Jump to content
IGNORED

Penn and Teller


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Baš sam neki dan hteo da priupitam ovde! Jaoj, što se radujem! To ću na kraju septembarskog roka (kraj sledeće nedelje) da se častim i multiple orgazme doživljavavam.Edit: Koja ti je najbolja epizoda iz sezone?

Edited by Buck Naked
Link to comment

Skinuo sam ovu epizodu iako ne gledam tu seriju. Necu je ni ubuduce posto mi ni ovaj Vatikan nije bio interesantan. Nista novo nisu rekli, po Vatikanu i religiji su se posrali vec svi zivi pa me valjda zato nije uzbudilo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

poceo da gledam, pri kraju sam prve sezone. odlicni su.aj to o vatikanima isl, to je radjeno mnogo puta od strane mnogih.ali ovo o feng shuiu, organskoj hrani, bottled water isl - vrh ^_^

Link to comment
  • 8 months later...

Odlično!Je l' su najavljene teme?Edit: Jesu!Season 8: 20108-01 Cheerleaders 8-02 Fast Food 8-03 Martial Arts 8-?? Area 51 8-?? Criminal Justice 8-?? Easy Money 8-?? Old People 8-?? Self-esteem 8-?? Teen Sex 8-?? Vaccinations

Edited by Buck Naked
Link to comment
Odlično!Je l' su najavljene teme?Edit: Jesu!Season 8: 20108-01 Cheerleaders 8-02 Fast Food 8-03 Martial Arts 8-?? Area 51 8-?? Criminal Justice 8-?? Easy Money 8-?? Old People 8-?? Self-esteem 8-?? Teen Sex 8-?? Vaccinations
obecavajuce. ne znam da li da primenim tvoju taktiku i da sacekam da se zavrsi sezona pa da onda dozivljavam orgazme gledajuci ili da gledam jednu po jednu?
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...