Jump to content

Fudbal

Recommended Posts

• Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• tsva

52

• teacher

32

• Filipenko

26

• borris_

21

Toliko priče o zanimljivosti fudbalskog turnira, a ispada da ja pišem uzastopne postove...Elem, gledam sada ovaj meč Argentina - Australija i deluje mi kao vrlo interesantan, našim logičarima™ nedokučiv ovaj koncept Australije da protiv bezveznjaka kao što smo mi odmara igrače i igra nešto bezveze, a da najbolje što ima čuva upravo za meč sa najboljim reprezentacijama kao što je Argentina. Naravno, ta logika im verovatno neće doneti bolji plasman, ali je zanimljivo videti nivo razmišljanja tamo nekih Australijanaca, koji upravo žele da najviše pruže protiv najboljih, i da u tom meču dobiju igrače, da im daju da okuse kako izgleda igrati sa najboljima, umesto da po svaku cenu jure plasman u narednu rundu.Što dosta govori i o važnosti turnira - tu negde, uz kontinentalni šampionat u fudbalu za mlade reprezentacije!

Ivo Petović
Toliko priče o zanimljivosti fudbalskog turnira, a ispada da ja pišem uzastopne postove.......što dosta govori i o važnosti turnira - tu negde, uz kontinentalni šampionat u fudbalu za mlade reprezentacije!
Smaraš za medalju, svaki drugi post ti je o važnosti i zanimljivosti fudbalskog turnira.No, pretpostavljam da to nije ništa prema kuknjavi koja će uslediti kad ispadnete od Fenera...

Riquelme briljira, neverovatna statistika ali cini mi se da nije dao ni jedan dobar pas niti da je primio koju loptu kako treba. Totalna steta na terenu od njegovog boravka.Inace, koliko vidim najavu za koji minut RTS prekida prenos ove utakmice i seli se na plivanje! :ph34r: Sta reci...

SleeperSleep
Riquelme briljira, neverovatna statistika ali cini mi se da nije dao ni jedan dobar pas niti da je primio koju loptu kako treba. Totalna steta na terenu od njegovog boravka.Inace, koliko vidim najavu za koji minut RTS prekida prenos ove utakmice i seli se na plivanje! :ph34r: Sta reci...
imas prenos na tve.
Inace, koliko vidim najavu za koji minut RTS prekida prenos ove utakmice i seli se na plivanje! :ph34r: Sta reci...
Logichno, na OI je plivanje zilion puta vaznije od fudbala. Plus pliva nasha, a loptaju se stranci.

ukljucenje u plivanje je bilo "na blic" dok je plivala Marica.odgledasmo fudbal do kraja i odslusasmo nedju.pobeda mesijeve chete od 1:0.iako ne ubedljivo i sa dosta gresaka, sve ide svojim tokom sto bi rekao bjeka.

Ni meni. IE, FF, Opera. U poslednja dva mi napise To view Beijing Olympics 2008, you must have browser Cookies enabled, Macromedia Flash Player, and a supported Browser/Operating System/Media Player configuration.

hvala za link, vec sam ga proverio i po rasporedu izgleda da ne daju nasu utakmicu.
Sacekaj vreme utakmice i pocni da proveravas po drugim kanalima.. EBU broadcasters live, tamo ima jos 40-tak kanala, uglavnom nacionalne televizije, pa se moze desiti da neko prenosi. Ja trazim neki link za justintv ali izgleda da im streamovi ne rade. Bracad, hvala jos 1 za ovo. :Hail: @ venom & nbg: Kopirajte adresu -> otvorite real player (mislim da treba RP9, sa pluginima za WMP) -> file -> open -> paste -> OK. radi bez problema. Edited by mandingo
  • Create New...