Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Veslanje

Recommended Posts

Quizmaster
Zar nije ovo bilo 1/4 fianle?
Da, sad je ušla u polufinale. Ja sam napisao poruku nakon trke.

nbg4ever

Lepo je "odvozala". Malo je zaspala na startu, ali je onda isla jako do samog kraja. Finale, za nju, puna kapa.

kokota

Ja se izvinjavam, onda sam ja pogresno razumeo komentatora, nisam se rasanio kako treba.. :blush:

Serpico_86

Do sad je sve odveslala kako treba,ali 1/2 je max.Ima najlosije vreme sad od svih 12 takmicarki,Neko 4 mesto u finalu B bi bilo fino

dragance
Hm, sumnjam da Iva može baš medalju. Finale bi bio odličan rezultat, a ovo polufinale čini mi se da je minimum za njen kvalitet.
Nisam skapirao da je tek sada ovo bilo 1/4 finale. Nakon sto sam video konkurenciju slazem se da je plasman u finale uspeh.

Dorando Pietri

Sutra nasa dva camca u polufinalima. Iva Obradovic je u jako teskoj grupi sa Novozelandjankom i Francuskinjom koje su je vec u Pekingu pobedile, kao i sa cuvenom Ekaterinom Karsten i Rumjanom Nejkovom i Poljakinjom koja joj je stara rivalka jos iz mladjih kategorija. Sanse za prolaz ne postoje. Za nju je i ovo polufinale veliki uspeh.Stojic i Jagar su u laksoj grupi. Australijanci su neprikosnoveni, ali u konkurenciji camaca SAD, Danske, Italije i Nemacke mislim da imaju realne sanse za prolaz. Druga polufinalna grupa ce biti mnogo krvavija(Hrvatska, Ceska, Novi Zeland, Juzna Afrika, Francuska, Kanada).

Ledja
Sutra nasa dva camca u polufinalima. Iva Obradovic je u jako teskoj grupi sa Novozelandjankom i Francuskinjom koje su je vec u Pekingu pobedile, kao i sa cuvenom Ekaterinom Karsten i Rumjanom Nejkovom i Poljakinjom koja joj je stara rivalka jos iz mladjih kategorija. Sanse za prolaz ne postoje. Za nju je i ovo polufinale veliki uspeh.Stojic i Jagar su u laksoj grupi. Australijanci su neprikosnoveni, ali u konkurenciji camaca SAD, Danske, Italije i Nemacke mislim da imaju realne sanse za prolaz. Druga polufinalna grupa ce biti mnogo krvavija(Hrvatska, Ceska, Novi Zeland, Juzna Afrika, Francuska, Kanada).
U koliko veslaju Stojic i Jagar?

KennyDalglish

U 10.20

Quizmaster

Iva peto mesto u polufinalu... Prejaka konkurencija.

twisted

ja se izvinjavam, ne pratim fabulu, ali imamo li neki kanu ili kajak na olimpijadi? (mirne ili divlje vode)?nije moj sport, ali nešto najpribližnije je pa bih rado odgledao

Parsons
ja se izvinjavam, ne pratim fabulu, ali imamo li neki kanu ili kajak na olimpijadi? (mirne ili divlje vode)?nije moj sport, ali nešto najpribližnije je pa bih rado odgledao
nemamo.propustio si bronzu za togo na divljim vodama

Ledja
Kanadjani dobijaju ovu grupu lagano..

renne

Evo kreće dvojac

renne

Samo B finale

Sign in to follow this  

• Create New...