Jump to content
Sign in to follow this  
Boza_zvani_Pub

Poker Texas Hold'em (no limit)

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub
o pokeru, pravilaima ga na euro-sportu, pa eto!prati li neko?ja sam "mega fan", igram preko interneta, u klubu na nbg, u meridijanu kod zeleznicke, kod kuce...moji omiljeni medju profesionalcima su chris ferguson i phil ivey!sto bi met dejmon u pokerasima rekao: jedina preostala ziva igra sa kartama je teksaski holdem BEZ LIMITA!za kraj uvoda: "Nije igra na srecu-poker. Vec je igra strpljenja i odmerene agresije" Kris Ferguson, profesionalni igrac"Ako mislite da je poker igra na srecu, kako onda objasnjavate da su za finalnim stolom uvek ista lica?" Hauard Lederer, profesinalni igracnajjaca ruka u holdemu - flush royalroyal_flush.jpgdok je najjaca pocetna naravno ova sa slicice ispod mog "imena" Edited by Boza_zvani_Pub

Timmi

Definitivno, najjaca kartaska igra. Cudi me da neko ranije nije otvorio ovu temu. Igrao sam preko neta ranije, u posljednje vrijeme slabo. Za igru uzivo tesko mogu da skupim ljude.Phil Ivey je i meni jedan od omiljenih, ali jedan je Gus Hansen :Hail:

Boza_zvani_Pub
Definitivno, najjaca kartaska igra. Cudi me da neko ranije nije otvorio ovu temu. Igrao sam preko neta ranije, u posljednje vrijeme slabo. Za igru uzivo tesko mogu da skupim ljude.Phil Ivey je i meni jedan od omiljenih, ali jedan je Gus Hansen :Hail:
gus-hmmm, ludi agresivac. ne volim ja takve, vise sam za sigurniju i disciplinovaniju varijantu kakvu proklamuje fudbalska reprezentacija italije, ups hocu reci - chris ferguson!za zivu igru su dovoljna i dvojica ili josh bolje dvoje tako da... Edited by Boza_zvani_Pub

Timmi
gus-hmmm, ludi agresivac. ne volim ja takve, vise sam za sigurniju i disciplinovaniju varijantu kakvu proklamuje fudbalska reprezentacija italije, ups hocu reci chris ferguson!za zivu igru su dovoljna i dvojica tako da...
Nije mi u dvoje zanimljivo kao kad ima vise ljudi, zapravo jeste, ali kad izbacis ostale sa stola. Gus igra sexy poker.

Boza_zvani_Pub
Nije mi u dvoje zanimljivo kao kad ima vise ljudi, zapravo jeste, ali kad izbacis ostale sa stola. Gus igra sexy poker.
kada smo vec kod toga evo jos jedne analogije sa fudbalom.Verovatnoca da 7 i 2 van boje (najsabija ruka u pokeru), pobede rucni par keceva (AA-najjaca ruka), je priblizno jednaka procentu odbranjenih jedanaesteraca u profesionalnom fudbalu!

Feindouno

72 os, Gusova omiljena ruka :)Odavno nisam igrao 'za pare' preko neta, igram samo na facebooku cisto iz dosade, pocinje se od 1000 cipova cini mi se, ja sam stigao do 400 000. Omiljeni su mi likovi koji glume Hansena i dizu sa svakakvim sranjem od karata :PInace ako neko hoce da pocne da igra a mrzi ga da ulaze svoje pare, mislim da i dalje na betadvice-u daju poklon 20$

Gonzo

igram online kad god uzmognem. kad smo kod jačine ruku, ona na koju sam se najčešće opekao je AK.ne zovu je u pokeraškom slengu za džabe Ana Kurnjikova - pretty but never wins :D

assignment

Jaka igra, steta sto se desi da izgubis iako odigras perfektno...Ja igram uzivo, svakog petka (propustim ponekad), Texas Holdem, 50? buy in, pa sta bude...Zadnji put me je islo dobro, sa 50 skocio na skoro 150, a onda katastrofa...Imam American Airlines (A-A), dizem pre flopa (Blind x 3) svi izlaze sem jednog!Flop: 2 - 6 - 9Tip igra prvi, pravi bet od ca. 20? (Bet pot) - ja se ne zezam - re-raise za njegov all in - i tip ladno call!Tip pokazuje A - 10 Njegova sansa u brojakama protiv moju ruku A-A je 92% - 8% u moju korist:Turn i River mu donose po jednu 10, tip pobedjuje sa trilling 10 - FUCKING UNBELIEVABLE!

