Jump to content
Sign in to follow this  
Boza_zvani_Pub

Poker Texas Hold'em (no limit)

Recommended Posts

Zli Gli
ja sam se u srednjoj skoli ozbiljno navukao na poker aparate i jedva sam se izvukao. nemoj da mislis da ti popujem, moje je da ti kazem. :)
Ja sam otprilike u osmom razredu, pre nekih 12 godina, na aparatu u bifeu kod nas u naselju puk'o milijardu dinara angry.gif U kafani "Venecija" sam cesto dobijao i bio u plusu a ovamo sam stalno duvao, verovatno je aparat bio navijen da ne daje nista <_<

Feindouno

Ne igraj na fejsbuku. Tacka.Ocajan je poker i moze mnogo da zavara... Ja sam srecom skontao odmah da samo kvarim igru igrajuci sa kojekakvim budaletinama i amaterima tamo koji idu all in cim ubodu par na flopu... inace 'napravio' sam nekih 2 miliona 'cipova' za 7 dana....

assignment
@assignmentlepo je to sto igras 50E buy in, ali nemoj da te povuce i da se navuces. pretpostavljam da znas i sam, ali covek se veoma lako navuce, a veoma se tesko vadi. ja sam se u srednjoj skoli ozbiljno navukao na poker aparate i jedva sam se izvukao. nemoj da mislis da ti popujem, moje je da ti kazem. :)
Hvala, nije da nisam primetio ;) 50? mi je normalno maximum, ali ponekad, kad procenim da sam dobro igrao a ovog drugog pokakila samo sreca na riveru, uradim rebuy od 50? i u 75% slucaja povratim novac i dodam neki plus, pa makar 20? <_< Inace potpis za ovo sto kaze Feindouno - jebes fejsbook, em losa igra, em traje do besvesti... Ako zelis da igras for free onda probaj Everest poker - ja sam tamo igrao jedno vreme i mozez da igras for free, kao na fejsbuku, ali je nivo igraca mnooogo veci! Onlajn ne igram vise u pare, to je jos 10 x opasnije da se navuces, jer ne moras ni iz kuce da izadjes, a moze uvek da se igra... Edited by assignment

Feindouno

Isto vazi i za turnire online tj sit&go od 1-2$ stavise mislim da se tek na 10 igra ozbiljnije mada i tu bude slucajeva da svi cekaju da blajndovi porastu a onda krece all-in lutrija.Ne igram ni ja vise na netu...

Boza_zvani_Pub

ako iole ozbiljno zelite da se bavite pokerom (tj da zaradite neku paru), prvo sto treba uraditi je procitati: Hold em Poker For Advanced Players By Sklansky and Malmuth, pa onda dalje.

assignment

Ja uzimam time out na jedno dva tri meseca <_< Zadnjih dva puta sam opet bio toliko jeban na riveru, da sam poludeo, necu da vas gnjavim rukama i detaljima, ali dosta je bilo...Protiv takve sracke ne pomaze ni da procitas deset knjiga...Zet se u zadnjih tri meseca nakupio para od pokera, ali mi je i sam rekao da jednostavno ide... Dobija pocket pairs svaku drugu ruku, ili jake over-karte, i sto je najzesce, u tih tri meseca mu je kvota "setovanja" trillinga na flopu blizu 90% :blink: Kao sto rekoh, pravim pauzu od dva-tri meseca, nebih li skinuo ovo prokletstvo ;)

mustang

u cemu je fora sa players only poker kada hoces da dignes novac??? ne stavljaju mi na karticu, vracaju mi nonstop na account bez objasnjenja.

Edited by mustang

Willow

koje su vam omiljene online sobe?da ne ureknem, ali poslednjih dana nalazim da je, recimo, PokerHeaven veoma unosan. softver je krš i dok pregledaš hand history ima da rodiš mečku, ali su zato igrači prilično lako čitljivi, strašljivi, šablonizirani, meki. raj za agresivne igrače. provalio sam da sve manje gledam svoje pocket karte, iz pozicije (a kad mi se dozvoli i izvan pozicije) ulazim u ruku sa svakakvim kršem i onda se obrušavam na pot...

