Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

11 minutes ago, Frank Pembleton said:

Kad smo kod vakcina, znate da sam imao "odleplivanje" sa kumom i njegovim odbijanjem da vakciniše decu. Ali iako izbegavam uopšte o tome da razgovaram sa njim, jer izgorevam odma ko šibica, ali koliko kapiram sve je on to "rešio" u smislu da je isterao svoje i da ga niko ne ganja i tako... 

Pa dobro niko ne ide po kucama da kontrolise, ali zar nije obavezna vakcina za upis u vrtic, skolu... ? 

Link to comment
20 minutes ago, braca said:

Pa dobro niko ne ide po kucama da kontrolise, ali zar nije obavezna vakcina za upis u vrtic, skolu... ? 

njemu deca idu u školu i vrtić...

14 minutes ago, kurjak92 said:

Ima govana lekarskih koji za pare izdaju te potvrde a vakcinu bace u med otpad

Ja sumnjam na ovo...

Link to comment

Pricali su antivakseri po svojim tajnim grupama o tome i konkretno preporucivali pedijatre koji imaju razumevanja wink wink, digla se frka i inspekcija ali se govna lekarska drze izmedju sebe a antivakseri su naucili da drze jezik za zubima

Link to comment
34 minutes ago, Frank Pembleton said:

njemu deca idu u školu i vrtić...

Ja sumnjam na ovo...

 

U državi bukvalno vladaju nestručnost i potkupljivost, nema institucije gde ne jaše neki kreten koji je došao tu poznanstvom, strankom ili drugim uticajem, samo eto lekari svi stoje ko stene, ne možeš ih platiti, ne bi oni to nikad, svi ko jedan protiv antivakcinaša.

 

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Kad smo kod vakcina, znate da sam imao "odleplivanje" sa kumom i njegovim odbijanjem da vakciniše decu. Ali iako izbegavam uopšte o tome da razgovaram sa njim, jer izgorevam odma ko šibica, ali koliko kapiram sve je on to "rešio" u smislu da je isterao svoje i da ga niko ne ganja i tako... 

Ako deca idu u školu, kako izbegavaju one vakcine koje se dobijaju u školskom uzrastu, kada se deca odvedu u dom zdravlja? Jeste da za to mora da se obaveste roditelji, ali izbegavanje toga izaziva pažnju. Kako to prikrivaju?

I šta ako jednog dana čudni putevi sudbine nanesu to nevakcinisano dete na neku  od tih bolesti? Šta? Okrenuće se molitvi?

Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Ako deca idu u školu, kako izbegavaju one vakcine koje se dobijaju u školskom uzrastu, kada se deca odvedu u dom zdravlja? Jeste da za to mora da se obaveste roditelji, ali izbegavanje toga izaziva pažnju. Kako to prikrivaju?

I šta ako jednog dana čudni putevi sudbine nanesu to nevakcinisano dete na neku  od tih bolesti? Šta? Okrenuće se molitvi?

Sve ja to pitao ali...

Link to comment
21 minutes ago, zoki said:
2 hours ago, kurjak92 said:
Ima govana lekarskih koji za pare izdaju te potvrde a vakcinu bace u med otpad

Lekari nemaju nikakav kontakt sa samom vakcinom, sestre ih daju

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:710258-Pedijatar-iz-Nisa-Ubedjivao-sam-da-se-vakcinise?fbclid=IwAR2_iTue6KAZdnXnWSI8JoAKwcl0zMTLquwfN-Ebsqg6skmVXfzJ1E583Qk

 

Protiv njega i još 42 osobe grupa lekara i roditelja podnela je krivičnu prijavu "zbog izazivanja nereda i panike".

Za profesora Kamenova je u prijavi navedeno da "za pare odlaže vakcinaciju do daljeg ljudima koji ne žele da vakcinišu decu". Naime, sa njegovim lekarskim mišljenjem roditelji su od odabranog pedijatra dobijali potvrdu da dete može da pohađa vrtić. Naime, u novembru prošle godine vrtići su odbili da primaju decu koja nisu vakcinisana, a da za to ne postoji valjani medicinski potkrepljen razlog...

Link to comment
21 minutes ago, kurjak92 said:

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:710258-Pedijatar-iz-Nisa-Ubedjivao-sam-da-se-vakcinise?fbclid=IwAR2_iTue6KAZdnXnWSI8JoAKwcl0zMTLquwfN-Ebsqg6skmVXfzJ1E583Qk

 

Protiv njega i još 42 osobe grupa lekara i roditelja podnela je krivičnu prijavu "zbog izazivanja nereda i panike".

Za profesora Kamenova je u prijavi navedeno da "za pare odlaže vakcinaciju do daljeg ljudima koji ne žele da vakcinišu decu". Naime, sa njegovim lekarskim mišljenjem roditelji su od odabranog pedijatra dobijali potvrdu da dete može da pohađa vrtić. Naime, u novembru prošle godine vrtići su odbili da primaju decu koja nisu vakcinisana, a da za to ne postoji valjani medicinski potkrepljen razlog...

Gde ovde pise da "lekari bacaju vakcine u medicinski otpad"?

Oni to nikada ne bi uradili ako mogu da se prodaju.

Link to comment

Moj mali je dobio vakcinu u privatnoj klinici, kasnije smo otišli u dom zdravlja sa potvrdom iz klinike i nekim naljepnicama (Priorix) koje su skinute sa pakovanja vakcine. Tako da, što se države tiče, dovoljno je da se pojaviš sa naljepnicama i potvrdom nekog doktora koju, vjerujem, niko ne provjerava.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...