Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

Just now, gospa buba said:

zato shto nishta ne smesh da radish sa detetom bez prisustva i/ili odobrenja roditelja.

 

Ne sećam se da su roditelji bili prisutni kad sam bio primao milion vakcina. Dolazili doktori sa gigantskim injekcijama u školu i to je bilo to. Za odobrenja se ne sećam, verovatno su roditelji bili obaveštavani, a ne pitani.

 

Opet, bolje nego ovo, budala preti oduzimanjem dece, da se bar ona pinkuša Kuburovićka javila pa da makar ima nekakvog smisla.

Link to comment
1 minute ago, Anonymous said:

 

Ne sećam se da su roditelji bili prisutni kad sam bio primao milion vakcina. Dolazili doktori sa gigantskim injekcijama u školu i to je bilo to. Za odobrenja se ne sećam, verovatno su roditelji bili obaveštavani, a ne pitani.

 

To je bilo za vreme zle SFRJ gde ljudi nisu imali prava da budu idioti i time uništavaju sve čega se dotaknu...Sad kad im je to pravo vraćeno, sve je otišlo u 3 lepe materine...

Link to comment

Imam i vakcinu protiv velikih boginja, još mi stoji ožiljak od te nesrećne vakcine.

 

Kad bi se danas pojavila ta epidemija izumrla bi komplentna populacija verovatno.

Link to comment
3 minutes ago, Anonymous said:

Imam i vakcinu protiv velikih boginja, još mi stoji ožiljak od te nesrećne vakcine.

 

Kad bi se danas pojavila ta epidemija izumrla bi komplentna populacija verovatno.

Ovo?

5a58de71-b548-4159-839b-514d0a0a0a67-gr-

Link to comment

Da. Uopšte nije bilo naivno, temperature, povraćanja, nesvestice, još sam to dobro bio i podneo, ta vakcina je bila rizična.

 

Ozbiljno kršenje prava deteta i prava roditelja da budu idioti.

Link to comment
6 hours ago, Anonymous said:

 

 

Kad bi se danas pojavila ta epidemija izumrla bi komplentna populacija verovatno.

Искорењене су тако да се одавно нико не вакцинише.

Link to comment
8 hours ago, radisa said:

To je bilo za vreme zle SFRJ gde ljudi nisu imali prava da budu idioti i time uništavaju sve čega se dotaknu...Sad kad im je to pravo vraćeno, sve je otišlo u 3 lepe materine...

Svako treba da ima pravo da bude šta hoće, pa i idiot, ali i da snosi posledice toga.

Link to comment
49 minutes ago, čekmeže said:

Svako treba da ima pravo da bude šta hoće, pa i idiot, ali i da snosi posledice toga.

Naravno.

Bas kao sto svako ima prava da bankarišetm pa se, kada zasere, obrati vakcinisanima drustvu/drzavi da ga vadi iz govana.

Ili, tako izgleda svet iz pozicije tranzicionog bankarskog činovnika u kome svako ima prava da bude šta hoće, pa i idiot, bez obzira na sitnicutm da i društvo ima prava da se zaštiti od takvih i spreči posledice i izbegne barem troškove te i takve zloupotrebe takozvane slobode da se bude šta se hoće...

Takozvana odgovornost prema drugima, društvu, na stranu, to smo odavno poslali na smetlište istorije.

Ali 'ajde, važno je da je tebi lepo i da imaš slobodu da pričaš šta hoćeš. kad hoćeš i gde hoćeš... :fantom:

Link to comment
1 hour ago, namenski said:

Bas kao sto svako ima prava da bankarišetm pa se, kada zasere, obrati vakcinisanima drustvu/drzavi da ga vadi iz govana.

Ili, tako izgleda svet iz pozicije tranzicionog bankarskog činovnika u kome svako ima prava da bude šta hoće, pa i idiot, bez obzira na sitnicutm da i društvo ima prava da se zaštiti od takvih i spreči posledice i izbegne barem troškove te i takve zloupotrebe takozvane slobode da se bude šta se hoće...

