Jump to content
IGNORED

Problem sa klimom


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

54 minutes ago, Host said:

Zavrsi mu Motjo neki uvoz iz Kine :fantom:

 

edit: al nemoj da carinis

To moramo da pitamo @banecare1 gde je najbolji odnos cena kvalitet.

44 minutes ago, ToniAdams said:

moze, al sa garancijom, necu da se odma polomi :fantom:

edit: nek carini, bros before hoes  :fantom:

A ne za tebe brate gratis duso napacena.

 

Link to comment
 
nisam siguran sta treba, ali ako ima skupo je u kini [emoji99]
Brate mora da ima neka koja se lozi na medjeda ukrstanog sa jetijem. Ta ce da spusti cenu siguran sam.

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment
  • 3 weeks later...

ima li neko iskustva sa portabel klimama?

razum mi govori da ne moze bas da precerano dobro radi, buduci da vazduh ostaje u sobi, a srce vice da kupim, jer ne mogu vise jos dugo da izdrzim.

Link to comment
13 minutes ago, ToniAdams said:

ima li neko iskustva sa portabel klimama?

razum mi govori da ne moze bas da precerano dobro radi, buduci da vazduh ostaje u sobi, a srce vice da kupim, jer ne mogu vise jos dugo da izdrzim.

 

Ja sam to imao jednom u airbnbju gde sam odsedao, nije bilo drugog nacina za rashladjivanje, i vrlo prijatno sam iznenadjen kako nas je posluzilo. Zgodno je i jer mozes da ga setas po stanu, pa ga stavis u sobu pored spavace i natempiras da se ujutro upali da radi.
Ne znam sad kakvo je sokocjalo na duze staze, kako se cisti, odrzava, i da li je nezdravo koristiti ga puno, ali ovih 3-4 dana sto smo mi bilo tamo - sve 5.

Link to comment

hvala. idem danas da vidim, ima raznoraznih, od stotinak do iljadarke, ali za sve vazi da je princip prilicno prost, da ne kazem ppp, preko ladnog duva klasicna duvaljka, a ladno, kolko sam video, sam pravis u zamrzivacu.

Link to comment

ja imam onu na tockice sa izduvnom cevi koja se izbacuje kroz prozor, kostala me manje od 300€ pre par godina, radi odlicno, ako podesim previse nisku temperaturu smrznem se posle desetak minuta....

Link to comment

jel mora da se modifikuje prozor il prosto mogu kroz otvoren da proturim? tj, imal smisla da radi dok je odskrinut prozor?

da je moja gajba stavio bih oldskul, al nije jbg.

Link to comment

ne mora nista da se menja, meni je prozor otvoren a roletne spustene skroz tako da moze samo da prodje spljosten kraj cevi i radi kao sto sam rekao, ledara vrlo brzo 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...