Jump to content
IGNORED

Problem sa klimom


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

11 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Nije dobro kada se često menjaju modovi.

 

vise se i ne secam gde sam ziveo 2008. :D

Link to comment
  • 1 month later...

Kakvo je iskustvo s Tesla klimama? Čuo sam oprečna mišljenja: od onog da se prave od istih delova kao "premium" kinezi, do da je fušeraj i da je 18-ica zapravo 12ica u malo većem kućištu? Nikad nije isključeno da te (dez)informacije pušta neka konkurencija jer su prilično dobri s cenama.

 

 

Edited by JakeBlues
Link to comment

Tesla (tableti, telefoni, televizori) su beše Comtrade-ov brend, logo na klimama je isti kao i na ovoj ostaloj elektronici, dakle nije Elon Musk nego Veselin Jevrosimović (ako nije preprodo sve nekom ;) )

Link to comment

Vidim da preporučete Gree klime, može li neki konkretan model, treba za spavaću sobu, stvarno ništa spektakularno? Prosto, ne želim da uzmem najjeftiniji krš, već ešto onako prosečno srednje solidno. Kao recimo Midea koju sam davno uzeo i na koju imam fazon nula zamerki. Pozaboravljao sam kako se gleda šta kod klima, neko mi reče da bi mi za tu sobu bila dovoljna 12-ica, pa neka konkretna preporuka? Može i preporuka za prodavca, servis imam. Soba ima možda odokativno 10-12 kvadrata, ni mala ni velika. 

 

Link to comment
26 minutes ago, Skyhighatrist said:

Za 12m2 ti je i devetka prevelika :)

Baš ću sutra da premerim sobu, ovo je bilo najodokativnije moguće. Ali što jeftinije prođem, to bolje! :)

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Vidim da preporučete Gree klime, može li neki konkretan model, treba za spavaću sobu, stvarno ništa spektakularno? Prosto, ne želim da uzmem najjeftiniji krš, već ešto onako prosečno srednje solidno. Kao recimo Midea koju sam davno uzeo i na koju imam fazon nula zamerki. Pozaboravljao sam kako se gleda šta kod klima, neko mi reče da bi mi za tu sobu bila dovoljna 12-ica, pa neka konkretna preporuka? Može i preporuka za prodavca, servis imam. Soba ima možda odokativno 10-12 kvadrata, ni mala ni velika. 

 

Gree = Midea

Samo rebrendirano iz tamo nekih nama nebitnih razloga. Šta god da izabereš ohladiće, gledaj potrošnju i db unutrašnje jedinice kao i naravno garanciju. 10-12 m2 ohladiće i 4 a kamo li 9 ili 12...

Link to comment
  • 4 months later...

Crkla klima posle 10-12 godina, vise I ne znam u stanu koji se iznajmljuje. Dakle treba mi neka preporuka za ne previse skupu klimu.

Koliko je (ne)bitno da klima bude A energetski razred? Koliko struje "manje" trosi od B?

Da li ima razlike u "kvalitetu" ovih najjeftinijih 12ica tipa Vivax, Tesla, Favorit?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...