Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Fudbal

Recommended Posts

Papovac

Ma jebem ti tim kome je potrebno da udje neka zvezda iz jakog kineskog kluba da da gol.

tsva

jebes tim koji treba Fejsu da bi od turaka primio 3 umjesto 5

Hornet
jebes tim koji treba Fejsu da bi od turaka primio 3 umjesto 5
:Hail: Verder,Herta i Barsa su toliku halabuku podigli i zalili se i dobili zalbu pa su se ipak solidarisali,ali ne i 1 partizan.Uzas

Tinman

Retko jadan potez, zaista mi nije jasno sta misle da ce postici time sto ce vratiti ovu dvojicu (iskreno receno Fejsa kako je danas igrao bice pojacanje za tim koji bude napustio).

gorance

neigranje fejse moze samo da pojaca ovaj tim..retko beskoristan balvan...tosica ce menjati pavlovic....u odbrani karleusa umesto jovanovica i to je to..naravno ,kacar od starta i umesto beskorisnog gulana ubaciti zivkovica...kacar je za onih 15' objasnio i gulashu i fejsi fudbal...naravno, klupa je tanka,a napad i nemamo...ali ja sam zadovoljan onim sto sam video..bilo je tu nedostataka,ali necu o njima..sto se tice slonova, odlicna ekipa..iako je 90% ekipe nepoznato za vecinu forumasa i ljubitelja fudbala, odligrali su odlicno protiv arg i nezasluzeno izgubili...prvi gol iz moguceg ofsjada , drugi na prevaru ..ala dragan ciric gol....neverovatno su fizicki spremni, brzi i igraju bez kalkulacija...napali su arg..mozda su osteceni i za 1 penal..poruka za nase klubove - nek potraze po obali bjelokosti mlade igrace,ne mogu da pogrese sve i da hoce...pravi rasadnik talenata..npr. onaj zervinjo u napadu je jako brz,agresivan i okomit igrac..nikad cuo za njega..igra za la man....zatim, onaj stoper angua,igra za honved..naravno , nasim ekipama nikad nije palo na pamet da angazuju nekog takvog "slona",vec muljare sa menadjerima i dovodi macke u dzakovI..ali da ne skrecem sa teme....bice zajebano sa obalom,ali nek odigraju maximalno i nek se ne brukaju..bice zaniljiv fudbalski turnir...najvise poznatih igraca od svih prethodnih olimpijadasto se tice zivkovica...radi se o rodjenom nisliji. 77'..prosao je skolu u radnickom nis,ustvari, sa 17 god. je ostisao u bg,u partizan..prethodno je malo igrao za radnicki..bio je u radu valjda..pa je onda otisao u japan ili kinu gde je izgradio pristojnu karijeru..milslim da je bio japan...posle se vracu u srbiju i igra za obilic one god kad je zenga bio trener zvezde...posle prelazi u vozdovac, bio je clan one ekipe koja je igrala nasexijeskiji fudbal u srbiji..koja je pobedjivala partizan na GNA..

Edited by gorance

Nomad
Pored dve ruke i noge i 11 igraca, potreban je kvalitet. To je ono sto mi nemamo, a oni imaju. Gotova prica. Nikakav optimizam nece nadomestiti kvalitet.
ja sam ubedjen da imamo kvalitet.slobodan rajkovic je veliki talenat, pokazuje sve bolje partije iz utakmice u utakmicu.kolarov ima neke mane, ali njegovo kvalitetno izvodjenje prekida moze da donese samo dobre stvari malo je falilo da nam njegov slobodnjak donese pobedu protiv australije, mozda zavuce gol sa 30 metara protiv OS. nije on slucajno standardan u laziju.smiljanic je odlican fudbaler.d.tosic je dobar igrac.gojko kacar je vrhunski talenat, ima sjajnu tehniku, fizicku konstituciju, inteligentan je, vredan, on vrlo lako moze da bude jedan od boljih evropskih igraca.z.tosic je brz ima dobar dribling, opasan je, prijatno me je iznenadio, ako u narednim utakmicama poboljsa pas igru bicemo mnogo opasniji po gol protivnika.ja sam takodje izgleda jedan od retkih koji misli da je djordje rakic dobar igrac, ovo takmicenje mu je retka prilika da se dokaze i ubedjen sam da ce on biti najbolji kad je to najpotrebnije.ne treba zaboraviti ni tadica i pavlovica, ostali nisu kvalitetni, ali ako svako od njih obavi svoju ulogo skocentrisano. Edited by Nomad

žaro

Rajkovic rekao NE Tventeu, bojim se da ce se naigrati taman kao u dva prethodna kluba

Hornet

FSS elegantno odjebao PFC i najavio da nece pustiti ni Kacara ni Tosica ukoliko njihovi klubovi to zatraze!

