Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Fudbal

Recommended Posts

samo_opusteno

Ako Jokan stavi Fejsu da mu menja Moreiru protiv Fenera, najgluplji je covek sveta. Realno, mali Ljajic je za Fejsu Kristiano Ronaldinjo licno.

*edited by mod
Ako Jokan stavi Fejsu da mu menja Moreiru protiv Fenera, najgluplji je covek sveta. Realno, mali Ljajic je za Fejsu Kristiano Ronaldinjo licno.
+1

ducca

Tačno sam video kod gola kako lopta dolazi na drugu stativu i kako će Kolarov da bude taj koji će po svom starom običaju da isprati situaciju pogledom. U Laciju je na svakoj drugoj utakmici bio krivac za gol tako što je ostavio drugu stativu da zvrju prazna. Šteta, ima bombu u levici, ume i da probije ali kao da je nezainteresovan za odbranu ili mu jednostavno mentalne predispozicije ne dozvoljavaju da ispuni sve dužnosti koje se od 1 odbrambenog igrača očekuju. Kad ga u jebenoj Italiji tome nisu naučili nigde neće.Rajković če stvarno biti dobar igrač, ne bi bilo loše da ga Đukić gurne u vatru i u A timu, zajedno sa Vidom će biti dobar tandem, makar za sledeće kvalifikacije. Bio bi to malo rizičan potez ali će se sigurno isplatiti na duge staze...a realno i nije mu neka konkurencija na toj poziciji da bi ga sad gušio na klupi. (Baneta vidim kao desnog beka)Kačar bi mogao biti značajan dodatak u preostalom delu turnira kad se aklimatizuje...Nažalost, špicevi neće naučiti da igraju fudbal i daju golove za par treninga tako da će prolazak u drugu rundu ipak biti samo u domenu teorije, mislim.Ovo danas stvarno jeste izgledalo dobro, bez obzira na rezultat. Makar više nego što sam očekivao. Lopta se fino kretala (sve dok na kraju ipak ne dodje do nekog ko će da je ispelja i udavi), nisu kalkulisali, napadački pristup tokom cele utakmice i velika želja da se napravi potpuni preokret mi ulivaju optimizam, čak su mi delovali na momente kao stvarno uigran tim. Ipak, nisam ubeđen u snagu Australije pa ovu današnju predstavu treba uzeti sa velikom dozom rezerve. Pravi kvalitet ovog tima videće se protiv Argentine....bojim se.

Edited by ducca

casperbgd

Ovi Australijanci, sa stamenim igracima iz Hereforda, Lidsa, Derbi Kauntija, ce lagano da popiju petardu od Argentinaca i Slonova.Djukic je barem mogao da ubaci drugog napadaca kada smo gubili 1:0, na kraju bismo mozda i pobedili. Ovako, barem necemo pakovati kofere sa 0 bodova.

No7

Japan 0 - 1 USA 47' [0 - 1] S. Holden Brazil 1 - 0 Belgium 79' [1 - 0] Hernanes Dva crvena za Belgiju,72' V. Kompany 88' M. Fellain Honduras 0 - 3 Italy 41' [0 - 1] S. Giovinco 45' [0 - 2] G. Rossi (pen.) 52' [0 - 3]R. Acquafresca (pen.) Italija dva iz penala.

Papovac

Jos jedno takmicenje bez pobede. Realno najebali smo i protiv bjelokosti i protiv gaucosa. Imamo neke sanse ako usporimo igru ali uzasno tesko.

Patrick Mbomba

Obala Lozovace - Argentina 1:1

Drug Chabor

Argentina vodi protiv slonova, što nam odgovara. Ako dobijemo Afrikance, prolazimo.Dok sam pisao, Obala Slonovače dade gol.

Edited by Drug Chabor

harper
Argentina vodi protiv slonova, što nam odgovara. Ako dobijemo Afrikance, prolazimo.Dok sam pisao, Obala Slonovače dade gol.
Ne shvatam na koju foru osim slucajno mozemo da dobijemo ekipu koja je duplo spremnija od nas i u nekim regularnim uslovima, a jedno osam puta spremnija po ovim kineskim vrucincinama.

Nomad

ja nisam primetio da su nasi nesto posebno nespremni, pobedjujemo obalu bjelokosti. kalu je smoren, a primaju naivne golove ovaj danas, i onaj sa 80 metara, verujem da nece igrati dobro protiv. a i mislim da realno imamo bolji i iskusniji tim.mada meni i argetinci nisu delovali nepobedljivo.malo sam gledao i holandija - nigerija. lale su bile katasrofalne. nigerija je mogla da pobedi.new zeland je isto izvukao 1:1 protiv domacina, australija i okolina se dobro drze za sad.

casperbgd

Jedno je kada Argentina i Obala Slonovace igraju izmedju sebe i deluju pobedivo, a drugo kada mi treba da se ukrstimo sa njima.

Nomad

a sta su nasi invalidi sa po jednom rukom i nogom?nasi su pokazali da mogu da igraju fudbal a samim tim su pokazali da mogu da pobede i obalu bjelokosti i argentinu.igra se 11 na 11 svi imaju iste uslove. samo je potrebno malo samopouzdanja i optimizma.

Delija67

Nasi pajseri su pokazali da nisu u stanju da daju gol raspaloj Australiji. Realno nisu pokazali nikakvu igru. Sredina terena ne postoji, napad ne postoji, a odbarana je go sikimic.

amare

Obala Slonovace je odlichno odigrala protiv ASrgentine, mogli su 'ladno da im svirnu i 1 penal.brzi su, stvarno lepo kobinuju, doduse, cesto i preteraju, pokusavaju da se usetaju u gol i sl. (africki Brazilci?), ali cemo imati velikih problema sa njima.Doduse, pojachani smo kacarom i tosicem a pobeda, najverovatnije donosi 1/4 finale. Zaista steta sto smo sa ovim kasapima odigrali 1-1. Sudija from South Africa :blink:

casperbgd
a sta su nasi invalidi sa po jednom rukom i nogom?nasi su pokazali da mogu da igraju fudbal a samim tim su pokazali da mogu da pobede i obalu bjelokosti i argentinu.igra se 11 na 11 svi imaju iste uslove. samo je potrebno malo samopouzdanja i optimizma.
Pored dve ruke i noge i 11 igraca, potreban je kvalitet. To je ono sto mi nemamo, a oni imaju. Gotova prica. Nikakav optimizam nece nadomestiti kvalitet.

Sign in to follow this  

• Create New...