Jump to content
IGNORED

Problem sa klimom


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Grozno, bio danas u 4-5 prodavnica koje su inače korektno snabdevene (Tehnomarket, Big Bang, Merkur, Neptun i još neka sitna), sada imaju samo one skuplje sa invertorom i buljuk noname devetki. U dve mi se ~poverio prodavac da imaju na lageru, ali čekaju korekciju cene zbog navale kupaca i skoka evra. U Tehnomaniju sam zakasnio, zatvorili mi pred nosom, ne znam kako je tamo.Divota, em ću je uzeti kasno, em ću platiti više, em ću se načekati za ugradnju jer je gužva. <_<Ae me prosvetlite ako sam smotan, gde vi ostali kupujete? Stormy, gazzo, ikare, renne?

Link to comment
Ae me prosvetlite ako sam smotan, gde vi ostali kupujete? Stormy, gazzo, ikare, renne?
od mene ti nema pomoći, nisam iz bg.kupila sam u lokalnom tehnomarketu. sad čekam da se serviser smiluje da ugradi. bila je klasična navlakuša: dok nisam platila, moglo je sutra da se montira, šta sutra, odmah. čim iskeširah, pojavio se neki red, neko čekanje od 3-4 dana. tako da ja trenutno posedujem, ali nemam klimu. sad.gif
Link to comment

panasonic sam kupio za sebe u bg electronics to je mala radnja prekoputa tasmajdanskog parka u bulevaru (pre 4 leta)mideu za tatu sam kupio u tehnomarketu (pre 2 leta)

Link to comment

sad kad hoću da ohladim, duva i posle nekog vremena prestane da hladi već bude samo otužan i vlažan vazduh, onda obrnem da izvlači vlagu, to kao hladi neko vreme dok a) vazduh ne postane suviše suv pa moram da otvorim prozor b) vratim na hlađenje ali uz isti efekat kao pre.Freon? Filteri? ???

Link to comment

ponovo pocela da smrdi klima. cenim da ce ponovo prestati kad pozovem servis, a mene ce poslati u ludnicu.

Link to comment

meni isto smrdela na crkotinu i našao nekog lika preko neta koji čiste klime za dvajes €.ušao lik, ima kompresor za vodu, tražio da mu priključim to na slavinu u kupatilu (ona za veš-mašinu).potom stavio plastificiranu zavesicu iza jedinice da ne prska po zidu. skinuo filter, čistio filter, čistio jedinicu, prskao neku razređenu kemikaliju.potom oprao onim kompresorom i spoljnu jedinicu a gratis proverio pritisak gasa i dodao malo freona.sve u svemu, smrad nestao zajedno sa 20€.isplatio se svaki cent.najsmešnije što mi rekao da mi klima i nije bila toliko prljava uz standardno "ne znate vi kakve sve (prljave) klime postoje".

Link to comment
sad kad hoću da ohladim, duva i posle nekog vremena prestane da hladi već bude samo otužan i vlažan vazduh, onda obrnem da izvlači vlagu, to kao hladi neko vreme dok a) vazduh ne postane suviše suv pa moram da otvorim prozor b) vratim na hlađenje ali uz isti efekat kao pre.Freon? Filteri? ???
freon
Слично и мени, али је допуњен фреон пре 15 дана.
Link to comment

pa i ja dopunim freon, pa posle 2-3 nedelje bude opet isto. Spolja nema znakova curenja (nije masno oko ventila, etc), e sad jedino ako nema unutra negde, ali kontam da bi mnogo brže izlazilo da igde postoji rupa...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...