Mr.Smith
Jaka igra, steta sto se desi da izgubis iako odigras perfektno...Ja igram uzivo, svakog petka (propustim ponekad), Texas Holdem, 50? buy in, pa sta bude...Zadnji put me je islo dobro, sa 50 skocio na skoro 150, a onda katastrofa...Imam American Airlines (A-A), dizem pre flopa (Blind x 3) svi izlaze sem jednog!Flop: 2 - 6 - 9Tip igra prvi, pravi bet od ca. 20? (Bet pot) - ja se ne zezam - re-raise za njegov all in - i tip ladno call!Tip pokazuje A - 10 Njegova sansa u brojakama protiv moju ruku A-A je 92% - 8% u moju korist:Turn i River mu donose po jednu 10, tip pobedjuje sa trilling 10 - FUCKING UNBELIEVABLE!
zato cesh ti da pobedish u ostalih jedanaest istih situacija, boli te uvo ... sa takvim stilom igre bi trebalo da je tip pukao ubrzo posle ovoga

korindjar

sranje, protiv toga jednostavno ne mozes. poslednji put sam gledao zanimljivo situaciju. na flopu je lik imao boju, a drugar najjaci par. do kraja nisu ispadale iste boje i drugar je pod pretpostavkom da drugi lik ceka boju ili ima slabiji par od njegovog pratio dizanja gde mu je turn dao dva para, a river full house. naravno, ruka je bila takva da je odrao ovog

Edited by Hustler

assignment

To je tacno, samo se nazalost takve situacije ne desavaju 10x za jedno vece, vec max. 1-2 tako da ako tu izgubis dosta od svog stack-a trebace ti opet min 3-4 dobre ruke da se iskupis...To vece je bilo totalno ludo jer sam posle toga izgubio sa K-K:Pravim raise pre flopa na 10? - tri igraca daju call - Flop izlazi:10 - K - 3 (flopujem trilling)Prvi se pitam - dajem 30? - dva igraca izlaze - jedan placa call - Turn izlazi:10 - K - 3 - 8Sada dajem 50? - covek opet placa, ja ne mogu da verujem da juri ulicu, dajem mu takodje trilling ali nizi... Dolazi River:10 - K - 3 - 8 - ASada se mislim, hmm, mozda ima A-A (razlog zbog kojeg celo vreme placa) i cekujem, on ide all in sa nekih 15? (toliko mu ostalo), jebi ga, platim sto je in normalno... kad on dripac pokaze:Q - J Covek je ladno platio 80? a samo je mogla 9 ili A da ga spase sto se i desilo i ja ga opet izpusim... Ali SCI-FI te veceri se nastavlja...

assignment

Ovo je jako do jaja :Hail::Hail::Hail: Gus Hanson

borris_

AuuuuObnicno igram sa prijateljima ili turnir verziju ako nas je vise ili cash game verziju.Na turniru uvjek (ali bas uvjek) ispadnem medju prvima ali zato se uvjek povratim na cash game-u. Na internetu mi nije interesantno igrati.

assignment

To ne treba da te cudi - to sam cuo od 90% likova koji igraju, veoma su retki oni koji i jedno i drugo igraju jednako dobro...Meni npr. takodje cash-game lezi mnoooogo bolje, verovatno sto nisam mega agressivan igrac (u stvari jesam, ali onda sam i stvarno jak) dok na turnirima treba konstanto da budes agressivan i faktor srece je veci...

borris_

Ni ja nisam previse agresivan igrac. Uglavnom pokusavam da igram na sigurno ali u zadnje vrijeme sam morao da promjenim igru jer su me svi procitali. I moram da se pohvalim :P da mi ne ide lose iako razlog vise lezi u protivnicima nego u mom umjecu :D . Kad mi dodje momenat (rekao bih kada si u rush-u) onda sam bas agresivan cak i sa nikakvim kartama i u vecini slucajeva to prolazi. Samo ne treba nikada pretjerivati.

Sign in to follow this  

• Create New...