Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Plivanje

Recommended Posts

tsva
jel draganja pre 4 godine uzeo srebro bas u 50 free bese?
da

Serpico_86

Ostali nasi plivaci na OI su: Vladan Markovic(ako se ne varam ovo su mu 4 igre- na 200 delfin,licni rekord mu je oko 2 min, ali mislim da vec duze vreme nije u toj formi),Ivan Lendjer(u duhu skorasnjih uspeha sigurno da moze da postigne lep rezultat,ali i stekne prilicno iskustvo za London),Miroslava Najdanovski(na 50(ili 100?) slobodno-gde je velika konkurencija,njoj su ovo druge igre, debitovala je prosli put samo sa 16 godina), Mladen Tepavcevic na 100 prsno(1/2 bi bilo max),Radovan Siljevski na 200m muski(iliti kraul iliti slobodno),Marica Strazimester(skoro isplivala B normu) i Nadja Higl(100 prsno).Inace da li neko zna ucestvuje li legendarni Grant Hacket opet(u meni najboljoj disciplini na 1500m(to je tesko i prosetati,a kamoli isplivati) i + da li se zna sta je sa nasom Marinom Kuc(zivela u Nemackoj) imala prilicno fine rezultate na 100,200 prsno u Atini..

gervasius twinkleminkleson

marina kuc pliva za CGedit: ali ne znam da li je izborila ucesce na olimpijadi

Edited by gervasius twinkleminkleson

Dorando Pietri
Ostali nasi plivaci na OI su: Vladan Markovic(ako se ne varam ovo su mu 4 igre- na 200 delfin,licni rekord mu je oko 2 min, ali mislim da vec duze vreme nije u toj formi),Ivan Lendjer(u duhu skorasnjih uspeha sigurno da moze da postigne lep rezultat,ali i stekne prilicno iskustvo za London),Miroslava Najdanovski(na 50(ili 100?) slobodno-gde je velika konkurencija,njoj su ovo druge igre, debitovala je prosli put samo sa 16 godina), Mladen Tepavcevic na 100 prsno(1/2 bi bilo max),Radovan Siljevski na 200m muski(iliti kraul iliti slobodno),Marica Strazimester(skoro isplivala B normu) i Nadja Higl(100 prsno).Inace da li neko zna ucestvuje li legendarni Grant Hacket opet(u meni najboljoj disciplini na 1500m(to je tesko i prosetati,a kamoli isplivati) i + da li se zna sta je sa nasom Marinom Kuc(zivela u Nemackoj) imala prilicno fine rezultate na 100,200 prsno u Atini..
Mislim da Tepavcevic nece ici, jer ima B normu, kao i Siladji, ali uz losije vreme. Pravilo kaze da ne mogu dva plivaca u istoj disciplini s B normama.A Marina Kuc ima takodje B normu i plivace za Crnu Goru. Edited by Dorando Pietri

zagy

Ne znam koje će discipline plivati vaš Čavić međutim bolje za njega da se koncentrira na 100 delfin.U kraulu je jednostavno konkurencija prejaka. Na 50 m kraul Čavić ima ove godine tek 33. vrijeme a tu su onaj konj Bernard i Sullivan rušili rekorde kao od šale. Tu su još Weber Gale, Leveaux, Tobriner, Draganja...Na 100 m ista stvar -Bernard srušio SR 22.3., Sullivan, Lezak, Čavić tek 43. vrijeme ove godine.Međutim na 100 delfin je sasvim druga priča jer je tu Čavić ove godine 4. po vremenu. Do zlata neće jer je tu car Phelps, svjetski rekord drži Crocker koji je još uvijek na vrhu. Za broncu će se boriti Čavić i Francuz Bousquet koji je sjajan u kraulu međutim tu je izvisio i biti će zato još opasniji u delfinu.

Serpico_86

Ovogodisnja lista:1.Majkl Felps 50.89(u julu izborio), 2. Jan Kroker 51.32(mart), 3.Frederik Boske 51.50(april), 4. Cavic 51.65(jun)8. na listi ima 51.89sec, 16. 52.13sec. Sto je sve prilicno ujednaceno.Mozda malo naivno od mene, ali stvarno ne znam kako Felps misli da uskladi tolike kvalifikacije,1/2,F, ako ucestvuje cak u 8 disciplina.Ispada da nece izlazitgi iz bazena, pa mogao bi na 100 delfin da zakaze..

El Mago

Cavic najavio da je spreman da ide ispod 51 sec, sto ce biti dovoljno za medalju. Inace, njegov licni rekord je 4. rezultat ove godine, ali je sa tim vremenom i 5. svih vremena (kada se gledaju samo licni rekordi), sto dovoljno govori o konkurenciji...

freakns

nemamo sta puno da filozofiramo ovde. Cavic mora do finala, ostali jedno polufinale ako ugrabe sve nogom u guzicu... sto se tice samih 100 delfin, Cavicu treba mnogo toga da se poklopi da bi uzeo medalju. Phelps ce do zlata vrlo verovatno, ali svi sem njega su u istoj klasi ili cak ispod Cavica. znaci realno, makar 5-6 kandidata za srebro i bronzu

Boza_zvani_Pub
a tu su onaj konj Bernard i Sullivan rušili rekorde kao od šale.
stvarno ne mogu da shavtim kako se odjednom toliko puta posle relativno dugog vr perioda oborio rekorad alexandra popova na 50 free? :blink::unsure: slicno i u atletici na 100 :huh:

Parsons

lendjer favorit za medalju, po b92

Parsons

ispravljeno :thumbsup: a bilo bi bas dooobro da nadmasi sebe i uzme medalju ;)

t-mac

hocemo li imati stafetu u pekingu ili ce za tako nesto trebati da se ceka 2012

Delija67

Nemamo stafetu. Ako se pojavi neko da pliva ledjno mogli bi da sastavimo solidnu musku stafetu 4x100 mesovito za 2012.

mandingo

Kad pliva Lendjer?

kokota
Kad pliva Lendjer?
14. avgusta..

Sign in to follow this  

• Create New...