Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Odbojka

Recommended Posts

teacher

Turnir u odbojci će se održati u Capital Indoor Stadiumu i Beijing Institute of Technology Gymnasiumu (uf!) od 9. do 24. avgusta 2008.Zvaničan sajtWikipedia

Serpico_86

Strasan turnir nas ceka :) Momci pocinju10.8. (4h izjutra-nase vreme) -Rusija12.8. (8:30h) Brazil14.8. (8:30h) Poljska16.8. (6:30h) Nemacka18.8. (8:30h) EgipatGrozan raspored najblaze receno, Rusi uvek jaki ko zemlja, Brazil-Brazil,Poljaci i Nemci koji nam apsolutno ne leze..deluje nemoguce ocekivati medalju,ali opet 2000. smo izgubili prve dve tekme, a posle zlato bez po muke.Devojke9.9. (6:00h) Kazahstan11.9. (4h) Alzir13.9. (8:30h) Brazil15.9. (8:30h) Italija17.9. (16h) RusijaIsto preteska grupa u odnosu na drugu sa Kinom,USA,itd, ali opet ko zna zasto to moze biti dobro..(nasa nada da zabarke pobedimo, a Brazil cini mi se da nikad i nismo dobili, Ruskinje su nas sad skoro par puta nalupale)Sto se mene tice samo da Brazil ne uzme zlato,jer nikad im necu oprostiti ono **** u Atini kad izgubise od USA i nama namestise Ruse..

Delija67

Grupe su po meni idealne. Devojke jos imaju na startu da prebrinu Kazahstan i Alzir, i obezbede plasman u cetvrtfinale gde ce ko god da im bude protivnik biti favoriti. Otvoren put u polufinale, i veoma realna medalja. Slicna situacija je i sa muskom ekipom.

freakns
Grupe su po meni idealne. Devojke jos imaju na startu da prebrinu Kazahstan i Alzir, i obezbede plasman u cetvrtfinale gde ce ko god da im bude protivnik biti favoriti. Otvoren put u polufinale, i veoma realna medalja. Slicna situacija je i sa muskom ekipom.
grdno se varas... Kina je olimpijski sampion u zenskoj konkurenciji a amerikanke sam gledao apr puta ove godine i uopste nisu naivne. cela sestorka su crnkinje i prze nezdravo. no, do 1/4 finala ce moci a onda cemo ipak sve da vidimo :) do zlata sumnjam da mogu jer je Brazil za nas nepobediv. Ruskinje su mozda i jace, ali one uvek imaju neki sasran dan, pa ko zna, mozda ih neko i skine :Dza musko me zabole, to je ionako pederski :D

Delija67

Amerika i Kina su nam svakako laksi protivnici u cetvrtfinalu nego Brazil, Italija ili Rusija sa kojima igramo u grupi. Mislim da bi to morali da prodjemo.

Goranz

jel se na ovim OI igra samo jedna grupa u odbojci? Posto je grupa u kojoj su nasi odbojkasi ridikulozno teska.

Delija67

Dve grupeU drugoj muskoj su Kina, Japan, Italija, Bugarska, Amerika i Venecuela, a u drugoj zenskoj Kina, Japan, Poljska, Kuba, Amerika i Venecuela.

El Mago
Dve grupeU drugoj muskoj su Kina, Japan, Italija, Bugarska, Amerika i Venecuela, a u drugoj zenskoj Kina, Japan, Poljska, Kuba, Amerika i Venecuela.
:blink: Bice teze izaci iz grupe nego kasnije osvojiti medalju. Protiv Brazila i Rusije nemamo velike sanse, Poljaci i Nemci su vrlo opasni, plasim se da ne zavrsimo sa skorom 1-4.

samo_opusteno
:blink: Bice teze izaci iz grupe nego kasnije osvojiti medalju. Protiv Brazila i Rusije nemamo velike sanse, Poljaci i Nemci su vrlo opasni, plasim se da ne zavrsimo sa skorom 1-4.
:P

El Mago
:P
I ti bi to rekao pre finalnog turnira SL. Dobro, ako nasi budu igrali kao u Brazilu, verovatno cemo imati skor 4-1 u grupi... Italijanke su ostale bez Kubanke Aguero, to ce olaksati posao odbojkasicama.

kokota

Kao ni pre cetiri godine, nisam mogao da docekam pocetak takmicenja na OI, pa sam se probudio da gledam prvi moguci event.. pre cetiri godine su to bili veslaci, sada odbojka Italija - Rusija.. Kad ono - prenosi Kum! Prvi set dobijaju Italijanke, a on kuka, bar 5 puta na drugog sudiju, sta ona ima protiv Rusije.. Ali zato, u drugom setu vode Ruskinje 18:10, pa je sav srecan i zadovoljen :rolleyes:

Lrd

Ma nema šanse, ne mogu Koraća nikako da slušam, stalno me nervira. Ali, moram da sačuvam mentalni mir za naše.edit: I opet sudije, brate. Pa jeeeee. Ko me terao da slušam. (neću ovde više o komentatorima)

Edited by Lrd

tsva

nismo bas najbolje poceli

Lrd

Jebi ga, trema, prvi put na igrama i to. Dolazi sve na svoje mesto.

tsva

dobro je - sad bi trebalo biti lakseumjesto da zavrsimo u 3 sad moramo da igramo i 4 set. Prijem uzaan, dizanje jos gore.

Edited by tsva

Sign in to follow this  

• Create New...