Jump to content
Sign in to follow this  
Boza_zvani_Pub

Poker Texas Hold'em (no limit)

Recommended Posts

Calavera
ja sam se registrovao, username satanar
Pokusao sam da te addujem, ali izgleda da nisi potvrdio nalog. Treba ti pravi email, mozes da kreiras jedan na nekom od gomile kratkotrajnih email servisa, na primer Yopmailu.
crazy houdini, али није ми стигао мејл :unsure:
Trebalo bi da stigne u roku od odmah, probaj i ti sa Yopmailom.

Mil@n

Jel smo postigli koncenzus oko klijenta na kome ćemo da gemblamo?

assignment

Jel ce biti nesto od tog igranja, pa da se pridruzim?ps. zadnje vreme smo u drustvu picili Omaha umesto Texas, i moram reci da mi daleko vise prija, pogotovo ako je manje od, recimo 6 igraca prisutno...

korindjar

jebiga. ja sam pokusao da se registrujem na ovom calaverinom, ali je problem sto mi ne vrati mejl za potvrdu a nemam nameru da registrujem i novi mejl nalog zbog toga, sto verovatno nece zeleti ni ostali. sto se mene tice, ako ste za moze i fb, samo da utanacimo termin. cetvrtak posle 22 anyone?

Dionysos

мени стигао мејл после пар сати (gmail)четвртак би требао са неким женама да се видим, али вечерас ми вероватно одговара

Calavera

Da, bio je neki problem sa registracijom ovih dana, ja juce saznao za to. Sad bi trebalo da je u redu.P.S. Za pravljenje naloga na yopmailu ti bukvalno treba 5 sekundi. ;)

Mil@n

Ajde Fb :/Osim ako neko nema FB nalog? Meni je ono stvarno sasvim ok. Može četvrtak posle 22h, što se mene tiče.

assignment

Cetvrtak posle 22.00 - moze!Samo recite gde, sto se mene tice, moze fejs ako imamo nas table...

Edited by assignment

korindjar

znaći cetvrtak tj sutra u 22h (sorry dio :( )e meni je stigao mejl za ono calaverino, al mi onda nije preoznao nick, niti imejl, pa sam na kraju digao rukesto se mene tice FB, ako moze 25/50 sto, posto sam upravo registrovo nalog i nemam kesa za bacanje

Edited by Hustler

Mil@n
znaći cetvrtak tj sutra u 22he meni je stigao mejl za ono calaverino, al mi onda nije preoznao nick, niti imejl, pa sam na kraju digao rukesto se mene tice FB, ako moze 25/50 sto, posto sam upravo registrovo nalog i nemam kesa za bacanje
Ok, dogovorili smo se. Evo Hustler :D će da napravi PPP sobu, a onda svi pravac ona (ako se to tako radi, koliko se sećam, da)Ako ima neka finta za prebac love, ako nekome fali, ja imam 1.100.000 ili tu negde, ali budite skromni sa zahtevima, sticao sam to mesecima, još onomad, dok sam igrao redovno (čitaj: dok sam radio na poslu na kome je net bio obavezan). Edited by Glas RazumaN

korindjar

e mislim da kada sam preleto preko terms&conditions prva recenica bila da nema sherovaja casha izmedju akaunta

Feindouno

Upravo ide poznata reklama za FullTilt na SK :)

Mil@n

Večeras ko izda - pi... še mu se minus. :)Nađemo se ovde oko 22h, pa ćemo da vidimo šta dalje.

Reaktor
e mislim da kada sam preleto preko terms&conditions prva recenica bila da nema sherovaja casha izmedju akaunta
Može da se prebacuje prijateljima, ali ima limit. Mislim da je maksimalno 100 000 dolara da neko primi. Transakcije se najbolje obavljaju tako što se odabere prazan sto, pozove se "poker buddy" kome treba keš i igrate u dvoje. Uložite na astal, pa onaj ko daje (od)ustane. Na ovaj način se neograničeno može prebacivati, jer se radi kroz igru. Jedino neko ko se ubaci u partiju može ovo da prekine, ali u tom slučaju se traži drugi prazan sto.Ajd napišite kako se dolazi do tog PPP stola kad bude aktuelno.

korindjar

u 22h prebrojavanje pa krecemoodo ja na trcanje sadd

Sign in to follow this  

• Create New...