Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

On 2/7/2018 at 5:16 AM, James Marshall said:

Brat naci rektor

 

Ako je ovo "naci" zbog Hitlerovog govora na zvonu telefona, moram da kazem jednu stvar - slucajno poznajem coveka povrsno (nismo prijatelji) i mogu da pretpostavimda mu telefon tako nije nikada zvonio. Oko ostalih stvari ne bih da se mesam, svasta je moguce, on je, najblaze receno, cudan covek.

 

P.S. Sad gledam tu stranu koju si okacio, skrolujuci donekle sam naisao samo na tri posta koji su usmereni protiv njega - lazni profil (bar tako deluje) Milos Rebic, Sofka Sofka iz Cikaga (tako pise) i neki Aleksandar Jovanovic koji je studirao Ekonomski fakultet (a koji takodje deluje kao lazni profil).

 

Edited by JozoMujica
Link to comment
4 minutes ago, JozoMujica said:

Ako je ovo "naci" zbog Hitlerovog govora na zvonu telefona, moram da kazem jednu stvar - slucajno poznajem coveka povrsno (nismo prijatelji) i mogu da pretpostavimda mu telefon tako nije nikada zvonio. Oko ostalih stvari ne bih da se mesam, svasta je moguce, on je, najblaze receno, cudan covek.

Pa ima i onaj njegov snimljen komentar kad kaže "bićemo kao Gestapo" i ono "malo su streljali..."

 

Iskreno, čudan mi je blaga riječ za bljuvotine koje je izgovarao. Ja bih prije rekao da je bolestan. 

 

Quote

- Čekaj samo ovo (naučno) veće da mi prođe, nemoj seksualno zadovoljstvo da mi oduzimaš. Ti ako misliš da sam ih ja neprimereno gazio, ti možeš da tražiš da ih ja dodatno gazim, što ću isto da uradim iz zadovoljstva - kaže Arsenijević govoreći o dekanima i profesorima tokom izbornog procesa za rektora.

 

 

Quote

Ne mogu da je j...":

- Kazniću je, šta sad hoćeš da je j.... i da je streljam... šta hoćeš bre... - kaže Arsenijević.

- J... je - kaže drugi glas neko od profesora.

- Ne mogu, odvratna je - nastavlja Arsenijević.

- Ali žena zna znanje - nadovezuje se profesor.

- Nemoj, tu mi zet - kaže rektor.

- Ali zna znanje - profesor nastavlja.

- Misliš provereno!? Komisijski - navodi Arsenijević, a potom kasnije dodaje:

- To je trebalo pre nego sam ja počeo o j....... da pričam da se ugasi.

Quote

"Obrazovne institucije imaju i jednu prostoriju za felacio a ne samo za pušenje."

 

Link to comment

uz ogradu da ne znam detalje, znam da je sukob slichnih klanova na delu. shto ne smanjuje mogucnost da je lik mnogo toga shto se pishe. na tolikoj poziciji koja traje toliko dugo nishta ne chudi. ima neka tajna u ogranichavanju mandata. i transparentnosti :ph34r:

i aferi indeks :dry:

simpatichan nije i to mu ne pomaze.

sent from bubamoto

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Pa ima i onaj njegov snimljen komentar kad kaže "bićemo kao Gestapo" i ono "malo su streljali..."

 

Iskreno, čudan mi je blaga riječ za bljuvotine koje je izgovarao. Ja bih prije rekao da je bolestan. 

 

 

 

 

"Bicemo kao Gestapo" pre moze da bude upotrebljeno u kontekstu nacina rada (tajna policija) nego metoda koje ce primenjivati (premlacivanje, mucenje, ubijanje).

 

"Malo su komunisti streljali 1945 u Beogradu", tako da to bas i ne podrzava podatak o Hitlerovom govoru kao zvonu.

 

A izmedju bolestan i cudan, mala je razlika, jebi ga, psihijatrija nije tako egzaktna kao hirurgija.

 

2 minutes ago, gospa buba said:

uz ogradu da ne znam detalje, znam da je sukob slichnih klanova na delu. shto ne smanjuje mogucnost da je lik mnogo toga shto se pishe. na tolikoj poziciji koja traje toliko dugo nishta ne chudi. ima neka tajna u ogranichavanju mandata. i transparentnosti :ph34r:

i aferi indeks :dry:

simpatichan nije i to mu ne pomaze.

sent from bubamoto
 

I meni izgleda kao sukob slicnih klanova, ako ne cak i u okviru sire porodice.

Uzgred, on na toj poziciji nije uopste dugo (mislim da je od jeseni 2015.) i nije bio u vreme afere "Indeks". Pre njega je bio njegov rodjeni brat (sa kojim je sada u sukobu).

 

 

 

Link to comment

Meni je svako ko se divi Gestapu i ko misli da se "malo streljalo" nacističko govno, možda nisam egzaktan kao hirurg u tim kvalifikacijama ali ovaj lik iz svega snimljenog i izrečenog djeluje kao težak bolid i kao neko s kim ne bih volio da provedem niti jednu sekundu u istoj zgradi, a kamoli sobi. 

Link to comment
On 2/9/2018 at 12:26 PM, gospa buba said:

uz ogradu da ne znam detalje, znam da je sukob slichnih klanova na delu. 
 

 

naravno.  Neki dan u kafani moj prijatelj, relativno dobro obavešten tip, pokazuje u novinama ovo i kaže - unutrašnja borba raznoraznih struktura. Srpska posla. 

 

Nema boljeg opisa. 

Link to comment

Ljudi  da li je ova trenutna epidemija gripa zbog nepoverenja prema vakcinama za prevenciju ?

i koje je vaše mišljenje o onoj sa neuro onkologije, Dr Danica Grujičić sada je tvitnula nešto o pokojnom Glogovcu, kako eto još jedan slučaj agresije NATOa i plutonijumaaaa.

Kako ozbiljno shvatiti takve doktore?

Link to comment

danica kenja, do te mere da choveku prestane da bude bitno shta je od toga istina. a epidemija gripa vlada je je danju 15 stepeni celzijusa, u vreme kad mu vreme nije.

 

danica o pokojnom glogovcu :isuse:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, JozoMujica said:

Kakve veze ima temperatura sa gripom? Sta rade u Kaliforniji, bolesni celu zimu?

Чини ми се да је овдје објашњење да вирус грипа боље преживљава када је хладније вани али нема везе са температуром зрака, него да људи су више унутра и "физички" ближе једни другима у току зиме нпр кориштење јавног превоза зими итд.

Link to comment

Sam virus duže opstaje u hladnijoj sredini, plus se zimi daleko lakše fizički rasprši (kad neko kine, recimo), zbog smanjene vlažnosti vazduha, i duze ostaje u vazduhu, plus se slabije vetri, plus se zbog velikih promena temperature kad izlazimo i ulazimo u sluzokoži stvaraju mikro ranice

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...