Jump to content
IGNORED

Problem sa klimom


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

resetovao sam daljinski.

 

verovao ili ne, nemoguce je iskljuciti klimu iz struje, odnosno nemam pojma gde je ukljucena. svi oni kablovi su prekriveni nekim gipsom, mada uopste ne vidim kabl za struju, ne znam ko je ovo radio ali jednostavno do kabla nije moguce doci.

Onda osigurač.

 

Послато тетејцем

Link to comment

jedino osigurac mada ne vidim kako ce to da promeni nesto?! imam centralni osigurac gde mogu da ukljucim i iskljucm struju u celom stanu mada mi nije jasno kako ce daljinski proraditi?

Link to comment

ahahah

 

posle mesec dana je proradilo, a svaki dan sam barem 3 puta pokusavao. nisam vadio osigurac, proradilo je samo od sebe.

 

hvala na pomoci, ne znam kako ste ovo izveli. :D

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

dajte neki pouzdan klima servis na nbg-u, procurela je ona unutrasnja jedinica, moram hitno to da popravim.

 

jos uvek nisam zvao :D dajte neki broj.

Link to comment

Ima li neko iskustva sa pokretnim klimama?Vrede li cemu,koje proizvodjace preporucujete?

Osim ako nisi pogrebnik pa da ih iznajmljuješ u letnjem periodu, meni nemaju mnogo smisla.

 

Imaju crevo koje odvodi vruć vazduh i koje moraš da sprovedeš negde napolju, kroz odškrinut prozor ili tako nekako.

Edited by garcia
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...