Jump to content

Fudbal

Recommended Posts

Ovaj Zervinjo je strasan igrac. Koliko nesebican i koristan napadac... strasno. Gde igra?
Le Mans kao Drogba nekada Edited by borris_
  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• tsva

52

• teacher

32

• Filipenko

26

• borris_

21

Ok, 4-2. Sada poslati Partizanu Tosica i Fejsu prvim avionom, a mi cemo se, ovakvi deprimirani, vec nekako snaci kako da primimo 6 komada od Argentine....
...cisto da ispostujemo tradiciju
Ok, 4-2. Sada poslati Partizanu Tosica i Fejsu prvim avionom, a mi cemo se, ovakvi deprimirani, vec nekako snaci kako da primimo 6 komada od Argentine.
A koji ce nam sadau sredu nece moci igrati, a za posle nam nisu toliko potreni
samo_opusteno
Hoce li siroma Djukic pobediti ikoga.Bice cupavo i sa faranima.
Djukic nije nista kriv. Treba da mu budemo zahvalni sto je insistirao na vodjenju najboljih igraca jer da je davao popuste mi bismo danas primili 9 komada. Jednostavno ljudi su bolji, to je ona prica o talentu, dzaba nama sto imamo par dobrih igraca kad su ovi ostali ciste prevare i alibi igraci. Nadam se da je bar Sulejmani uzivao dok je gledao drugove iz Amsterdama.
Kaze francuski reporter da nasi imaju sjajnu individualnu tehniku...
Mentol.Sve u svemu, razlika u klasi je očigledna, a možda najviše upravo u tehnici. Mi nećemo nijednu ekipu moći da pobedimo sve dok nam u reprezentaciji ne igraju brzi igrači, dok pravi momci ne dobiju priliku da zaigraju (npr. Pavlović), dok se uz njih guraju igrači koji nemaju mesta po svojim klubovima ili menadžerski igrači, poput ovih gulana. Selekcija nam je dno, još od mlađih kategorija pa nadalje. U starijim kategorijama se samo ubiraju plodovi toga, jer tu zaista ispada "da nema boljih", pošto se jedni te isti forsiraju godinama. Pride, igrači vrlo teško ispadaju iz reprezentacije, što je nedopustivo.Najtužnije od svega - da sada posmenjujemo sve dripce i bitange i postavimo sve same najbolje ljude (što se nikada neće desiti), trebalo bi nam barem 5-7 godina da sve krene nabolje...
stvarno bre, sta vam je Djukic kriv? pa mi ovakav fudbal necemo igrati jos makar 15 godina...
Zato što nam trenere i selektore postavljaju Đilovan Morić i družina od poštenja "Terza & friends", između ostalih i Đukića.

ovo drugo poluvreme je savrsen dokaz da nasim fudbalerima fali mozak, obala slonovace ma nekoliko brzih i opasnih fudbalera napred koji se dobro ubacuju u prostor i tako prave dobre sanse, ali ostatak ekipe im je teski krs pogotovu pozadi. prvo poluvreme je bilo dosta dobro sa nase strane, ali evidentno je da ovi nasi igraci nemaju muda da igraju celu uakmicu pravi fudbal, da smo drugo poluvreme nastavili brzo i agresivno kao posle prvog primljenog gola dali bi im bar 3-4 komada a gervinjo i kalu bi se smorili pa bi ih samim tim lakse zaustavili i pored glupo visoko postavljene odbrane.neki od nasih igraca koji su morali da pokazu sta znaju su potpuno zakazali: slobodan rajkovic je pravio glupe greske ali se dosta trudio i jos je neiskusan pa necu puno da mu zamerim.sa druge strane karleusic je igrao sa stavom boli me rac i glupirao se mnogo, bio je ocajan u odbrani.smiljanic je morao da igra mnogo bolje u organizaciji napada i tu je najvise zakazao, broj tacnih pasova izbrojis jednom rukom koliko god on bio koristan u odbrani takva losa pas igra ne sme da se desi.zoran tosic je mnogo glup, gurao je loptu u najvece guzve, nepotrebno je gubio lopte, umesto da bude najopasniji nas igrac bio je najgori.tomovic, fejsa i jovanovic po meni nemaju sta da traze i u zvezdi i partizanu a kamoli u ikakvoj reprezentaciji.jedini pozitivan utisak su ostavili kacar i matori igrac iz kineskog tima.kacar je jedini polozio ispit i zasluzuje da dobije i 10 u nasoj reprezentaciji u buducim kvalifikacijama. ostali su morali da pokazu da znaju nesto ali pali su i nadam se da ce ih djooka ubuduce iscoolirati iz reprezentacije neko vreme dok ne nauce da igraju fudbal ko muskarci i ne kao sisice.