Takozvana odgovornost prema drugima, društvu, na stranu, to smo odavno poslali na smetlište istorije.

Ali 'ajde, važno je da je tebi lepo i da imaš slobodu da pričaš šta hoćeš. kad hoćeš i gde hoćeš... :fantom:

Ако се ово односи на кредите у швајцарцима, да ти скренем пажњу да је твоје поимање ситуације засновано на банкарском замазивању очију да би се сакрила пљачка.

Ово што сад нуде као решење за грађане и прављење лекс специјалиса је један салто како не би поштовали постојећи закон и казнили пљачку, и да би банкама исплатили део пара.

Ако ти треба детаљније објашњење јави где је одговарајућа тема па да ти нацртам.

Link to comment
18 minutes ago, vathra said:

Ако се ово односи на кредите у швајцарцима, да ти скренем пажњу да је твоје поимање ситуације засновано на банкарском замазивању очију да би се сакрила пљачка.

Ово што сад нуде као решење за грађане и прављење лекс специјалиса је један салто како не би поштовали постојећи закон и казнили пљачку, и да би банкама исплатили део пара.

Ако ти треба детаљније објашњење јави где је одговарајућа тема па да ти нацртам.

Ne,ne odnosi se, jebe mi se za kredite u svajcarcima, kao i bilo koje druge.

Odnosi se na nakaradnu logiku da svako ima prava da bude sta hoce, pa i idiot, pod uslovom da je spreman da snosi posledice i na nedostatak elementarnog poimanja pojmova poput drustvene svesti ili odgovornosti po kojoj slobodni idiot moze da uprti pusku, useta u skolu i pobije desetak klinaca jer sJe, eto, spreman da snosi posledice i odrobija koliko treba.

Njemu po zasluzi, ostalo na teret drustva.

Mrzi me da crtam, ali ces valjda da ukapiras.

A napomena o bankama je bila samo pokusaj ilustracije simptoma da smo slobodni da radimo sta hocemo, pod uslovom da smatramo da imamo pravo da, ako kola krenu nizbrdo ili zaseremo, zakukamo da nam drustvo odnosno drzava pomognu i socijalizuju nas problem jer oni tome i sluze...

Pa tako i sa vakcinama: nama sloboda, a drustvu, vakcinisanima briga i trosak oko posledica.

HB, B ili 2B?

Link to comment

Ne vidim ni jedan razlog, sem potpunog idiotizma, zašto bi neki roditelj izložio svoje dete užasu od npr. dečije paralize. 

Ako je nešto boboljšalo kvalitet i dužinu životnog veka u 20 . stoleću, to su vakcine.

Edited by Arkadija
Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Ne vidim ni jedan razlog, sem potpunog idiotizma, zašto bi neki roditelj izložio svoje dete užasu od npr. dečije paralize. 

Ako je nešto boboljšalo kvalitet i dužinu životnog veka u 20 . stoleću, to su vakcine.

 

8 hours ago, čekmeže said:

Svako treba da ima pravo da bude šta hoće, pa i idiot, ali i da snosi posledice toga.

 

Nemoderna si dozlaboga: konacno osvojena, tesko izborena sloboda da se bude idiot, a ti nasla da udaras na tekovinetm...

Link to comment
1 minute ago, namenski said:

 

 

Nemoderna si dozlaboga: konacno osvojena, tesko izborena sloboda da se bude idiot, a ti nasla da udaras na tekovinetm...

Uvek na usluzi. ;)

Link to comment

Kad smo kod vakcina, znate da sam imao "odleplivanje" sa kumom i njegovim odbijanjem da vakciniše decu. Ali iako izbegavam uopšte o tome da razgovaram sa njim, jer izgorevam odma ko šibica, ali koliko kapiram sve je on to "rešio" u smislu da je isterao svoje i da ga niko ne ganja i tako... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...