru, Vianu, Almeidu? Ili titule za Nigeriju '96 i Kamerun '00.Sustina je da ce tesko da se desi da bas Argentina, Brazil i Italija podele medalje, ali svakako ako se neku tu i ubaci, to necemo biti mi. Edited by Dorando Pietri

Ajant23

Turnir bi mogao da bude vrlo zanimljiv. Šteta što Argentina brani titulu, to mi komplikuje navijanje. Jaki su kao crna zemlja i sigurno će me igrom privući, ali poslednjih godina njima su potrebniji uspesi A-selekcije nego ostalih selekcija sa kojima često osvajaju trofeje.

Patrick Mbomba

Djukic vam najavljuje medalju...Serbia coach Miroslav Djukic is confident his side can win a medal after putting their internal problems behind them.Djukic has won a battle with the country?s top clubs who, led by Partizan Belgrade, had been threatening to withhold their best players for European club competition preliminaries, which coincide with the Gameshttp://sports.yahoo.com/olympics/news?slug...s&type=lgns

Lyckety Splyt
Other key players include left back Aleksandar Kolarov, who plays for Lazio and has been compared to former Brazil international Roberto Carlos, and Stefan Babovic, known as the Serbia?s Lionel Messi.
:Hail: Jbt, pa imamo u timu Mesija i R. Carlosa a vi se plašite tamo nekih Argentina i Obala Slonovače.

pp34
:Hail: Jbt, pa imamo u timu Mesija i R. Carlosa a vi se plašite tamo nekih Argentina i Obala Slonovače.
ko je to pisao, za koji sajt i za koliko para?

pacey defender

To je objektivan prikaz stanja naseg fudbala koji je uvek krasila visoka konkurentnost u odnosu na vodece timove i reprezentacije. Nasi igraci uvek su se mogli meriti, rame uz rame, sa najboljim igracima na svetskoj fudbalskoj sceni. To sto mi ne umemo da cenimo sebe i svoje kvalitete je poseban problem. Ono sto je strasno je da i u najprominentnijim sredstvima komunikacije ovakav stetan pesimizam postaje sve prisutniji. Tome treba stati na put.

Parsons

pozvat i mrdakovic iz tumbine kineske ekipe.steta sto olimpijske igre nisu u nemackoj, mogli bi da gledate rosbachera i mene.

Ros
pozvat i mrdakovic iz tumbine kineske ekipe.steta sto olimpijske igre nisu u nemackoj, mogli bi da gledate rosbachera i mene.
dva sidrasa na delu :D :D :D :D

Krampa
Djukic vam najavljuje medalju...
Jel rekao od kojeg plemenitog metala ce ista biti iskovana?

Delija67
Da su kojim slucajem u Beogradu igrali bismo u formaciji--Filipenko---------Harper Lee------The Big FlegmaAdasevic--------Ivo Petovic------Nebojsa PetkovicMadball-------Beowl------Smorenko------Delija67-----------------------Lebron----------------------Morali bismo da laziramo poneku krstenicu, ali to nije nikakav problem.

gervasius twinkleminkleson

za argentinu ce igrati buonanotte i lavezzi :wub: to je dovoljno da se navija za njih, uz tradicionalnu naklonost k italijanima, koji imaju solidan tim, par prilichno talentovanih igracha. ipak su argentinci apsolutni favoriti turnira. meni djeluju mnogo ozbiljnije od brazioca.

gone fishing

Golman Južne Koreje dao gol sa 80 metara! /video/ Autor: Blic online | 30.07.2008 - 16:55 Olimpijska reprezentacija Južne Koreje savladala je reprezentaciju Obale Slonovače u prijateljskom meču u Suvonu rezultatom 2:1, a ništa ne bi bilo neobično da golman domaćih nije postigao gol sa 80 metara! Golman najtrofejnijeg južnokorejskog kluba Seongnam Čunma Jung-Sung-Roing svakako će ući u anale fudbala, a njegov gol sa 80 metara iz 41. minuta meča oduševio je 31 hiljadu gledalaca i pošteno osramotio kolegu na suprotnoj strani.Južna Koreja je na isteku jednog sata igre stigla i da udvostruči prednost preko napadača Li-Kun-Hoa, dok su gosti u samom finišu uspeli da ublaže poraz.

pp34

Golman bjelokosti oce da prsne od smeha dok je u kadru :lol:

Sign in to follow this  

• Create New...