Zato što nam trenere i selektore postavljaju Đilovan Morić i družina od poštenja "Terza & friends", između ostalih i Đukića.
I Petkovica?

Da, i Petkovića koji je sa velikim neuspehom preuzeo ekipu koja je gubila od azerbejdžana i odveo nikada slabiji tim na svetsko prvenstvo. I nije ga doveo Đorić/Karadžić/Terzić, nego Piksi, kada je dogorelo do nokata.

Edited by Filipenko

Kao sto sam i mislio, ako ne damo brzo gol oduvace nas. Zadnjih deset minuta u prvom i 15 u drugom mi ne mozemo ni da se pomerimo a kamoli da trcimo. Malo je zakuvao onaj gol Rakica, koji je pre svega posledica toga sto su Lozovcani vec bili u svlacionici, ali je sporost nase odbrane i slepilo linijskog sudije vratila stvar tamo gde je i trebalo da bude. Fudbal nam je toliko u qurtzu da onakvi izleti kao sto su plasman na SP i finale prvenstva za mlade mogu samo da se protumace kao slucajnost i sticaj okolnosti.Djukica treba ostaviti da radi, bez obzira na ovo besomucno trubljenje grobarsko-forumskog lobija koje je vise posledica nerascicenih racuna iz vremena kad je Djukic trenirao Partizan nego zdravog razuma. Njemu su konkurencija razni AlJankovici i Jokanovici, kao i penzioneri sa Zapada, tako da neku ozbiljnu konkurenciju i nema (i nemoj samo da pominjete Vreme-Ce-Biti-Najbolji-Sudionik Petkovica zbog onog plasmana na SP, da ne bih ja udarao kontru sa Ljupkom Petrovicem :lol: ). Jasno je da problem nije ni u Djukicu, ni u izboru igraca, ni u izboru taktike, ni u zrebu. Problem je nacin na koji se "radi" u nasem fudbalu. Sve dok strucni rad u klubovima bude direktno podredjen klupsko-menadzersko-mafijaskim finansijskim interesima ne moze se igrati ozbiljan fudbal ni na reprezentativnom nivou. Ipak, ocekujem da ce Djukic veoma brzo biti pedaliran, ne zbog ovog rezultata vec zbog veoma izvesnog debakla u kvalifikacijama A tima i onda ce se uci u novo kolo daljeg spiralnog spustanja ka "madjarskom" nivou, sa novim "ultra-talentovanim" mladim trenerima ili isluzenim trenerskim zvezdama koji ce da posluze da se na njih pobaca drvlje i kamenje a da se pravi grobari (ne navijaci Partizana nego pravi grobari) naseg fudbala opet zarotiraju na novim funkcijama sa kojih ce da maznjavaju pare.Momcima koji su igrali ovaj turnir nemam sta da zamerim. Oni znaju toliko koliko znaju i spremni su toliko koliko su spremni. Tri puta smo jurili rezultat na ovom turniru i dva puta ga stigli. Da se Z. Tosic u poslednjem minutu nije po obicaju zakucao u tri odbrambena igraca umesto da izbaci Tadica koji je deset sekundi visio sam ispred gola "slonova", mozda bi nam to uspelo i treci put. No, ipak bi bilo nerealno da smo izvukli povoljniji rezultat sa ove utakmice.Djukicu zamerka sto nije ubacio Kolarova umesto D. Tosica. Sa te strane nam je ionako duvalo a Karleusa je uspeo da zajebe sve sto smo pokusali sa te strane. Kolarov je ipak sposobniji da napred nesto uradi + smo imali tri za njega vrlo izgledna slobodnjaka sa strane sa koje on inace dobro sutira. Takodje mi nije jasna fascinacija Djukica da igra sa jednim spicem cak i kad se juri rezultat. I ziherastvo treba da ima svoje granice.

Edited by harper lee
Da, i Petkovića koji je sa velikim neuspehom preuzeo ekipu koja je gubila od azerbejdžana i odveo nikada slabiji tim na svetsko prvenstvo.
Djukic je takodje sa velikim neuspehom vodio mladu reprezentaciju; toliko neuspeshno, da smo se plasirali na Olimpijadu. Takodje je bio toliko neuspeshan, da su te ekipe uvek lichile makar na neshto.Dakle, ta dva mafijashka selektora imaju prilichno slichne rezultate iza sebe, s tim shto jednog pljujesh, a drugog velichash.Ako je neki problem shto smo danas igrali loshe, uteshi se shto smo pod Petkom gubili sa po 6:0 na takmichenju. Danas smo bar dali dva gola.edit: jel to onaj mafijash Piksi? Edited by Venom
  • Create New...