assignment
ako iole ozbiljno zelite da se bavite pokerom (tj da zaradite neku paru), prvo sto treba uraditi je procitati: Hold em Poker For Advanced Players By Sklansky and Malmuth, pa onda dalje.
To brate bas i ne pali, svi oni su pisali knjige, a za stolom sami kazu da ne vredi i smeju se sami sebi, normalno neke bazicne fore treba znati, mozda i nije lose procitati, ali nikako svoju igru bazirati na tome...Ako bi svi igrali po knjigama i normalnim semama igra bi bila dosadna do bola... Znaci toliko sam glupih i nepromisljenih poteza video od profesionalaca, tako da... Dzabe... Evo juce gledao Poker after Dark, izgubi Negreanu pola miliona dollara kesa kao nista, sedeo posle kao popisan pas i sve zbog agressive play, jebo ga all in na draw...

mary mary
Evo igre koja je mene zakopala proslog petka, inace bih imao dobar plus:Sedim u big blind poziciji sa 10-7Flop: 10-7-KTip daje 15€, ja pravim re-raise na 30, tip platiTurn: 10-7-K-7Tip daje 30€, ja sa svojim Full House pravim re-raise all in sa ca. 60 i cekam da pokupim novac... Tip (za kojeg sam predpostavljao da ima Kralja) se dugo neckao i na kraju platio, i bio sam u pravu, imao je samo K sa 4...River: 10-7-K-7-K :frust: Ta jedna jedina karta je mogla da mu spase guzicu i pare... Ovakve zajebancije mi se momentalno desavaju previse, ali jebi ga...
nikad small blind-a ne uvlaci u ruku sa dva niska para, posebno ne protivnika koji je ocito glupakako nije bio small blind nikad ne igraj chek sa tom rukom

mary mary
koje su vam omiljene online sobe?da ne ureknem, ali poslednjih dana nalazim da je, recimo, PokerHeaven veoma unosan. softver je krš i dok pregledaš hand history ima da rodiš mečku, ali su zato igrači prilično lako čitljivi, strašljivi, šablonizirani, meki. raj za agresivne igrače. provalio sam da sve manje gledam svoje pocket karte, iz pozicije (a kad mi se dozvoli i izvan pozicije) ulazim u ruku sa svakakvim kršem i onda se obrušavam na pot...
igranje pozicije je najvaznije :)

mary mary

sta je pokerasa ovde, cool. da doprinesem diskusiji.fundamentalna teorema pokera (gos'n Sklansky):svaki put kada igrate drugacije nego sto biste igrali da znate karte protivnika, oni su u prednosti, a svaki put kada igrate onako kako biste igrali da znate karte protivnika oni ce izgubiti.suprotno, svaki put kada protivnici igraju drugacije nego sto bi igrali da znaju vase karte, vi ste u prednosti, a svaki put kada igraju onako kako bi igrali da znaju vase karte vi cete izgubiti.nadam se da sam dobro srocila :)

Boza_zvani_Pub
sta je pokerasa ovde, cool. da doprinesem diskusiji.fundamentalna teorema pokera (gos'n Sklansky):svaki put kada igrate drugacije nego sto biste igrali da znate karte protivnika, oni su u prednosti, a svaki put kada igrate onako kako biste igrali da znate karte protivnika oni ce izgubiti.suprotno, svaki put kada protivnici igraju drugacije nego sto bi igrali da znaju vase karte, vi ste u prednosti, a svaki put kada igraju onako kako bi igrali da znaju vase karte vi cete izgubiti.nadam se da sam dobro srocila :)
upravo, udaj se za mene? :Dobavezno procitati:Hold em Poker For Advanced Players By Sklansky and Malmuth Edited by Boza_zvani_Pub

mary mary

moze, zakazi vencanje u las vegasu :)postoji samo 169 razlicitih kombinacija karata koje igrac moze dobitiosnovne verovatnoce:VISI PAR protiv NIZEG PARA - 80% RUCNI PAR protiv 2 VISE KARTE - malo jaci, max 54%AK protiv AQ - 72% protiv 23%, 5% split potRUCNI PAR postaje TRILING na flopu je 12%FLUSH DRAW NA FLOPU - da ga pogodite do kraja ruke 35%STRAIGHT DRAW NA FLOPU - da ga pogodite do kraja ruke 34%i jedna jako mala verovatnoca :), npr. da sa parom pobedite flush na flopu imate samo 3% :P

Edited by mary mary

Sign in to follow this  

• Create New...