Jump to content

Baseball

Recommended Posts

Moram reći da sam prijatno iznenađen kvalitetom bejzbola u meču Tajvan-Kanada. Nije baš MLB, ali je svakako bolje od onoga što sam očekivao.

a USA-JPN, vec 7th bez poena.kanal 8, ako nekog interesuje
Pa sve čekam da završe ovi, ali izgleda da će biti extra inninga...

US&A je bolje da izgube jer onda idu na Koreju u polufinalu, ako pobede idu na Kubu. Mislim, bice im tesko u bilo kom slucaju, ali mislim da imaju vece sanse protiv Korejanaca. Da li neko prati softball? US&A razbija sve redom, 7 pobeda iz 7 utakmica, 1 run su dopustili. Cat Osterman :Hail: Jenny Finch :Hail: Monica Abbott :Hail:

kakva je to budalashtina od pravila. olimpijski komitet je teshko govno...
Nije OK prekrajao pravila već bejzbol federacija (ili kako se već zove), uz asistenciju NBC-a...
Nije OK prekrajao pravila već bejzbol federacija (ili kako se već zove), uz asistenciju NBC-a...
da, i chuo sam tako neshto, ali opet je propust OK shto je dozvolio neshto tako nebulozno.
angry.gif Kako sam lepo izbaksuzirao ove moje, svaka mi cast! angry.gif U svakom slucaju, jos 1 tradicija je srusena, i po prvi put US&A nije uzela zlato u softballu. Usput, ovo je za softball, kao i za baseball, zadnji put da je na OI (naravno ako ga IOC ne vrati u buducnosti).
  • Create New...