BlackGeorge
FSS elegantno odjebao PFC i najavio da nece pustiti ni Kacara ni Tosica ukoliko njihovi klubovi to zatraze!
.. sto, naravno, ne sprecava upravu Partizana da toj dvojici jos elegantnije saopsti da se vrate kuci. :lol:

adasevic
.. sto, naravno, ne sprecava upravu Partizana da toj dvojici jos elegantnije saopsti da se vrate kuci. :lol:
Pa ne sprecava ih nista, ali se to nece desiti :)Ona komisija je presudila u korist V, B i S, ali su tada rekli da se ta odluka odnosi samo na ove zalbe i da to ne znaci da oni igraci koji su vec prijavljeni za turnir automatski moraju da se vrate. Ja sam to napisao jos prvog dana kada je odluka donesena na vasem topicu, ali ste je uredno preskocili pa nisam hteo ad smaram da ne bude "opet ganci smara" :)U svakom slucaju jedini koji bi falio je Tosic, al umesto njega bi priliku dobio Pavlovic sto i nije lose. Kacar ce zameniti ili Gulana ili Fejsu, a D.Tosic Jovanovica pa svakako ne bi bio veliki gubitak za reprezentaciju, ali treba reci da ni Partizan ne bi nist dobio jer igraci ne bi bili ni za qrac posle tolikog puta i menjanja vremenskih zona. A ako ne budu igrali Juca i Moreira falice Tosic i Fejsa...Elem repka je igrala solidno protiv Australije, ali mi nemamo napadaca i po meni ovde najvise fali Sulejmani. No sta da se radi :)

žaro

Sulejmani igrao za Ajaks, preokret ArsenalaPetak, 8. avgust 2008. 23:39 Iako je zbog povrede kolena odustao od Olimpijskih igara u Kini, veliki talenat srpskog fudbala Miralem Sulejmani u petak uveče igrao je za svoj novi klub Ajaks protiv londonskog Arsenala na "Amsterdam kupu"!Uoči odlaska u Kinu, lekar Miljko Ristić otišao je u Amsterdam kako bi se uverio u težinu povrede mladog fudbalera i podneo raport selektoru olimpijske reprezentacije Miroslavu Đukiću. A on je bio ovakav - Sulejmaniju je stradala hrskavica u levom kolenu i pojavila se voda i ne može da bude spreman za Igre u Kini.Očekivalo se da Sulejmani duže pauzira, ali je on bio u sastavu u meču protiv Arsenala, koji je londonski klub dobio 3:2 posle spektakularnog preokreta.Ajaks je vodio 2:0 u prvom poluvremenu (golovima Suareza u 34. i Huntelara u 36. minutu), ali je ekipa Arsena Vengera u drugom delu napravila preokret. Adebajor je postigao svoj prvi gol u 67. minutu, potom je izjednačio Bendtner u 75. da bi ponovo Adebajor u 83. minutu doneo pobedu "tobždijama".Svakim danom ovo ispada sve smesnije i smesnije...

Edited by žaro

El Mago
Sulejmani igrao za Ajaks, preokret ArsenalaPetak, 8. avgust 2008. 23:39 Iako je zbog povrede kolena odustao od Olimpijskih igara u Kini, veliki talenat srpskog fudbala Miralem Sulejmani u petak uveče igrao je za svoj novi klub Ajaks protiv londonskog Arsenala na "Amsterdam kupu"!Uoči odlaska u Kinu, lekar Miljko Ristić otišao je u Amsterdam kako bi se uverio u težinu povrede mladog fudbalera i podneo raport selektoru olimpijske reprezentacije Miroslavu Đukiću. A on je bio ovakav - Sulejmaniju je stradala hrskavica u levom kolenu i pojavila se voda i ne može da bude spreman za Igre u Kini.Očekivalo se da Sulejmani duže pauzira, ali je on bio u sastavu u meču protiv Arsenala, koji je londonski klub dobio 3:2 posle spektakularnog preokreta.Ajaks je vodio 2:0 u prvom poluvremenu (golovima Suareza u 34. i Huntelara u 36. minutu), ali je ekipa Arsena Vengera u drugom delu napravila preokret. Adebajor je postigao svoj prvi gol u 67. minutu, potom je izjednačio Bendtner u 75. da bi ponovo Adebajor u 83. minutu doneo pobedu "tobždijama".Svakim danom ovo ispada sve smesnije i smesnije...
:lol: Jadni Djooka, i 1 Sulejmani ga je izigrao :(

BlackGeorge

Nemojte tako ljudi.. pa nasi doktori su ustanovili da je covek "stvarno" povredjen.

Filipenko

Kada je fudbal sutra? Jebeš boks, plivanje, odbojku, jahanje, bič volej i ostale krševe...

tsva

13:45 po vasem u Srbijimeni veceras nema spavanja

Sign in to follow this  

• Create New...